INTERCONF S.R.L. – CUI 18451143
Pe scurt
INTERCONF S.R.L. are CUI 18451143, număr de înregistrare J2023000255115 și sediul în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 1421 – Extracția pietrișului și nisipului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.402.180 lei, un profit net de 249.814 lei și un număr mediu de 199 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INTERCONF S.R.L. |
| CUI | 18451143 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000255115 |
| EUID | ROONRC.J2023000255115 |
| CAEN | 1421 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-04-19 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CAMERRA DARIO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 402 180 | 249 814 | 9 884 397 | 4 296 570 | 9 651 240 | 4 097 396 | 199 |
| 2024 | 11 044 662 | 169 106 | 4 302 221 | 1 221 444 | 1 066 821 | -2 013 956 | 176 |
| 2023 | 1 125 705 | -1 956 314 | 2 793 897 | 38 398 | 572 433 | -2 183 066 | 68 |
| 2022 | 100 814 | -46 584 | 386 293 | 1 697 | 157 844 | -226 752 | 0 |
| 2021 | 0 | -82 727 | 201 056 | 0 | 20 888 | -180 168 | 0 |
| 2020 | 0 | -9 832 | 211 012 | 0 | 113 571 | -97 441 | 0 |
| 2019 | 0 | -9 215 | 198 981 | 0 | 111 372 | -87 609 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 402 180 lei
94%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTERCONF S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Descriere Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 44 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OUĂ DE ŢARĂ SRL – locul 40, 43,64 mil. lei, Argeş
- SORSTE SA – locul 40, 23,20 mil. lei, Vrancea
- EVROM PIGS SRL – locul 40, 21,56 mil. lei, Arad
- DOMINO GRUP 2003 SRL – locul 40, 9,32 mil. lei, Buzău
- ANDY-STAR-IMPEX SRL – locul 40, 4,92 mil. lei, Dâmboviţa
- ANDROANGUS SRL – locul 40, 4,36 mil. lei, Sibiu
- SILKFISH SRL – locul 40, 2,43 mil. lei, Braşov
- EURO LACT FERMA S.R.L. – locul 40, 2,25 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTERCONF S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTERCONF S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTERCONF S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.221.444 |
| Active circulante | 1.066.821 |
| Creante | 1.038.370 |
| Disponibilitati | 28.451 |
| Datorii | 4.302.221 |
| Capitaluri proprii | -2.013.956 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.044.662 |
| Venituri totale | 12.404.183 |
| Cheltuieli totale | 12.031.898 |
| Profit brut | 372.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 176 |
| Active imobilizate | 38.398 |
| Active circulante | 572.433 |
| Stocuri | 120 |
| Creante | 545.594 |
| Disponibilitati | 26.719 |
| Datorii | 2.793.897 |
| Capitaluri proprii | -2.183.066 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.125.705 |
| Venituri totale | 1.125.705 |
| Cheltuieli totale | 3.071.606 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.945.901 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.956.314 |
| Nr. salariati | 68 |
| Active imobilizate | 1.697 |
| Active circulante | 157.844 |
| Stocuri | 6.614 |
| Creante | 144.152 |
| Disponibilitati | 7.078 |
| Datorii | 386.293 |
| Capitaluri proprii | -226.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.814 |
| Venituri totale | 100.814 |
| Cheltuieli totale | 146.390 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.576 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.584 |
| Active circulante | 20.888 |
| Creante | 21.537 |
| Disponibilitati | -649 |
| Datorii | 201.056 |
| Capitaluri proprii | -180.168 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 977 |
| Cheltuieli totale | 83.683 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 82.706 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 82.727 |
| Active circulante | 113.571 |
| Creante | 113.516 |
| Disponibilitati | 55 |
| Datorii | 211.012 |
| Capitaluri proprii | -97.441 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 2.109 |
| Cheltuieli totale | 11.878 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.769 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.832 |
| Active circulante | 111.372 |
| Creante | 111.674 |
| Disponibilitati | -302 |
| Datorii | 198.981 |
| Capitaluri proprii | -87.609 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 1.870 |
| Cheltuieli totale | 11.029 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.159 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.215 |
| Active circulante | 110.045 |
| Creante | 110.354 |
| Disponibilitati | -309 |
| Datorii | 188.439 |
| Capitaluri proprii | -78.394 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 967 |
| Cheltuieli totale | 19.477 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.510 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.539 |
| Active circulante | 109.081 |
| Creante | 108.626 |
| Disponibilitati | 455 |
| Datorii | 168.936 |
| Capitaluri proprii | -59.855 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 345.733 |
| Venituri totale | 348.750 |
| Cheltuieli totale | 292.688 |
| Profit brut | 56.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 103.896 |
| Creante | 94.154 |
| Disponibilitati | 9.742 |
| Datorii | 210.031 |
| Capitaluri proprii | -106.135 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.754 |
| Cheltuieli totale | 36.742 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.988 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.134 |
| Nr. salariati | 1 |