INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA
| Denumire | INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA |
| CUI | 26547606 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001657051 |
| EUID | ROONRC.J22/241/2010 |
| CAEN | 6310 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-02-19 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZIKI SORINA IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 618 857 | 767 347 | 589 704 | — | — | — | 80 |
| 2024 | 8 058 674 | 771 272 | 525 657 | 28 398 | 1 554 565 | 1 066 671 | 81 |
| 2023 | 7 648 724 | 856 927 | 508 971 | 84 948 | 1 638 993 | 1 152 326 | 84 |
| 2022 | 7 405 748 | 756 764 | 493 181 | 35 903 | 1 661 429 | 1 052 163 | 94 |
| 2021 | 7 264 764 | 385 183 | 508 267 | 31 193 | 1 251 297 | 595 399 | 105 |
| 2020 | 10 881 739 | 370 012 | 534 088 | 345 631 | 3 109 474 | 2 709 136 | 163 |
| 2019 | 15 582 609 | 518 165 | 1 340 082 | 738 252 | 3 312 831 | 2 338 141 | 321 |
| 2018 | 16 332 829 | 434 484 | 1 763 646 | 1 042 976 | 2 540 646 | 1 819 976 | 324 |
| 2017 | 17 186 867 | 379 543 | 2 794 151 | 1 808 765 | 2 370 878 | 1 385 492 | 369 |
| 2016 | 13 546 087 | 160 656 | 2 539 025 | 1 787 630 | 1 757 344 | 1 005 949 | 405 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 618 857 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA”
| Cod CAEN preponderent | 6310 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Cod CAEN principal | 63 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 6310: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTEGRA DOCUMENT MANAGEMENT SRL FILIALA ORADEA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.554.565 |
| Creante | 856.066 |
| Casa si conturi la banci | 698.499 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.365 |
| DATORII | 525.657 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.066.671 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 8.058.674 |
| VENITURI TOTALE | 8.127.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.232.142 |
| Profitul brut | 894.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.948 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.638.993 |
| Creante | 960.954 |
| Casa si conturi la banci | 678.039 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.436 |
| DATORII | 508.971 |
| PROVIZIOANE | 82.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.152.326 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 7.648.724 |
| VENITURI TOTALE | 7.724.830 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.748.878 |
| Profitul brut | 975.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 856.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.903 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.661.429 |
| Creante | 1.505.056 |
| Casa si conturi la banci | 156.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.997 |
| DATORII | 493.181 |
| PROVIZIOANE | 159.985 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.052.163 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 7.405.748 |
| VENITURI TOTALE | 7.482.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.623.789 |
| Profitul brut | 858.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 756.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.251.297 |
| Creante | 615.474 |
| Casa si conturi la banci | 635.823 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.597 |
| DATORII | 508.267 |
| PROVIZIOANE | 183.421 |
| CAPITALURI - TOTAL | 595.399 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 7.264.764 |
| VENITURI TOTALE | 7.372.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.931.890 |
| Profitul brut | 440.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 385.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 345.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.109.474 |
| Creante | 2.855.342 |
| Casa si conturi la banci | 254.132 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.479 |
| DATORII | 534.088 |
| PROVIZIOANE | 214.360 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.709.136 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 10.881.739 |
| VENITURI TOTALE | 11.067.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.663.544 |
| Profitul brut | 404.387 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 738.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.312.831 |
| Creante | 3.087.877 |
| Casa si conturi la banci | 224.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.815 |
| DATORII | 1.340.082 |
| PROVIZIOANE | 382.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.338.141 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 15.582.609 |
| VENITURI TOTALE | 15.634.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.964.235 |
| Profitul brut | 669.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 321 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.042.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.540.646 |
| Creante | 2.533.528 |
| Casa si conturi la banci | 7.118 |
| DATORII | 1.763.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.976 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 16.332.829 |
| VENITURI TOTALE | 16.352.414 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.849.137 |
| Profitul brut | 503.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 434.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 324 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.808.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.370.878 |
| Creante | 2.368.829 |
| Casa si conturi la banci | 2.049 |
| DATORII | 2.794.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.385.492 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 17.186.867 |
| VENITURI TOTALE | 17.255.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.817.261 |
| Profitul brut | 438.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 379.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 369 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.787.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.757.344 |
| Creante | 1.747.833 |
| Casa si conturi la banci | 9.511 |
| DATORII | 2.539.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.005.949 |
| Capital subscris varsat | 41.300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.546.087 |
| VENITURI TOTALE | 13.608.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.411.253 |
| Profitul brut | 196.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 160.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 405 |