IORNASIV PLUS S.R.L. – CUI 43884580
Pe scurt
IORNASIV PLUS S.R.L. are CUI 43884580, număr de înregistrare J2021000335189 și sediul în Municipiul Motru, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 333.945 lei, o pierdere netă de 28.633 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IORNASIV PLUS S.R.L. |
| CUI | 43884580 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000335189 |
| EUID | ROONRC.J2021000335189 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-03-10 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VLĂDUȚU ELENA-DELIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 333 945 | -28 633 | 45 453 | 4 862 | 49 598 | 9 007 | 1 |
| 2024 | 218 627 | 36 312 | 39 048 | 65 219 | 11 469 | 37 640 | 1 |
| 2023 | 154 775 | 7 314 | 111 011 | 110 101 | 2 238 | 1 328 | 1 |
| 2022 | 98 731 | -11 998 | 161 819 | 155 763 | 70 | -5 986 | 1 |
| 2021 | 15 389 | 5 812 | 201 795 | 197 912 | 9 895 | 6 012 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IORNASIV PLUS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 220 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SALLOUM LOGISTIC S.R.L. – locul 216, 47,35 mil. lei, Arad
- ONE-IMPEX SRL – locul 216, 3,43 mil. lei, Harghita
- LEONE ARSPEDITION SRL – locul 216, 1,81 mil. lei, Arad
- NIC EXPRES 2003 SRL – locul 216, 562.665 lei, Argeş
- M.T.M. PREST SRL – locul 216, 340.929 lei, Sibiu
- EUROLUC TRANS SRL – locul 217, 47,25 mil. lei, Suceava
- FILBUS TRAVEL AGENCY S.R.L. – locul 217, 3,42 mil. lei, Constanţa
- RAPID DELIVERY COURIERS S.R.L. – locul 217, 1,81 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IORNASIV PLUS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IORNASIV PLUS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IORNASIV PLUS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 65.219 |
| Active circulante | 11.469 |
| Disponibilitati | 11.469 |
| Datorii | 39.048 |
| Capitaluri proprii | 37.640 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.627 |
| Venituri totale | 320.562 |
| Cheltuieli totale | 276.504 |
| Profit brut | 44.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 110.101 |
| Active circulante | 2.238 |
| Disponibilitati | 2.238 |
| Datorii | 111.011 |
| Capitaluri proprii | 1.328 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 154.775 |
| Venituri totale | 154.775 |
| Cheltuieli totale | 143.614 |
| Profit brut | 11.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 155.763 |
| Active circulante | 70 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 70 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 161.819 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -5.986 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 98.731 |
| Venituri totale | 98.731 |
| Cheltuieli totale | 109.742 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.011 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.998 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 197.912 |
| Active circulante | 9.895 |
| Disponibilitati | 9.895 |
| Datorii | 201.795 |
| Capitaluri proprii | 6.012 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.389 |
| Venituri totale | 15.389 |
| Cheltuieli totale | 9.577 |
| Profit brut | 5.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.812 |
| Pierdere neta | 0 |