ILVA SRL – CUI 4547605
Informativ
ILVA SRL are CUI 4547605, număr de înregistrare J32/915/1993 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 115.950 lei, un profit net de 254 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ILVA SRL |
| CUI | 4547605 |
| Nr. Reg. Com. | J32/915/1993 |
| EUID | ROONRC.J32/915/1993 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-05-06 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDRU ILIE VALERIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115 950 | 254 | 16 765 | 0 | 211 808 | 195 043 | 2 |
| 2024 | 288 029 | 74 873 | 9 721 | 0 | 243 324 | 233 603 | 2 |
| 2023 | 238 039 | 150 925 | 9 314 | 0 | 229 999 | 220 685 | 2 |
| 2022 | 128 299 | 89 314 | 3 568 | 0 | 238 334 | 234 766 | 1 |
| 2021 | 139 348 | 73 438 | 4 445 | 0 | 213 053 | 208 608 | 1 |
| 2020 | 58 560 | 21 550 | 4 479 | 0 | 165 963 | 161 484 | 1 |
| 2019 | 150 310 | 57 448 | 3 234 | 1 419 | 168 064 | 166 249 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ILVA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 591 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AZZURO EDIL S.R.L. – locul 587, 394.900 lei, Braşov
- PETRI PTR S.R.L. – locul 587, 117.650 lei, Bistriţa-Năsăud
- ATELIER ANDREI BERZUNTANU S.R.L. – locul 587, 113.825 lei, Bacău
- DEGAL PROIECTARE CF S.R.L. – locul 588, 394.680 lei, Bucureşti
- RISC ACCEPTABIL CONSULT SRL – locul 588, 117.638 lei, Prahova
- GRACELINA PRODESIGN S.R.L. – locul 588, 113.607 lei, Prahova
- SAI GRUP INT SRL – locul 589, 394.475 lei, Constanţa
- PIROTIM GROUP SRL – locul 589, 117.251 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ILVA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ILVA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ILVA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 243.324 |
| Creante | 11.644 |
| Disponibilitati | 231.680 |
| Datorii | 9.721 |
| Capitaluri proprii | 233.603 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 288.029 |
| Venituri totale | 288.060 |
| Cheltuieli totale | 210.653 |
| Profit brut | 77.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 229.999 |
| Creante | 23.210 |
| Disponibilitati | 206.789 |
| Datorii | 9.314 |
| Capitaluri proprii | 220.685 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.039 |
| Venituri totale | 238.758 |
| Cheltuieli totale | 85.495 |
| Profit brut | 153.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 150.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 238.334 |
| Creante | 8.420 |
| Disponibilitati | 229.914 |
| Datorii | 3.568 |
| Capitaluri proprii | 234.766 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 128.299 |
| Venituri totale | 128.302 |
| Cheltuieli totale | 37.808 |
| Profit brut | 90.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 213.053 |
| Creante | 7.260 |
| Disponibilitati | 205.793 |
| Datorii | 4.445 |
| Capitaluri proprii | 208.608 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 139.348 |
| Venituri totale | 139.354 |
| Cheltuieli totale | 64.550 |
| Profit brut | 74.804 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 165.963 |
| Creante | 5.090 |
| Disponibilitati | 160.873 |
| Datorii | 4.479 |
| Capitaluri proprii | 161.484 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.560 |
| Venituri totale | 58.565 |
| Cheltuieli totale | 36.468 |
| Profit brut | 22.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.419 |
| Active circulante | 168.064 |
| Creante | 5.690 |
| Disponibilitati | 162.374 |
| Datorii | 3.234 |
| Capitaluri proprii | 166.249 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.310 |
| Venituri totale | 150.312 |
| Cheltuieli totale | 91.360 |
| Profit brut | 58.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.419 |
| Active circulante | 131.424 |
| Creante | 5.580 |
| Disponibilitati | 125.844 |
| Datorii | 4.041 |
| Capitaluri proprii | 128.802 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.710 |
| Venituri totale | 169.713 |
| Cheltuieli totale | 113.519 |
| Profit brut | 56.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.419 |
| Active circulante | 96.769 |
| Creante | 1.850 |
| Disponibilitati | 94.919 |
| Datorii | 3.883 |
| Capitaluri proprii | 94.305 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.990 |
| Venituri totale | 124.993 |
| Cheltuieli totale | 79.016 |
| Profit brut | 45.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.726 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.130 |
| Active circulante | 132.059 |
| Creante | 350 |
| Disponibilitati | 131.709 |
| Datorii | 3.610 |
| Capitaluri proprii | 129.579 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.120 |
| Venituri totale | 60.121 |
| Cheltuieli totale | 51.946 |
| Profit brut | 8.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |