HIGH PLAST SRL
| Denumire | HIGH PLAST SRL |
| CUI | 33480754 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000862029 |
| EUID | ROONRC.J2014000862029 |
| CAEN | 2226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-08-13 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANTA ROBERT FRANCISC | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 425 155 | -918 724 | 15 359 995 | — | — | — | 74 |
| 2024 | 24 192 580 | 511 315 | 14 241 854 | 9 881 027 | 11 224 261 | 7 004 875 | 87 |
| 2023 | 24 707 728 | 578 723 | 14 226 371 | 11 633 104 | 10 112 280 | 7 363 125 | 89 |
| 2022 | 21 707 346 | 315 792 | 15 146 469 | 12 210 027 | 9 950 109 | 6 784 402 | 77 |
| 2021 | 20 264 047 | 479 156 | 12 084 027 | 8 087 805 | 7 708 698 | 3 438 842 | 72 |
| 2020 | 18 756 982 | 1 501 981 | 10 835 260 | 7 776 013 | 6 540 486 | 2 959 686 | 70 |
| 2019 | 11 359 230 | 865 905 | 6 221 569 | 4 575 238 | 3 993 122 | 1 687 705 | 49 |
| 2018 | 5 311 968 | 121 847 | 3 027 275 | 2 404 605 | 2 236 842 | 821 800 | 26 |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 425 155 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HIGH PLAST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2226 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 2226: Fabricarea altor produse din material plastic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HIGH PLAST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HIGH PLAST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HIGH PLAST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.881.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.224.261 |
| Stocuri | 6.251.293 |
| Creante | 4.882.178 |
| Casa si conturi la banci | 90.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.627 |
| DATORII | 14.241.854 |
| VENITURI IN AVANS | 121.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.004.875 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.192.580 |
| VENITURI TOTALE | 25.768.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.169.318 |
| Profitul brut | 598.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.633.104 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.112.280 |
| Stocuri | 5.756.553 |
| Creante | 3.709.382 |
| Casa si conturi la banci | 646.345 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 77.163 |
| DATORII | 14.226.371 |
| VENITURI IN AVANS | 233.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.363.125 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.707.728 |
| VENITURI TOTALE | 25.104.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.425.973 |
| Profitul brut | 678.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 578.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.210.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.950.109 |
| Stocuri | 6.313.682 |
| Creante | 3.301.802 |
| Casa si conturi la banci | 334.625 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.650 |
| DATORII | 15.146.469 |
| VENITURI IN AVANS | 344.915 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.784.402 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.707.346 |
| VENITURI TOTALE | 23.381.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.018.512 |
| Profitul brut | 362.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 315.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.087.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.708.698 |
| Stocuri | 5.068.317 |
| Creante | 2.415.933 |
| Casa si conturi la banci | 224.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183.145 |
| DATORII | 12.084.027 |
| VENITURI IN AVANS | 456.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.438.842 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.264.047 |
| VENITURI TOTALE | 22.039.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.560.010 |
| Profitul brut | 479.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 479.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.776.013 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.540.486 |
| Stocuri | 2.887.981 |
| Creante | 3.063.803 |
| Casa si conturi la banci | 588.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.090 |
| DATORII | 10.835.260 |
| VENITURI IN AVANS | 568.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.959.686 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.756.982 |
| VENITURI TOTALE | 19.627.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.125.083 |
| Profitul brut | 1.501.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.501.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.575.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.993.122 |
| Stocuri | 1.002.320 |
| Creante | 2.487.645 |
| Casa si conturi la banci | 503.157 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.422 |
| DATORII | 6.221.569 |
| VENITURI IN AVANS | 680.508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.687.705 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.359.230 |
| VENITURI TOTALE | 12.566.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.668.769 |
| Profitul brut | 898.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 865.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.404.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.236.842 |
| Stocuri | 787.050 |
| Creante | 1.325.731 |
| Casa si conturi la banci | 124.061 |
| DATORII | 3.027.275 |
| VENITURI IN AVANS | 792.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 821.800 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.311.968 |
| VENITURI TOTALE | 5.436.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.277.381 |
| Profitul brut | 159.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| Active imobilizate | 2.424.277 |
| Active circulante | 1.456.284 |
| Stocuri | 295.206 |
| Creante | 831.458 |
| Disponibilitati | 329.620 |
| Datorii | 3.180.609 |
| Capitaluri proprii | 699.952 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.497.158 |
| Venituri totale | 3.602.346 |
| Cheltuieli totale | 3.149.350 |
| Profit brut | 452.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 391.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 1.240.849 |
| Active circulante | 1.058.335 |
| Stocuri | 143.295 |
| Creante | 704.429 |
| Disponibilitati | 210.611 |
| Datorii | 1.990.979 |
| Capitaluri proprii | 308.205 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.383.995 |
| Venituri totale | 2.484.741 |
| Cheltuieli totale | 2.128.806 |
| Profit brut | 355.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 307.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |