INTELLGRID ICRO SRL
| Denumire | INTELLGRID ICRO SRL |
| CUI | 36460735 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1757/2016 |
| EUID | ROONRC.J8/1757/2016 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-25 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 853 678 | 930 328 | 6 500 895 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 2 651 115 | 786 039 | 6 406 076 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 1 209 088 | 154 036 | 3 461 773 | 7 333 646 | 1 382 812 | 2 075 619 | 4 |
| 2022 | 1 040 344 | 272 503 | 1 922 481 | 4 243 699 | 672 707 | 2 110 958 | 4 |
| 2021 | 542 301 | 60 232 | 2 267 546 | 4 445 743 | 636 235 | 1 839 049 | 2 |
| 2020 | 683 570 | 423 502 | 1 479 568 | 2 674 955 | 700 995 | 1 791 801 | 1 |
| 2019 | 673 139 | 466 964 | 991 321 | 329 661 | 562 409 | 1 198 315 | 1 |
| 2018 | 763 235 | 436 464 | 420 440 | 204 134 | 1 230 350 | 1 014 044 | 1 |
| 2017 | 597 100 | 418 813 | 412 370 | 224 440 | 765 510 | 577 580 | 0 |
| 2016 | 180 401 | 158 567 | 343 938 | 230 931 | 271 774 | 158 767 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 853 678 lei
8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTELLGRID ICRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTELLGRID ICRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTELLGRID ICRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTELLGRID ICRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 7.689.354 |
| Active circulante | 2.473.727 |
| Stocuri | 29.175 |
| Creante | 1.183.400 |
| Disponibilitati | 1.261.152 |
| Cheltuieli in avans | 4.977 |
| Datorii | 6.406.076 |
| Venituri in avans | 2.735.703 |
| Capitaluri proprii | 1.026.279 |
| Capital social | 200.200 |
| Cifra de afaceri | 2.651.115 |
| Venituri totale | 3.015.343 |
| Cheltuieli totale | 2.058.878 |
| Profit brut | 956.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 786.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.333.646 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.382.812 |
| Creante | 1.432.799 |
| Casa si conturi la banci | -49.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.446 |
| DATORII | 3.461.773 |
| VENITURI IN AVANS | 3.204.512 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.075.619 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.209.088 |
| VENITURI TOTALE | 1.347.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.181.414 |
| Profitul brut | 166.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 154.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.243.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 672.707 |
| Stocuri | 25.864 |
| Creante | 532.494 |
| Casa si conturi la banci | 114.349 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.446 |
| DATORII | 1.922.481 |
| VENITURI IN AVANS | 908.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.110.958 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.040.344 |
| VENITURI TOTALE | 1.132.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 849.853 |
| Profitul brut | 282.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 272.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.445.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 636.235 |
| Creante | 496.188 |
| Casa si conturi la banci | 140.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.446 |
| DATORII | 2.267.546 |
| VENITURI IN AVANS | 1.000.829 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.839.049 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 542.301 |
| VENITURI TOTALE | 1.047.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 981.296 |
| Profitul brut | 65.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.674.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 700.995 |
| Creante | 870.559 |
| Casa si conturi la banci | -169.564 |
| DATORII | 1.479.568 |
| VENITURI IN AVANS | 104.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.791.801 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 683.570 |
| VENITURI TOTALE | 2.850.522 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.418.793 |
| Profitul brut | 431.729 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 329.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 562.409 |
| Creante | 554.067 |
| Casa si conturi la banci | 8.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.402.147 |
| DATORII | 991.321 |
| VENITURI IN AVANS | 104.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.198.315 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 673.139 |
| VENITURI TOTALE | 674.241 |
| CHELTUIELI TOTALE | 200.546 |
| Profitul brut | 473.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 466.964 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 204.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.230.350 |
| Stocuri | 564.699 |
| Creante | 565.541 |
| Casa si conturi la banci | 100.110 |
| DATORII | 420.440 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.014.044 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 763.235 |
| VENITURI TOTALE | 1.329.088 |
| CHELTUIELI TOTALE | 877.396 |
| Profitul brut | 451.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 436.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 765.510 |
| Stocuri | 252.289 |
| Creante | 369.141 |
| Casa si conturi la banci | 144.080 |
| DATORII | 412.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 577.580 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 597.100 |
| VENITURI TOTALE | 603.628 |
| CHELTUIELI TOTALE | 166.706 |
| Profitul brut | 436.922 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 418.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 271.774 |
| Creante | 91.022 |
| Casa si conturi la banci | 180.752 |
| DATORII | 343.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 158.767 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 180.401 |
| VENITURI TOTALE | 183.566 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.492 |
| Profitul brut | 164.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 158.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |