HIGH CONSTRUCTION SRL
| Denumire | HIGH CONSTRUCTION SRL |
| CUI | 26396007 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000139235 |
| EUID | ROONRC.J23/139/2010 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-13 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÜYÜKHANLI AHMET-EMRE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 485 033 | 2 505 247 | 47 307 580 | 3 496 213 | 49 484 893 | 2 506 447 | 80 |
| 2024 | 82 785 484 | 70 869 | 55 984 136 | 6 456 237 | 57 621 964 | 5 735 470 | 84 |
| 2023 | 108 379 852 | 241 834 | 54 321 582 | 7 078 005 | 55 157 903 | 5 657 023 | 95 |
| 2022 | 167 891 044 | 9 126 177 | 68 646 334 | 5 660 070 | 70 129 785 | 5 332 318 | 107 |
| 2021 | 66 457 154 | 750 487 | 114 669 916 | 4 490 990 | 107 360 342 | -3 810 197 | 107 |
| 2020 | 78 777 666 | 3 384 516 | 41 673 959 | 5 281 246 | 33 541 720 | -4 560 684 | 91 |
| 2019 | 90 300 534 | -1 563 552 | 42 579 938 | 3 328 251 | 31 426 606 | -7 945 200 | 87 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises146 485 033 lei
77%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HIGH CONSTRUCTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HIGH CONSTRUCTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HIGH CONSTRUCTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.456.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.621.964 |
| Stocuri | 14.153.200 |
| Creante | 43.404.583 |
| Casa si conturi la banci | 64.181 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 216.049 |
| DATORII | 55.984.136 |
| PROVIZIOANE | 2.574.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.735.470 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 82.785.484 |
| VENITURI TOTALE | 83.723.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.590.554 |
| Profitul brut | 132.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 70.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.078.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.157.903 |
| Stocuri | 12.947.418 |
| Creante | 42.151.837 |
| Casa si conturi la banci | 58.648 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.566 |
| DATORII | 54.321.582 |
| PROVIZIOANE | 2.310.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.657.023 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 108.379.852 |
| VENITURI TOTALE | 110.073.996 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.736.353 |
| Profitul brut | 337.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 241.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.660.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.129.785 |
| Stocuri | 13.799.328 |
| Creante | 56.260.660 |
| Casa si conturi la banci | 69.797 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.918 |
| DATORII | 68.646.334 |
| PROVIZIOANE | 1.876.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.332.318 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 167.891.044 |
| VENITURI TOTALE | 133.865.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 123.073.074 |
| Profitul brut | 10.792.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.126.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.490.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 107.360.342 |
| Stocuri | 51.951.459 |
| Creante | 55.378.337 |
| Casa si conturi la banci | 30.546 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.590 |
| DATORII | 114.669.916 |
| PROVIZIOANE | 1.009.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.810.197 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.457.154 |
| VENITURI TOTALE | 112.786.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.964.049 |
| Profitul brut | 822.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 750.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.281.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.541.720 |
| Stocuri | 18.402.649 |
| Creante | 15.110.660 |
| Casa si conturi la banci | 28.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315 |
| DATORII | 41.673.959 |
| PROVIZIOANE | 1.710.006 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.560.684 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.777.666 |
| VENITURI TOTALE | 86.876.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.219.173 |
| Profitul brut | 3.656.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.384.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.328.251 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.426.606 |
| Stocuri | 11.705.429 |
| Creante | 19.696.836 |
| Casa si conturi la banci | 24.341 |
| DATORII | 42.579.938 |
| PROVIZIOANE | 120.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.945.200 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 90.300.534 |
| VENITURI TOTALE | 90.476.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.040.075 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.563.552 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.563.552 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.389.185 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.718.457 |
| Stocuri | 5.487.469 |
| Creante | 13.220.877 |
| Casa si conturi la banci | 10.111 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 26.332.152 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 157.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.381.648 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.658.992 |
| VENITURI TOTALE | 74.980.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.392.557 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 412.157 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 412.157 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.146.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.528.497 |
| Stocuri | 7.559.796 |
| Creante | 11.828.673 |
| Casa si conturi la banci | 140.028 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 26.295.910 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 246.437 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.867.742 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.253.204 |
| VENITURI TOTALE | 64.318.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.562.797 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.244.426 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.244.426 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 323.816 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.367.572 |
| Stocuri | 6.979.197 |
| Creante | 9.212.565 |
| Casa si conturi la banci | 175.810 |
| DATORII | 20.314.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.623.315 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.756.438 |
| VENITURI TOTALE | 60.768.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.677.368 |
| Profitul brut | 90.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 63.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |