IPSUM SOLUTION S.R.L. – CUI 44014598
Pe scurt
IPSUM SOLUTION S.R.L. are CUI 44014598, număr de înregistrare J2021000955086 și sediul în Municipiul Codlea, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 675.531 lei, un profit net de 88.744 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IPSUM SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 44014598 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000955086 |
| EUID | ROONRC.J8/955/2021 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-03-30 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PROCA RALUCA-MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 675 531 | 88 744 | 172 412 | 279 627 | 135 271 | 243 590 | 1 |
| 2024 | 688 936 | 103 227 | 225 881 | 305 932 | 129 181 | 210 406 | 1 |
| 2023 | 712 418 | 47 625 | 329 485 | 336 204 | 99 302 | 107 179 | 1 |
| 2022 | 427 423 | 153 715 | 136 981 | 130 570 | 159 292 | 153 915 | 1 |
| 2021 | 112 321 | 43 682 | 5 515 | 122 | 49 275 | 43 882 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises675 531 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IPSUM SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1318 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- REALCONT BH S.R.L. – locul 1314, 685.737 lei, Bucureşti
- BIG MIX SRL – locul 1314, 82.128 lei, Bacău
- TIVON SRL – locul 1315, 684.406 lei, Bihor
- ASMAN CONS SRL – locul 1315, 81.801 lei, Prahova
- CRAFT4SMART S.R.L. – locul 1316, 684.077 lei, Braşov
- FASHION SF EUROCONS SRL-D – locul 1316, 81.571 lei, Vrancea
- PROJECTXPERT MANAGEMENT S.R.L. – locul 1317, 678.474 lei, Vrancea
- INSIDE MANAGEMENT S.R.L. – locul 1317, 80.600 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IPSUM SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IPSUM SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IPSUM SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 305.932 |
| Active circulante | 129.181 |
| Creante | 61.335 |
| Disponibilitati | 67.846 |
| Cheltuieli in avans | 1.174 |
| Datorii | 225.881 |
| Capitaluri proprii | 210.406 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 688.936 |
| Venituri totale | 688.936 |
| Cheltuieli totale | 558.081 |
| Profit brut | 130.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 336.204 |
| Active circulante | 99.302 |
| Creante | 47.895 |
| Disponibilitati | 51.407 |
| Cheltuieli in avans | 1.158 |
| Datorii | 329.485 |
| Capitaluri proprii | 107.179 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 712.418 |
| Venituri totale | 712.418 |
| Cheltuieli totale | 649.071 |
| Profit brut | 63.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 130.570 |
| Active circulante | 159.292 |
| Creante | 109.538 |
| Disponibilitati | 49.754 |
| Cheltuieli in avans | 1.034 |
| Datorii | 136.981 |
| Capitaluri proprii | 153.915 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 427.423 |
| Venituri totale | 427.423 |
| Cheltuieli totale | 269.531 |
| Profit brut | 157.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 153.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 49.275 |
| Creante | 16.154 |
| Disponibilitati | 33.121 |
| Datorii | 5.515 |
| Capitaluri proprii | 43.882 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.321 |
| Venituri totale | 112.321 |
| Cheltuieli totale | 67.538 |
| Profit brut | 44.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |