IDEAL BUCURESTI S.R.L.

Cauta alta firma:
IDEAL BUCURESTI S.R.L.
CUI: 46802711RegCom: J2022006131236EUID: ROONRC.J2022006131236CAEN: 9622Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, COM. CHIAJNA, STR APEDUCTULUI, NR.58, PARTER. SPATIU COMERCIAL NR. 5

Denumire IDEAL BUCURESTI S.R.L.
CUI 46802711
Nr. Reg. Com. J2022006131236
EUID ROONRC.J2022006131236
CAEN 9622
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2022-09-08 (3 ani)

Adresa JUD. ILFOV, COM. CHIAJNA, STR APEDUCTULUI, NR.58, PARTER. SPATIU COMERCIAL NR. 5
Cod Poștal 77040
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LICA SILVIA-România
LICA SILVIA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 534 045 283 417 1 282 361 5
2024 1 950 093 1 428 122 774 914 4
2023 1 650 978 1 313 303 386 846 2
2022 0 -783 783 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 534 045 lei
-21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IDEAL BUCURESTI S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 9622 Rev. 3
Obiect Activitate Activități de tratament și înfrumusețare
Descriere Activitate Activități de tratament și înfrumusețare
Cod CAEN principal 96
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, COM. CHIAJNA, STR APEDUCTULUI, NR.58, PARTER. SPATIU COMERCIAL NR. 5
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția IDEAL BUCURESTI S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 4262 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

Locul 341 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.428.122 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „IDEAL BUCURESTI S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IDEAL BUCURESTI S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 9602
Active imobilizate 864.719
Active circulante 2.377.076
Stocuri 1.017.896
Creante 1.335.420
Disponibilitati 23.760
Cheltuieli in avans 7.724
Datorii 774.914
Capitaluri proprii 2.474.605
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.950.093
Venituri totale 2.210.600
Cheltuieli totale 726.108
Profit brut 1.484.492
Pierdere bruta 0
Profit net 1.428.122
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 9602
Active imobilizate 615.114
Active circulante 1.076.728
Stocuri 725.456
Creante 293.145
Disponibilitati 58.127
Cheltuieli in avans 7.724
Datorii 386.846
Capitaluri proprii 1.312.720
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.650.978
Venituri totale 1.650.978
Cheltuieli totale 321.979
Profit brut 1.328.999
Pierdere bruta 0
Profit net 1.313.303
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 9602
Active circulante 200
Disponibilitati 200
Datorii 783
Capitaluri proprii -583
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 783
Profit brut 0
Pierdere bruta 783
Profit net 0
Pierdere neta 783
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.