IBRASI CONSTRUCT SRL – CUI 29015409
Pe scurt
IBRASI CONSTRUCT SRL are CUI 29015409, număr de înregistrare J2011001912359 și sediul în Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 239.013 lei, o pierdere netă de 598.395 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IBRASI CONSTRUCT SRL |
| CUI | 29015409 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001912359 |
| EUID | ROONRC.J35/1912/2011 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-08-22 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IBRASI MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239 013 | -598 395 | 447 229 | 10 817 | 100 320 | -336 092 | 1 |
| 2024 | 523 468 | 291 404 | 201 525 | 22 241 | 541 381 | 362 303 | 2 |
| 2023 | 166 360 | -29 454 | 181 390 | 47 465 | 274 408 | 140 898 | 2 |
| 2022 | 403 226 | 170 112 | 135 518 | 41 792 | 264 078 | 170 352 | 2 |
| 2021 | 57 650 | -20 644 | 83 418 | 60 800 | 137 988 | 115 370 | 1 |
| 2020 | 33 380 | -5 791 | 9 472 | 1 507 | 143 979 | 136 014 | 1 |
| 2019 | 41 660 | -29 652 | 13 757 | 2 090 | 153 472 | 141 805 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises239 013 lei
-54%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IBRASI CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10279 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AMA FLOORING SOLUTIONS S.R.L. – locul 10275, 239.254 lei, Galaţi
- GUTINUL CONSTRUCT SRL – locul 10275, 0 lei, Maramureş
- TĂNASE ART CONSTRUCT S.R.L. – locul 10276, 239.200 lei, Giurgiu
- SOARE V GIULIAN SRL – locul 10276, 0 lei, Galaţi
- DISTINCTDECOR SRL – locul 10277, 239.150 lei, Dolj
- GRANDIS CONSTRUCT SRL – locul 10277, 0 lei, Vaslui
- OZ MARATON GLASS SYSTEMS SRL – locul 10278, 239.027 lei, Dolj
- APOLODOR EXPLOCONSTRUCT SRL – locul 10278, 0 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IBRASI CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IBRASI CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IBRASI CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 22.241 |
| Active circulante | 541.381 |
| Stocuri | 1.000 |
| Creante | 11.276 |
| Disponibilitati | 529.105 |
| Cheltuieli in avans | 206 |
| Datorii | 201.525 |
| Capitaluri proprii | 362.303 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 523.468 |
| Venituri totale | 523.468 |
| Cheltuieli totale | 221.190 |
| Profit brut | 302.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 291.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 47.465 |
| Active circulante | 274.408 |
| Stocuri | 2.332 |
| Creante | 11.276 |
| Disponibilitati | 260.800 |
| Cheltuieli in avans | 415 |
| Datorii | 181.390 |
| Capitaluri proprii | 140.898 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.360 |
| Venituri totale | 166.542 |
| Cheltuieli totale | 194.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.040 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.454 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41.792 |
| Active circulante | 264.078 |
| Stocuri | 508 |
| Creante | 11.240 |
| Disponibilitati | 252.330 |
| Datorii | 135.518 |
| Capitaluri proprii | 170.352 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 403.226 |
| Venituri totale | 404.471 |
| Cheltuieli totale | 231.113 |
| Profit brut | 173.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 170.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 60.800 |
| Active circulante | 137.988 |
| Stocuri | 11.109 |
| Creante | 11.150 |
| Disponibilitati | 115.729 |
| Datorii | 83.418 |
| Capitaluri proprii | 115.370 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.650 |
| Venituri totale | 57.650 |
| Cheltuieli totale | 77.717 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.067 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.644 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.507 |
| Active circulante | 143.979 |
| Creante | 9.250 |
| Disponibilitati | 134.729 |
| Datorii | 9.472 |
| Capitaluri proprii | 136.014 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.380 |
| Venituri totale | 33.380 |
| Cheltuieli totale | 38.837 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.457 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.791 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.090 |
| Active circulante | 153.472 |
| Creante | 9.250 |
| Disponibilitati | 144.222 |
| Datorii | 13.757 |
| Capitaluri proprii | 141.805 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.660 |
| Venituri totale | 41.660 |
| Cheltuieli totale | 70.895 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.235 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.652 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.674 |
| Active circulante | 200.372 |
| Creante | 9.250 |
| Disponibilitati | 191.122 |
| Datorii | 31.588 |
| Capitaluri proprii | 171.458 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 48.644 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.644 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.644 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.257 |
| Active circulante | 234.568 |
| Creante | 9.250 |
| Disponibilitati | 225.318 |
| Datorii | 17.723 |
| Capitaluri proprii | 220.102 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.213 |
| Venituri totale | 64.213 |
| Cheltuieli totale | 27.073 |
| Profit brut | 37.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 202.950 |
| Creante | 3.722 |
| Disponibilitati | 199.228 |
| Datorii | 19.346 |
| Capitaluri proprii | 183.604 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 111 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 111 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 111 |
| Nr. salariati | 0 |