IFRIM IOAN SNC
| Denumire | IFRIM IOAN SNC |
| CUI | 1169815 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000757104 |
| EUID | ROONRC.J10/757/1991 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-05-15 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IFRIM I ELENA | - | România |
| IFRIM GH IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 502 513 | 780 234 | 607 153 | — | — | — | 14 |
| 2024 | 15 123 801 | 819 252 | 620 277 | 815 576 | 2 349 074 | 2 547 526 | 14 |
| 2023 | 10 464 502 | 424 885 | 1 601 533 | 948 137 | 2 485 137 | 1 836 969 | 13 |
| 2022 | 8 245 850 | 186 246 | 926 872 | 894 611 | 1 436 092 | 1 412 085 | 14 |
| 2021 | 5 713 183 | 135 293 | 1 557 172 | 897 089 | 1 891 029 | 1 235 071 | 13 |
| 2020 | 5 786 098 | 81 319 | 1 380 169 | 1 089 266 | 1 387 298 | 1 100 520 | 16 |
| 2019 | 6 616 682 | 3 743 | 1 140 241 | 1 272 282 | 884 203 | 1 020 369 | 20 |
| 2018 | 6 351 347 | 197 873 | 1 196 313 | 1 493 838 | 719 101 | 1 016 626 | 22 |
| 2017 | 4 998 181 | 76 216 | 889 993 | 785 849 | 792 906 | 688 762 | 0 |
| 2016 | 4 998 181 | 76 216 | 889 993 | 785 849 | 792 906 | 688 762 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 502 513 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IFRIM IOAN SNC”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IFRIM IOAN SNC" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IFRIM IOAN SNC"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IFRIM IOAN SNC"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 815.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.349.074 |
| Stocuri | 1.586.214 |
| Creante | 681.155 |
| Casa si conturi la banci | 81.705 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.153 |
| DATORII | 620.277 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.547.526 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.123.801 |
| VENITURI TOTALE | 15.149.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.194.860 |
| Profitul brut | 954.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 819.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 948.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.485.137 |
| Stocuri | 1.723.108 |
| Creante | 490.824 |
| Casa si conturi la banci | 271.205 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.228 |
| DATORII | 1.601.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.836.969 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.464.502 |
| VENITURI TOTALE | 10.478.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.973.265 |
| Profitul brut | 505.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 894.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.436.092 |
| Stocuri | 716.848 |
| Creante | 547.967 |
| Casa si conturi la banci | 171.277 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.254 |
| DATORII | 926.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.412.085 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.245.850 |
| VENITURI TOTALE | 8.249.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.029.712 |
| Profitul brut | 219.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 186.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 897.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.891.029 |
| Stocuri | 968.399 |
| Creante | 506.076 |
| Casa si conturi la banci | 416.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.125 |
| DATORII | 1.557.172 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.235.071 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.713.183 |
| VENITURI TOTALE | 5.741.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.581.225 |
| Profitul brut | 160.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 135.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.089.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.387.298 |
| Stocuri | 823.270 |
| Creante | 533.924 |
| Casa si conturi la banci | 30.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.125 |
| DATORII | 1.380.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.100.520 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.786.098 |
| VENITURI TOTALE | 5.873.439 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.779.769 |
| Profitul brut | 93.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 81.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.272.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 884.203 |
| Stocuri | 549.030 |
| Creante | 320.631 |
| Casa si conturi la banci | 14.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.125 |
| DATORII | 1.140.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.020.369 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.616.682 |
| VENITURI TOTALE | 6.644.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.633.787 |
| Profitul brut | 10.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.493.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 719.101 |
| Stocuri | 857.938 |
| Creante | 303.684 |
| Casa si conturi la banci | -442.521 |
| DATORII | 1.196.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.016.626 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.351.347 |
| VENITURI TOTALE | 6.418.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.183.198 |
| Profitul brut | 235.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 785.849 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 792.906 |
| Stocuri | 1.020.291 |
| Creante | 257.188 |
| Casa si conturi la banci | -484.573 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 889.993 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 688.762 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.998.181 |
| VENITURI TOTALE | 5.036.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.935.358 |
| Profitul brut | 101.055 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 76.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 785.849 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 792.906 |
| Stocuri | 1.020.291 |
| Creante | 257.188 |
| Casa si conturi la banci | -484.573 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 889.993 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 688.762 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.998.181 |
| VENITURI TOTALE | 5.036.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.935.358 |
| Profitul brut | 101.055 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 76.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |