LUXORISE SRL – CUI 31026400
Pe scurt
LUXORISE SRL are CUI 31026400, număr de înregistrare J2016013139404 și sediul în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.046.625 lei, un profit net de 752.525 lei și un număr mediu de 46 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUXORISE SRL |
| CUI | 31026400 |
| Nr. Reg. Com. | J2016013139404 |
| EUID | ROONRC.J18/721/2012 |
| CAEN | 4712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-12-18 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ECOBESCU GABRIELA | - | România |
| ECOBESCU IONUŢ-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 046 625 | 752 525 | 1 535 343 | 482 337 | 1 832 952 | 779 946 | 46 |
| 2024 | 12 561 793 | 1 476 220 | 6 507 030 | 1 460 | 7 982 991 | 1 477 421 | 0 |
| 2023 | 5 942 361 | 2 641 625 | 6 411 992 | 1 460 | 9 083 318 | 2 688 417 | 5 |
| 2022 | 4 754 701 | 2 938 204 | 8 761 409 | 0 | 11 700 813 | 2 939 404 | 4 |
| 2021 | 4 624 205 | 2 881 993 | 1 347 128 | 0 | 7 079 861 | 5 732 733 | 10 |
| 2020 | 4 568 509 | 2 849 540 | 759 033 | 0 | 3 609 773 | 2 850 740 | 12 |
| 2019 | 4 555 086 | 453 099 | 337 296 | 0 | 791 595 | 454 299 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 046 625 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUXORISE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4712 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 133 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CĂTĂ CARS DB S.R.L. – locul 129, 42,13 mil. lei, Dâmboviţa
- LOCAL RETAIL S.R.L. – locul 129, 40,08 mil. lei, Maramureş
- ARMEDICA PLUS S.R.L. – locul 129, 29,94 mil. lei, Dolj
- PETRO-OIL COLIBAŞI SRL – locul 129, 20,80 mil. lei, Giurgiu
- TECO CRIS PROJEKT S.R.L. – locul 129, 16,06 mil. lei, Iaşi
- SIRFA CON SRL – locul 129, 13,36 mil. lei, Braşov
- TESSA FASHION BOUTIQUE S.R.L. – locul 129, 8,51 mil. lei, Ilfov
- ALEXANA TRANSEXIM 25 SRL – locul 129, 6,87 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUXORISE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUXORISE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUXORISE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.460 |
| Active circulante | 7.982.991 |
| Stocuri | 1.367.420 |
| Creante | 1.195.861 |
| Disponibilitati | 1.250.664 |
| Datorii | 6.507.030 |
| Capitaluri proprii | 1.477.421 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 12.561.793 |
| Venituri totale | 12.693.408 |
| Cheltuieli totale | 10.936.003 |
| Profit brut | 1.757.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.476.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.460 |
| Active circulante | 9.083.318 |
| Stocuri | 456.296 |
| Creante | 182.780 |
| Disponibilitati | 8.444.242 |
| Cheltuieli in avans | 15.631 |
| Datorii | 6.411.992 |
| Capitaluri proprii | 2.688.417 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 5.942.361 |
| Venituri totale | 6.151.001 |
| Cheltuieli totale | 3.270.232 |
| Profit brut | 2.880.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.641.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 11.700.813 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 3.476.203 |
| Disponibilitati | 8.224.510 |
| Datorii | 8.761.409 |
| Capitaluri proprii | 2.939.404 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.754.701 |
| Venituri totale | 4.759.258 |
| Cheltuieli totale | 1.773.704 |
| Profit brut | 2.985.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.938.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 7.079.861 |
| Stocuri | 465.000 |
| Creante | 175.870 |
| Disponibilitati | 6.438.991 |
| Datorii | 1.347.128 |
| Capitaluri proprii | 5.732.733 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.624.205 |
| Venituri totale | 4.628.894 |
| Cheltuieli totale | 1.707.109 |
| Profit brut | 2.921.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.881.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active circulante | 3.609.773 |
| Creante | 45.712 |
| Disponibilitati | 3.564.061 |
| Datorii | 759.033 |
| Capitaluri proprii | 2.850.740 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.568.509 |
| Venituri totale | 4.568.621 |
| Cheltuieli totale | 1.675.750 |
| Profit brut | 2.892.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.849.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active circulante | 791.595 |
| Stocuri | 54.747 |
| Creante | 445.481 |
| Disponibilitati | 291.367 |
| Datorii | 337.296 |
| Capitaluri proprii | 454.299 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.555.086 |
| Venituri totale | 4.555.086 |
| Cheltuieli totale | 4.056.436 |
| Profit brut | 498.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 453.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active circulante | 303.061 |
| Stocuri | 95.070 |
| Creante | 59.234 |
| Disponibilitati | 148.757 |
| Datorii | 77.834 |
| Capitaluri proprii | 225.227 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.541.749 |
| Venituri totale | 2.545.639 |
| Cheltuieli totale | 2.296.156 |
| Profit brut | 249.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 224.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active circulante | 1.037.967 |
| Stocuri | 12.584 |
| Creante | 118.982 |
| Disponibilitati | 906.401 |
| Datorii | 102.626 |
| Capitaluri proprii | 935.341 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.284.261 |
| Venituri totale | 1.284.261 |
| Cheltuieli totale | 337.277 |
| Profit brut | 946.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 934.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 747 |
| Active circulante | 189.002 |
| Stocuri | 8.804 |
| Creante | 60.819 |
| Disponibilitati | 119.379 |
| Datorii | 21.111 |
| Capitaluri proprii | 168.638 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 218.052 |
| Venituri totale | 218.052 |
| Cheltuieli totale | 35.137 |
| Profit brut | 182.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |