IOVIS CLEAN SRL – CUI 34472164
Pe scurt
IOVIS CLEAN SRL are CUI 34472164, număr de înregistrare J2015000928135 și sediul în Sat Runcu, Comuna Pantelimon, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 165.476 lei, o pierdere netă de 9.031 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IOVIS CLEAN SRL |
| CUI | 34472164 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000928135 |
| EUID | ROONRC.J13/928/2015 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-07 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TRĂILESCU IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 476 | -9 031 | 23 849 | 23 879 | 44 609 | 44 639 | 2 |
| 2024 | 145 726 | 24 054 | 16 886 | 42 544 | 28 012 | 53 670 | 1 |
| 2023 | 124 000 | 22 130 | 20 777 | 7 165 | 43 227 | 29 615 | 1 |
| 2022 | 85 282 | -3 826 | 22 620 | 6 833 | 24 159 | 7 486 | 1 |
| 2021 | 126 907 | 9 141 | 51 278 | 3 596 | 116 844 | 69 156 | 1 |
| 2020 | 164 975 | 50 931 | 7 286 | 12 485 | 54 823 | 60 016 | 2 |
| 2019 | 211 347 | 119 469 | 3 016 | 19 685 | 202 948 | 219 611 | 1 |
| 2018 | 198 976 | 98 905 | 16 060 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 170 843 | 71 730 | 28 295 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises165 476 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IOVIS CLEAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 1396 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- C & C EXTREME CLEANING S.R.L. – locul 1392, 167.489 lei, Caraş-Severin
- RIGOR CLEAN CONCEPT S.R.L. – locul 1393, 167.000 lei, Ilfov
- CRISTY HIDROCLEAN S.R.L. – locul 1394, 166.480 lei, Prahova
- CLEANLAND.RO S.R.L. – locul 1395, 166.305 lei, Bucureşti
- REZIDENTIAL TOP CLEAN S.R.L. – locul 1397, 164.936 lei, Braşov
- AD CLEAN S.R.L. – locul 1398, 164.900 lei, Arad
- CINQUE A.M. S.R.L. – locul 1399, 164.587 lei, Alba
- IAKAB SERVICII S.R.L. – locul 1400, 164.560 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IOVIS CLEAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IOVIS CLEAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IOVIS CLEAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 42.544 |
| Active circulante | 28.012 |
| Creante | 14.618 |
| Disponibilitati | 13.394 |
| Datorii | 16.886 |
| Capitaluri proprii | 53.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.726 |
| Venituri totale | 146.637 |
| Cheltuieli totale | 121.116 |
| Profit brut | 25.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.165 |
| Active circulante | 43.227 |
| Creante | 14.458 |
| Disponibilitati | 28.769 |
| Datorii | 20.777 |
| Capitaluri proprii | 29.615 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.000 |
| Venituri totale | 124.000 |
| Cheltuieli totale | 100.630 |
| Profit brut | 23.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.833 |
| Active circulante | 24.159 |
| Creante | 12.590 |
| Disponibilitati | 11.569 |
| Datorii | 22.620 |
| Venituri in avans | 886 |
| Capitaluri proprii | 7.486 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.282 |
| Venituri totale | 85.282 |
| Cheltuieli totale | 88.255 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.973 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.826 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.596 |
| Active circulante | 116.844 |
| Creante | 26.431 |
| Disponibilitati | 90.413 |
| Datorii | 51.278 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 69.156 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.907 |
| Venituri totale | 133.907 |
| Cheltuieli totale | 123.426 |
| Profit brut | 10.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.485 |
| Active circulante | 54.823 |
| Creante | 28.015 |
| Disponibilitati | 26.808 |
| Datorii | 7.286 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 60.016 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 164.975 |
| Venituri totale | 164.975 |
| Cheltuieli totale | 112.394 |
| Profit brut | 52.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 19.685 |
| Active circulante | 202.948 |
| Stocuri | 2.668 |
| Creante | 34.058 |
| Disponibilitati | 166.222 |
| Datorii | 3.016 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 219.611 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 211.347 |
| Venituri totale | 211.347 |
| Cheltuieli totale | 89.765 |
| Profit brut | 121.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 26.885 |
| Active circulante | 89.323 |
| Creante | 23.256 |
| Disponibilitati | 66.067 |
| Datorii | 16.060 |
| Venituri in avans | 6 |
| Capitaluri proprii | 100.142 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 198.976 |
| Venituri totale | 198.976 |
| Cheltuieli totale | 98.082 |
| Profit brut | 100.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 34.084 |
| Active circulante | 67.178 |
| Disponibilitati | 67.178 |
| Datorii | 28.295 |
| Capitaluri proprii | 72.967 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 170.843 |
| Venituri totale | 170.843 |
| Cheltuieli totale | 97.405 |
| Profit brut | 73.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.547 |
| Active circulante | 44.453 |
| Creante | 560 |
| Disponibilitati | 43.893 |
| Datorii | 2.643 |
| Capitaluri proprii | 45.357 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 129.314 |
| Venituri totale | 129.315 |
| Cheltuieli totale | 81.612 |
| Profit brut | 47.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |