INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
| Denumire | INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 40297769 |
| Nr. Reg. Com. | J08/2999/2018 |
| EUID | ROONRC.J8/2999/2018 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-12-13 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VINTILĂ VALERICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 748 703 | 243 008 | 167 387 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 1 375 475 | 837 131 | 58 006 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 398 993 | 234 208 | 85 518 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 214 011 | 132 341 | 42 348 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 410 092 | 355 584 | 32 323 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 1 930 | -3 433 | 11 647 | — | — | — | 0 |
| 2019 | 226 865 | 133 947 | 11 826 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises748 703 lei
-46%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INDUSTRIAL PREMIUM CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.661 |
| Active circulante | 876.692 |
| Stocuri | 8.758 |
| Creante | 735.554 |
| Disponibilitati | 132.380 |
| Datorii | 58.006 |
| Capitaluri proprii | 852.347 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 1.375.475 |
| Venituri totale | 1.395.162 |
| Cheltuieli totale | 520.362 |
| Profit brut | 874.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 837.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.270 |
| Active circulante | 318.349 |
| Stocuri | 5.629 |
| Creante | 209.416 |
| Disponibilitati | 103.304 |
| Datorii | 85.518 |
| Capitaluri proprii | 247.101 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 398.993 |
| Venituri totale | 398.993 |
| Cheltuieli totale | 161.234 |
| Profit brut | 237.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 234.208 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.368 |
| Active circulante | 167.873 |
| Stocuri | 5.629 |
| Creante | 94.621 |
| Disponibilitati | 67.623 |
| Datorii | 42.348 |
| Capitaluri proprii | 142.893 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 214.011 |
| Venituri totale | 214.011 |
| Cheltuieli totale | 75.957 |
| Profit brut | 138.054 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.711 |
| Active circulante | 385.164 |
| Stocuri | 5.629 |
| Creante | 282.127 |
| Disponibilitati | 97.408 |
| Datorii | 32.323 |
| Capitaluri proprii | 370.552 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 410.092 |
| Venituri totale | 419.771 |
| Cheltuieli totale | 58.803 |
| Profit brut | 360.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 355.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.292 |
| Active circulante | 168.934 |
| Creante | 11.447 |
| Disponibilitati | 157.487 |
| Datorii | 11.826 |
| Capitaluri proprii | 178.400 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 226.865 |
| Venituri totale | 226.865 |
| Cheltuieli totale | 87.745 |
| Profit brut | 139.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 44.197 |
| Disponibilitati | 44.197 |
| Datorii | 1.344 |
| Capitaluri proprii | 42.853 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 44.801 |
| Venituri totale | 44.801 |
| Cheltuieli totale | 1.004 |
| Profit brut | 43.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |