IMPRIMERIA MIRTON SRL
| Denumire | IMPRIMERIA MIRTON SRL |
| CUI | 4936459 |
| Nr. Reg. Com. | J1993003745353 |
| EUID | ROONRC.J1993003745353 |
| CAEN | 1812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-11-15 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TONENCHI VLAD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 780 202 | 262 558 | 1 020 806 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 3 748 912 | 506 124 | 1 122 374 | 2 318 894 | 1 343 384 | 2 539 904 | 23 |
| 2023 | 3 387 235 | 306 224 | 1 297 581 | 2 496 170 | 1 141 416 | 2 340 005 | 0 |
| 2022 | 3 596 384 | 910 603 | 1 058 171 | 2 691 087 | 1 311 467 | 2 944 383 | 28 |
| 2021 | 2 812 505 | 639 713 | 1 023 574 | 2 964 685 | 2 692 711 | 4 525 150 | 30 |
| 2020 | 2 885 000 | 314 552 | 1 016 289 | 3 204 498 | 2 016 177 | 3 999 024 | 31 |
| 2019 | 3 391 478 | 338 613 | 1 084 760 | 3 170 062 | 2 962 264 | 4 745 514 | 35 |
| 2018 | 3 531 108 | 335 724 | 1 134 229 | 3 349 466 | 2 588 758 | 4 406 902 | 43 |
| 2017 | 3 502 315 | 167 925 | 1 596 701 | 3 605 702 | 2 553 558 | 4 071 178 | 57 |
| 2016 | 3 742 502 | 121 421 | 1 260 283 | 3 590 282 | 2 561 257 | 4 303 254 | 56 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 780 202 lei
-26%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMPRIMERIA MIRTON SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1812 Rev. 2 (echivalent: 1812 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 18 Alte activități de tipărire n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMPRIMERIA MIRTON SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMPRIMERIA MIRTON SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMPRIMERIA MIRTON SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.318.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.343.384 |
| Stocuri | 54.968 |
| Creante | 1.213.397 |
| Casa si conturi la banci | 75.019 |
| DATORII | 1.122.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.539.904 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.748.912 |
| VENITURI TOTALE | 4.188.379 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.567.780 |
| Profitul brut | 620.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 506.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.496.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.141.416 |
| Stocuri | 93.639 |
| Creante | 1.030.619 |
| Casa si conturi la banci | 17.158 |
| DATORII | 1.297.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.340.005 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.387.235 |
| VENITURI TOTALE | 3.950.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.605.477 |
| Profitul brut | 344.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 306.224 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.691.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.311.467 |
| Stocuri | 84.045 |
| Creante | 1.091.131 |
| Casa si conturi la banci | 136.291 |
| DATORII | 1.058.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.944.383 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.596.384 |
| VENITURI TOTALE | 4.678.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.734.366 |
| Profitul brut | 943.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 910.603 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.964.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.692.711 |
| Stocuri | 86.466 |
| Creante | 2.554.565 |
| Casa si conturi la banci | 51.680 |
| DATORII | 1.023.574 |
| VENITURI IN AVANS | 108.672 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.525.150 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.812.505 |
| VENITURI TOTALE | 3.987.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.316.986 |
| Profitul brut | 670.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 639.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.204.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.016.177 |
| Stocuri | 93.518 |
| Creante | 1.887.485 |
| Casa si conturi la banci | 35.174 |
| DATORII | 1.016.289 |
| VENITURI IN AVANS | 205.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.999.024 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.885.000 |
| VENITURI TOTALE | 3.740.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.402.966 |
| Profitul brut | 337.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 314.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.170.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.962.264 |
| Stocuri | 100.921 |
| Creante | 2.842.463 |
| Casa si conturi la banci | 18.880 |
| DATORII | 1.084.760 |
| VENITURI IN AVANS | 302.052 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.745.514 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.391.478 |
| VENITURI TOTALE | 4.215.468 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.842.932 |
| Profitul brut | 372.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 338.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.349.466 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.588.758 |
| Stocuri | 134.233 |
| Creante | 2.445.472 |
| Casa si conturi la banci | 9.053 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.650 |
| DATORII | 1.134.229 |
| VENITURI IN AVANS | 398.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.406.902 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.531.108 |
| VENITURI TOTALE | 4.469.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.098.294 |
| Profitul brut | 371.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 335.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.605.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.553.558 |
| Stocuri | 164.374 |
| Creante | 2.365.906 |
| Casa si conturi la banci | 23.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.052 |
| DATORII | 1.596.701 |
| VENITURI IN AVANS | 495.433 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.071.178 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.502.315 |
| VENITURI TOTALE | 4.339.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.129.717 |
| Profitul brut | 209.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.590.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.561.257 |
| Stocuri | 137.419 |
| Creante | 2.333.027 |
| Casa si conturi la banci | 90.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.121 |
| DATORII | 1.260.283 |
| VENITURI IN AVANS | 592.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.303.254 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.742.502 |
| VENITURI TOTALE | 5.432.951 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.286.323 |
| Profitul brut | 146.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.421 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |