SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L.

Cauta alta firma:
SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L.
CUI: 20945904RegCom: J2007002114405EUID: ROONRC.J40/2114/2007CAEN: 7120Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.224, CAMERA 1, AP.45

Denumire SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L.
CUI 20945904
Nr. Reg. Com. J2007002114405
EUID ROONRC.J40/2114/2007
CAEN 7120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2007-02-02 (19 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.224, CAMERA 1, AP.45
Telefon 0721330550
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SISIIAC MARIUS CRISTIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2024 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2023 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2022 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2021 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2020 0 0 348 987 0 0 -348 987 0
2019 0 -35 987 348 988 0 0 -348 988 0
2018 0 -40 358 071 — — — 0
2017 0 -40 358 031 — — — 0
Statistics
Commercial networks and enterprises
0 lei
—
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de testări și analize tehnice
Descriere Activitate Activități de testări și analize tehnice
Cod CAEN principal 71 Activități de testări și analize tehnice
Descriere activitate (principal) Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.224, CAMERA 1, AP.45
Poziția în Topul Firmelor 2025
Această firmă nu apare în clasamentul pe anul 2025. Vezi clasamentul general.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMC CONFORMITATE INDUSTRIALA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ
Data inactivare 2016-10-29
Data reactivare 2026-06-09
Data publicare 2016-11-02
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5630
Active imobilizate 35.023
Active circulante 10.047
Creante 9.795
Disponibilitati 252
Datorii 358.071
Capitaluri proprii -313.001
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 40
Profit brut 0
Pierdere bruta 40
Profit net 0
Pierdere neta 40

WEB_UU_AN CAEN: 5630
Active imobilizate 35.023
Active circulante 10.047
Creante 9.795
Disponibilitati 252
Datorii 358.031
Capitaluri proprii -312.961
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 40
Profit brut 0
Pierdere bruta 40
Profit net 0
Pierdere neta 40

WEB_UU_AN CAEN: 5630
Active imobilizate 35.023
Active circulante 10.047
Creante 9.795
Disponibilitati 252
Datorii 357.991
Capitaluri proprii -312.921
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 1.777
Profit brut 0
Pierdere bruta 1.777
Profit net 0
Pierdere neta 1.777
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).