IQ FARMA EXPRESS S.R.L.

Cauta alta firma:
IQ FARMA EXPRESS S.R.L.
CUI: 42455628RegCom: J2020004585404EUID: ROONRC.J40/4585/2020CAEN: 4619Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39

Denumire IQ FARMA EXPRESS S.R.L.
CUI 42455628
Nr. Reg. Com. J2020004585404
EUID ROONRC.J40/4585/2020
CAEN 4619
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-04-16 (6 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
Cod Poștal 21337
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ŞTEFAN MARIUS-CĂTĂLIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 580 027 256 969 6 616 862 1
2024 6 168 279 620 511 4 256 463 1 722 438 3 311 153 778 775 1
2023 5 158 410 87 757 8 977 679 1 567 122 8 125 290 771 337 1
2022 4 554 160 830 979 1 586 743 522 534 2 013 570 1 006 161 1
2021 2 298 000 211 784 509 820 1
2020 711 908 68 091 269 668 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 580 027 lei
7%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IQ FARMA EXPRESS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3)
Obiect Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Cod CAEN principal 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția IQ FARMA EXPRESS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20200 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Locul 5958 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
620.511 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „IQ FARMA EXPRESS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IQ FARMA EXPRESS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.722.438
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.311.153
Stocuri 1.476.787
Creante 1.538.854
Casa si conturi la banci 295.512
CHELTUIELI IN AVANS 1.647
DATORII 4.256.463
CAPITALURI - TOTAL 778.775
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.168.279
VENITURI TOTALE 7.016.568
CHELTUIELI TOTALE 6.265.700
Profitul brut 750.868
Pierdere bruta 0
Profitul net 620.511
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.567.122
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.125.290
Stocuri 3.128.474
Creante 4.391.105
Casa si conturi la banci 605.711
CHELTUIELI IN AVANS 56.604
DATORII 8.977.679
CAPITALURI - TOTAL 771.337
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.158.410
VENITURI TOTALE 5.168.723
CHELTUIELI TOTALE 5.060.171
Profitul brut 108.552
Pierdere bruta 0
Profitul net 87.757
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 522.534
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.013.570
Stocuri 889.140
Creante 303.973
Casa si conturi la banci 820.457
CHELTUIELI IN AVANS 56.800
DATORII 1.586.743
CAPITALURI - TOTAL 1.006.161
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.554.160
VENITURI TOTALE 4.618.551
CHELTUIELI TOTALE 3.748.409
Profitul brut 870.142
Pierdere bruta 0
Profitul net 830.979
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 82.180
Active circulante 638.797
Stocuri 294.825
Creante 325.654
Disponibilitati 18.318
Cheltuieli in avans 867
Datorii 509.820
Capitaluri proprii 212.024
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.298.000
Venituri totale 2.348.010
Cheltuieli totale 2.115.206
Profit brut 232.804
Pierdere bruta 0
Profit net 211.784
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 19.375
Active circulante 318.584
Creante 282.186
Disponibilitati 36.398
Datorii 269.668
Capitaluri proprii 68.291
Capital social 200
Cifra de afaceri 711.908
Venituri totale 711.911
Cheltuieli totale 637.982
Profit brut 73.929
Pierdere bruta 0
Profit net 68.091
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.