HIDROSALT HOLDING SRL

Cauta alta firma:
HIDROSALT HOLDING SRL
CUI: 14905816RegCom: J26/770/2002EUID: ROONRC.J26/770/2002CAEN: 2511Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. GĂRII, NR.78

Denumire HIDROSALT HOLDING SRL
CUI 14905816
Nr. Reg. Com. J26/770/2002
EUID ROONRC.J26/770/2002
CAEN 2511
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2002-09-26 (24 ani)

Adresa JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. GĂRII, NR.78
Cod Poștal 545300
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SABAU GHEORGHE IOAN VALER-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 12 703 213 705 559 11 836 572 — — — 44
2024 11 954 924 509 589 12 230 855 5 687 896 9 279 498 1 117 248 41
2023 14 610 514 422 324 11 964 150 5 893 655 9 309 150 1 457 659 40
2022 9 408 843 330 368 9 082 036 3 213 894 8 240 823 2 397 834 33
2021 7 559 831 686 274 6 001 296 2 886 833 6 882 089 3 767 626 23
2020 3 941 964 416 729 2 096 142 3 011 346 2 366 148 3 281 352 23
2019 8 418 961 462 906 2 925 981 3 163 804 2 637 158 2 875 796 30
2018 5 922 723 380 781 2 800 511 3 077 208 2 134 746 2 412 890 30
2017 4 672 262 101 024 2 450 736 3 176 573 1 802 695 2 532 109 30
2016 4 061 337 110 212 3 060 499 3 248 845 2 240 554 2 431 085 32
Statistics
Commercial networks and enterprises
12 703 213 lei
6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HIDROSALT HOLDING SRL”
Cod CAEN preponderent 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cod CAEN principal 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere activitate (principal) Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. GĂRII, NR.78
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția HIDROSALT HOLDING SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 17905 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer

Locul 451 în Mureş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
509.589 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „HIDROSALT HOLDING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HIDROSALT HOLDING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.687.896
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.279.498
Stocuri 5.774.596
Creante 3.324.653
Casa si conturi la banci 180.249
CHELTUIELI IN AVANS 43.713
DATORII 12.230.855
VENITURI IN AVANS 1.663.004
CAPITALURI - TOTAL 1.117.248
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 11.954.924
VENITURI TOTALE 12.136.882
CHELTUIELI TOTALE 11.518.506
Profitul brut 618.376
Pierdere bruta 0
Profitul net 509.589
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 41

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.893.655
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.309.150
Stocuri 3.144.321
Creante 5.827.709
Casa si conturi la banci 337.120
CHELTUIELI IN AVANS 63.966
DATORII 11.964.150
VENITURI IN AVANS 1.844.962
CAPITALURI - TOTAL 1.457.659
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 14.610.514
VENITURI TOTALE 14.615.556
CHELTUIELI TOTALE 14.091.706
Profitul brut 523.850
Pierdere bruta 0
Profitul net 422.324
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 40

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.213.894
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.240.823
Stocuri 4.572.961
Creante 3.300.719
Casa si conturi la banci 367.143
CHELTUIELI IN AVANS 25.153
DATORII 9.082.036
CAPITALURI - TOTAL 2.397.834
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 9.408.843
VENITURI TOTALE 9.416.750
CHELTUIELI TOTALE 9.032.161
Profitul brut 384.589
Pierdere bruta 0
Profitul net 330.368
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 33

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.886.833
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.882.089
Stocuri 1.935.188
Creante 3.589.731
Casa si conturi la banci 1.357.170
DATORII 6.001.296
CAPITALURI - TOTAL 3.767.626
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 7.559.831
VENITURI TOTALE 7.563.965
CHELTUIELI TOTALE 6.828.021
Profitul brut 735.944
Pierdere bruta 0
Profitul net 686.274
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 23

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.011.346
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.366.148
Stocuri 183.996
Creante 1.421.636
Casa si conturi la banci 760.516
DATORII 2.096.142
CAPITALURI - TOTAL 3.281.352
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 3.941.964
VENITURI TOTALE 3.961.953
CHELTUIELI TOTALE 3.465.847
Profitul brut 496.106
Pierdere bruta 0
Profitul net 416.729
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 23

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.163.804
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.637.158
Stocuri 182.735
Creante 1.665.392
Casa si conturi la banci 789.031
CHELTUIELI IN AVANS 815
DATORII 2.925.981
CAPITALURI - TOTAL 2.875.796
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 8.418.961
VENITURI TOTALE 8.425.405
CHELTUIELI TOTALE 7.874.326
Profitul brut 551.079
Pierdere bruta 0
Profitul net 462.906
Pierdere neta 0

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.077.208
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.134.746
Stocuri 539.789
Creante 921.205
Casa si conturi la banci 673.752
CHELTUIELI IN AVANS 1.447
DATORII 2.800.511
CAPITALURI - TOTAL 2.412.890
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 5.922.723
VENITURI TOTALE 5.964.941
CHELTUIELI TOTALE 5.515.059
Profitul brut 449.882
Pierdere bruta 0
Profitul net 380.781
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.176.573
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.802.695
Stocuri 574.900
Creante 795.979
Casa si conturi la banci 431.816
CHELTUIELI IN AVANS 3.577
DATORII 2.450.736
CAPITALURI - TOTAL 2.532.109
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 4.672.262
VENITURI TOTALE 4.672.262
CHELTUIELI TOTALE 4.555.424
Profitul brut 116.838
Pierdere bruta 0
Profitul net 101.024
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.248.845
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.240.554
Stocuri 822.459
Creante 565.631
Casa si conturi la banci 852.464
CHELTUIELI IN AVANS 2.185
DATORII 3.060.499
CAPITALURI - TOTAL 2.431.085
Capital subscris varsat 22.000
Cifra de afaceri neta 4.061.337
VENITURI TOTALE 4.082.021
CHELTUIELI TOTALE 3.954.245
Profitul brut 127.776
Pierdere bruta 0
Profitul net 110.212
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 32
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.