IMM HYDRO EST S.R.L.
| Denumire | IMM HYDRO EST S.R.L. |
| CUI | 17008297 |
| Nr. Reg. Com. | J12/4425/2004 |
| EUID | ROONRC.J12/4425/2004 |
| CAEN | 2219 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-12-06 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MASTRONARDI RICCARDO | - | Italia |
| VERRATTI ALESSANDRO | - | Italia |
| DI CAMPLI MARCELLO | - | Italia |
| DI BARTOLOMEO PIERLUIGI | - | Italia |
| AGNIFILI MARCO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79 385 587 | 1 332 368 | 72 982 161 | 106 560 830 | 39 190 333 | 64 161 124 | 173 |
| 2024 | 69 555 738 | -1 926 366 | 62 498 067 | 106 915 590 | 27 391 830 | 62 828 757 | 166 |
| 2023 | 47 079 932 | -12 295 279 | 59 845 511 | 104 896 153 | 29 640 291 | 64 763 461 | 155 |
| 2022 | 50 504 507 | -15 180 151 | 22 853 458 | 45 348 419 | 29 681 142 | 42 277 055 | 143 |
| 2021 | 72 493 300 | 7 732 422 | 25 743 658 | 49 290 441 | 43 804 840 | 57 457 206 | 170 |
| 2020 | 56 511 967 | 4 561 190 | 19 812 152 | 41 729 658 | 27 711 460 | 49 648 404 | 159 |
| 2019 | 58 078 289 | 4 188 953 | 18 738 192 | 43 019 914 | 20 792 160 | 45 087 215 | 178 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises79 385 587 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMM HYDRO EST S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2219 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 2219: Fabricarea altor produse din cauciuc
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMM HYDRO EST S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMM HYDRO EST S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMM HYDRO EST S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 106.915.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.391.830 |
| Stocuri | 12.502.936 |
| Creante | 14.496.446 |
| Casa si conturi la banci | 392.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.231 |
| DATORII | 62.498.067 |
| VENITURI IN AVANS | 9.007.153 |
| PROVIZIOANE | 26.674 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.828.757 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 69.555.738 |
| VENITURI TOTALE | 70.568.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.495.062 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.926.366 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.926.366 |
| Numar mediu de salariati | 166 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 104.896.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.640.291 |
| Stocuri | 11.001.805 |
| Creante | 18.561.949 |
| Casa si conturi la banci | 76.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.565 |
| DATORII | 59.845.511 |
| VENITURI IN AVANS | 9.673.713 |
| PROVIZIOANE | 291.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 64.763.461 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.079.932 |
| VENITURI TOTALE | 52.346.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.641.765 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.295.279 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 12.295.279 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.348.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.681.142 |
| Stocuri | 8.077.871 |
| Creante | 21.348.899 |
| Casa si conturi la banci | 254.372 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.036 |
| DATORII | 22.853.458 |
| VENITURI IN AVANS | 9.933.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.277.055 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.504.507 |
| VENITURI TOTALE | 73.899.738 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.079.889 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.180.151 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.180.151 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.290.441 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.804.840 |
| Stocuri | 12.101.295 |
| Creante | 29.846.378 |
| Casa si conturi la banci | 1.857.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.667 |
| DATORII | 25.743.658 |
| VENITURI IN AVANS | 9.933.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.457.206 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.493.300 |
| VENITURI TOTALE | 73.950.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.953.296 |
| Profitul brut | 8.997.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.732.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.729.658 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.711.460 |
| Stocuri | 8.651.813 |
| Creante | 17.273.942 |
| Casa si conturi la banci | 1.785.705 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.438 |
| DATORII | 19.812.152 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.648.404 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.511.967 |
| VENITURI TOTALE | 57.696.586 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.294.613 |
| Profitul brut | 5.401.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.561.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 159 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.019.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.792.160 |
| Stocuri | 9.684.923 |
| Creante | 9.573.522 |
| Casa si conturi la banci | 1.533.715 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.333 |
| DATORII | 18.738.192 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.087.215 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.078.289 |
| VENITURI TOTALE | 58.457.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.490.949 |
| Profitul brut | 4.966.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.188.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.100.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.235.484 |
| Stocuri | 9.542.753 |
| Creante | 19.334.467 |
| Casa si conturi la banci | 2.358.264 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.979 |
| DATORII | 25.446.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.898.261 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.848.735 |
| VENITURI TOTALE | 67.199.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.171.142 |
| Profitul brut | 5.028.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.201.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 180 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.306.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.826.814 |
| Stocuri | 9.712.061 |
| Creante | 13.863.117 |
| Casa si conturi la banci | 2.251.636 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.391 |
| DATORII | 24.445.996 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.696.941 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.301.548 |
| VENITURI TOTALE | 51.996.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.821.940 |
| Profitul brut | 3.174.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.636.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.779.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.723.871 |
| Stocuri | 4.626.142 |
| Creante | 13.496.535 |
| Casa si conturi la banci | 2.601.194 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 242 |
| DATORII | 12.442.216 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.061.820 |
| Capital subscris varsat | 14.105.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.259.503 |
| VENITURI TOTALE | 38.065.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.578.964 |
| Profitul brut | 4.486.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.799.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |