HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.
| Denumire | HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 39292806 |
| Nr. Reg. Com. | J2018006134403 |
| EUID | ROONRC.J2018006134403 |
| CAEN | 4324 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-05-07 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 049 102 | 3 287 994 | 42 012 084 | 9 579 624 | 56 450 402 | 24 495 962 | 96 |
| 2024 | 52 995 157 | 239 404 | 27 905 326 | 6 629 247 | 42 031 654 | 21 207 967 | 89 |
| 2023 | 90 445 388 | 19 086 047 | 34 767 832 | 2 256 343 | 53 338 242 | 20 968 564 | 68 |
| 2022 | 22 253 425 | 97 566 | 18 258 902 | 438 359 | 19 560 979 | 1 882 516 | 58 |
| 2021 | 25 823 923 | 52 046 | 20 002 606 | 462 495 | 21 126 677 | 1 784 950 | 59 |
| 2020 | 20 962 520 | -5 794 411 | 17 556 788 | 597 621 | 18 440 092 | 1 732 904 | 65 |
| 2019 | 40 012 945 | 7 825 888 | 27 767 980 | 457 009 | 34 641 388 | 7 527 314 | 60 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 049 102 lei
34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4324 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Descriere Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 43 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4324: Alte lucrări de instalații pentru construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.629.247 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.031.654 |
| Stocuri | 18.041.811 |
| Creante | 18.918.999 |
| Casa si conturi la banci | 5.070.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 455.434 |
| DATORII | 27.905.326 |
| VENITURI IN AVANS | 3.042 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.207.967 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.995.157 |
| VENITURI TOTALE | 72.756.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.451.531 |
| Profitul brut | 304.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 239.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.256.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.338.242 |
| Stocuri | 8.100.498 |
| Creante | 25.090.514 |
| Casa si conturi la banci | 20.147.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 146.374 |
| DATORII | 34.767.832 |
| VENITURI IN AVANS | 4.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.968.564 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 90.445.388 |
| VENITURI TOTALE | 97.550.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.655.100 |
| Profitul brut | 21.895.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.086.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 438.359 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.560.979 |
| Stocuri | 9.733.172 |
| Creante | 4.637.526 |
| Casa si conturi la banci | 5.190.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.080 |
| DATORII | 18.258.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.882.516 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.253.425 |
| VENITURI TOTALE | 23.316.188 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.218.622 |
| Profitul brut | 97.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 97.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 462.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.126.677 |
| Stocuri | 11.903.631 |
| Creante | 5.411.793 |
| Casa si conturi la banci | 3.811.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 198.384 |
| DATORII | 20.002.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.784.950 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.823.923 |
| VENITURI TOTALE | 29.187.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.135.293 |
| Profitul brut | 52.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 597.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.440.092 |
| Stocuri | 11.341.818 |
| Creante | 4.698.121 |
| Casa si conturi la banci | 2.400.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 251.979 |
| DATORII | 17.556.788 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.732.904 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.962.520 |
| VENITURI TOTALE | 24.633.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.427.673 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.794.411 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.794.411 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 457.009 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.641.388 |
| Stocuri | 9.225.205 |
| Creante | 12.878.847 |
| Casa si conturi la banci | 12.537.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 196.897 |
| DATORII | 27.767.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.527.314 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.012.945 |
| VENITURI TOTALE | 52.705.720 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.153.041 |
| Profitul brut | 9.552.679 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.825.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 262.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.274.747 |
| Stocuri | 764.817 |
| Creante | 1.369.613 |
| Casa si conturi la banci | 1.140.317 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.315 |
| DATORII | 3.850.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | -298.574 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.231.591 |
| VENITURI TOTALE | 3.514.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.782.778 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 267.951 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 300.574 |
| Numar mediu de salariati | 39 |