INFINIO SOLUTIONS SRL – CUI 8066426
Pe scurt
INFINIO SOLUTIONS SRL are CUI 8066426, număr de înregistrare J1996000110292 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 708.225 lei, o pierdere netă de 187.251 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INFINIO SOLUTIONS SRL |
| CUI | 8066426 |
| Nr. Reg. Com. | J1996000110292 |
| EUID | ROONRC.J29/110/1996 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-01-19 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRÎNDĂU CONSTANTIN LAURENȚIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 708 225 | -187 251 | 460 936 | 558 286 | 438 263 | 188 351 | 4 |
| 2024 | 644 695 | -28 815 | 670 649 | 685 392 | 767 536 | 375 602 | 3 |
| 2023 | 209 996 | 26 639 | 903 364 | 667 153 | 1 025 081 | 404 417 | 1 |
| 2022 | 169 464 | 49 699 | 868 400 | 49 210 | 1 217 232 | 377 777 | 1 |
| 2021 | 371 000 | 81 840 | 207 877 | 76 606 | 1 179 614 | 1 028 078 | 1 |
| 2020 | 895 170 | 386 023 | 342 849 | 110 584 | 1 272 454 | 1 019 924 | 2 |
| 2019 | 1 007 007 | 432 484 | 244 515 | 48 219 | 1 165 192 | 938 164 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises708 225 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INFINIO SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1290 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HARGITA DEVELO CONSULTING SRL – locul 1286, 711.083 lei, Harghita
- AUTONOM INVEST S.R.L. – locul 1286, 89.451 lei, Cluj
- DAVIDAR PROJECT S.R.L. – locul 1287, 710.955 lei, Argeş
- COJANI & COJANI S.R.L. – locul 1287, 89.412 lei, Prahova
- VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL – locul 1288, 709.800 lei, Cluj
- ADDANY CONTA S.R.L. – locul 1288, 89.200 lei, Bacău
- SOHO-SME ICT PROJECT SRL – locul 1289, 708.725 lei, Brăila
- COMPLEX CONSULTING SRL – locul 1289, 88.832 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INFINIO SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INFINIO SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INFINIO SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 685.392 |
| Active circulante | 767.536 |
| Stocuri | 82.419 |
| Creante | 536.499 |
| Disponibilitati | 148.618 |
| Cheltuieli in avans | 8.017 |
| Datorii | 670.649 |
| Venituri in avans | 414.694 |
| Capitaluri proprii | 375.602 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 644.695 |
| Venituri totale | 677.927 |
| Cheltuieli totale | 703.451 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.524 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.815 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 667.153 |
| Active circulante | 1.025.081 |
| Stocuri | 18.132 |
| Creante | 649.088 |
| Disponibilitati | 357.861 |
| Cheltuieli in avans | 61.387 |
| Datorii | 903.364 |
| Venituri in avans | 445.840 |
| Capitaluri proprii | 404.417 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 209.996 |
| Venituri totale | 242.939 |
| Cheltuieli totale | 207.255 |
| Profit brut | 35.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 49.210 |
| Active circulante | 1.217.232 |
| Stocuri | 13.610 |
| Creante | 412.615 |
| Disponibilitati | 791.007 |
| Cheltuieli in avans | 10.935 |
| Datorii | 868.400 |
| Venituri in avans | 31.200 |
| Capitaluri proprii | 377.777 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 169.464 |
| Venituri totale | 170.257 |
| Cheltuieli totale | 115.899 |
| Profit brut | 54.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 76.606 |
| Active circulante | 1.179.614 |
| Stocuri | 13.610 |
| Creante | 305.822 |
| Disponibilitati | 860.182 |
| Cheltuieli in avans | 10.935 |
| Datorii | 207.877 |
| Venituri in avans | 31.200 |
| Capitaluri proprii | 1.028.078 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 371.000 |
| Venituri totale | 374.084 |
| Cheltuieli totale | 288.283 |
| Profit brut | 85.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 110.584 |
| Active circulante | 1.272.454 |
| Stocuri | 13.595 |
| Creante | 293.757 |
| Disponibilitati | 965.102 |
| Cheltuieli in avans | 10.935 |
| Datorii | 342.849 |
| Venituri in avans | 31.200 |
| Capitaluri proprii | 1.019.924 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 895.170 |
| Venituri totale | 895.804 |
| Cheltuieli totale | 501.627 |
| Profit brut | 394.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 386.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 48.219 |
| Active circulante | 1.165.192 |
| Stocuri | 12.789 |
| Creante | 385.742 |
| Disponibilitati | 766.661 |
| Cheltuieli in avans | 468 |
| Datorii | 244.515 |
| Venituri in avans | 31.200 |
| Capitaluri proprii | 938.164 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.007.007 |
| Venituri totale | 1.007.896 |
| Cheltuieli totale | 565.333 |
| Profit brut | 442.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 432.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.581 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.010.472 |
| Stocuri | 12.929 |
| Creante | 376.200 |
| Casa si conturi la banci | 621.343 |
| DATORII | 566.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 505.675 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 593.080 |
| VENITURI TOTALE | 697.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 629.578 |
| Profitul brut | 67.777 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 209.921 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 896.212 |
| Stocuri | 11.596 |
| Creante | 427.818 |
| Casa si conturi la banci | 456.798 |
| DATORII | 598.085 |
| VENITURI IN AVANS | 63.815 |
| CAPITALURI - TOTAL | 444.233 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 559.837 |
| VENITURI TOTALE | 670.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 659.320 |
| Profitul brut | 11.397 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 360.412 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 873.074 |
| Stocuri | 11.107 |
| Creante | 271.426 |
| Casa si conturi la banci | 590.541 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 557 |
| DATORII | 621.977 |
| VENITURI IN AVANS | 169.955 |
| CAPITALURI - TOTAL | 442.111 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 498.548 |
| VENITURI TOTALE | 608.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 585.756 |
| Profitul brut | 22.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |