IMI INTERNATIONAL CO. SRL
| Denumire | IMI INTERNATIONAL CO. SRL |
| CUI | 11525669 |
| Nr. Reg. Com. | J1999001722408 |
| EUID | ROONRC.J1999001722408 |
| CAEN | 4684 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-02-18 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MINIĆ ALEKSANDAR | - | Serbia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 677 127 | 954 136 | 2 620 125 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 20 815 778 | 790 376 | 1 253 513 | 42 295 | 9 094 354 | 7 914 467 | 11 |
| 2023 | 22 086 074 | 689 451 | 694 180 | 34 041 | 7 766 774 | 7 124 094 | 12 |
| 2022 | 20 854 182 | 542 039 | 231 953 | 43 514 | 6 575 301 | 6 434 643 | 13 |
| 2021 | 18 632 768 | 754 482 | 939 389 | 21 619 | 6 603 388 | 5 892 604 | 13 |
| 2020 | 15 315 981 | 533 142 | 1 197 444 | 17 443 | 6 302 709 | 5 138 122 | 13 |
| 2019 | 16 532 780 | 379 188 | 1 491 527 | 31 626 | 6 047 489 | 4 604 980 | 12 |
| 2018 | 17 136 304 | -79 145 | 562 291 | 34 695 | 4 738 257 | 4 225 792 | 18 |
| 2017 | 17 022 497 | 661 825 | 910 710 | 62 899 | 5 135 237 | 4 304 936 | 18 |
| 2016 | 17 829 002 | 476 745 | 2 479 555 | 50 644 | 6 057 205 | 3 643 110 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 677 127 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMI INTERNATIONAL CO. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4684 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4684: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMI INTERNATIONAL CO. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMI INTERNATIONAL CO. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMI INTERNATIONAL CO. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.094.354 |
| Stocuri | 173.142 |
| Creante | 4.521.106 |
| Casa si conturi la banci | 4.400.106 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.331 |
| DATORII | 1.253.513 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.914.467 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.815.778 |
| VENITURI TOTALE | 20.836.083 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.850.832 |
| Profitul brut | 985.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 790.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.041 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.766.774 |
| Stocuri | 103.720 |
| Creante | 4.083.921 |
| Casa si conturi la banci | 3.579.133 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.459 |
| DATORII | 694.180 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.124.094 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.086.074 |
| VENITURI TOTALE | 22.164.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.329.183 |
| Profitul brut | 835.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 689.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.575.301 |
| Stocuri | 212.509 |
| Creante | 4.365.485 |
| Casa si conturi la banci | 1.997.307 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.781 |
| DATORII | 231.953 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.434.643 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.854.182 |
| VENITURI TOTALE | 21.031.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.379.795 |
| Profitul brut | 651.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 542.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.603.388 |
| Stocuri | 328.970 |
| Creante | 4.017.467 |
| Casa si conturi la banci | 2.256.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 206.986 |
| DATORII | 939.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.892.604 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.632.768 |
| VENITURI TOTALE | 18.804.075 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.907.711 |
| Profitul brut | 896.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.302.709 |
| Stocuri | 127.225 |
| Creante | 3.603.280 |
| Casa si conturi la banci | 2.572.204 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.414 |
| DATORII | 1.197.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.138.122 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.315.981 |
| VENITURI TOTALE | 15.479.804 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.812.389 |
| Profitul brut | 667.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 533.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.047.489 |
| Stocuri | 45.765 |
| Creante | 3.842.234 |
| Casa si conturi la banci | 2.159.490 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.392 |
| DATORII | 1.491.527 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.604.980 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.532.780 |
| VENITURI TOTALE | 16.682.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.196.709 |
| Profitul brut | 485.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 379.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.738.257 |
| Stocuri | 108.030 |
| Creante | 2.962.884 |
| Casa si conturi la banci | 1.667.343 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.131 |
| DATORII | 562.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.225.792 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.136.304 |
| VENITURI TOTALE | 17.274.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.299.366 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.937 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 79.145 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.899 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.135.237 |
| Stocuri | 64.197 |
| Creante | 3.503.905 |
| Casa si conturi la banci | 1.567.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.510 |
| DATORII | 910.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.304.936 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.022.497 |
| VENITURI TOTALE | 17.145.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.436.795 |
| Profitul brut | 708.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 661.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.057.205 |
| Stocuri | 259.355 |
| Creante | 3.947.434 |
| Casa si conturi la banci | 1.850.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.816 |
| DATORII | 2.479.555 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.643.110 |
| Capital subscris varsat | 6.940.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.829.002 |
| VENITURI TOTALE | 17.992.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.515.842 |
| Profitul brut | 476.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 476.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |