HERMOSA OFFICE CENTER SRL
| Denumire | HERMOSA OFFICE CENTER SRL |
| CUI | 23352421 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000186098 |
| EUID | ROONRC.J2008000186098 |
| CAEN | 4771 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-22 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 426 778 | 1 201 513 | 12 440 952 | — | — | — | 73 |
| 2024 | 30 597 580 | 509 972 | 7 966 719 | 3 818 628 | 6 562 620 | 2 764 842 | 62 |
| 2023 | 23 078 799 | 2 081 849 | 4 905 891 | 2 607 399 | 4 287 494 | 2 254 870 | 38 |
| 2022 | 12 425 996 | -382 534 | 2 584 835 | 740 944 | 1 864 440 | 173 021 | 30 |
| 2021 | 8 097 825 | 325 578 | 991 088 | 384 846 | 1 047 409 | 555 555 | 25 |
| 2020 | 4 930 385 | -395 937 | 1 840 930 | 73 067 | 1 925 518 | 230 977 | 15 |
| 2019 | 5 423 435 | 176 159 | 471 381 | 186 205 | 840 221 | 626 914 | 21 |
| 2018 | 4 927 400 | -18 644 | 710 117 | 370 734 | 737 430 | 470 755 | 20 |
| 2017 | 4 981 386 | -68 496 | 820 908 | 467 611 | 805 523 | 532 399 | 21 |
| 2016 | 3 898 274 | 187 229 | 948 585 | 528 170 | 975 587 | 631 346 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 426 778 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HERMOSA OFFICE CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4771 Rev. 2 (echivalent: 4771 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Brăila , domeniul 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HERMOSA OFFICE CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HERMOSA OFFICE CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HERMOSA OFFICE CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.818.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.562.620 |
| Stocuri | 4.855.369 |
| Creante | 648.033 |
| Casa si conturi la banci | 1.059.218 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 350.313 |
| DATORII | 7.966.719 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.764.842 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.597.580 |
| VENITURI TOTALE | 30.607.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.015.985 |
| Profitul brut | 591.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 509.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.607.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.287.494 |
| Stocuri | 2.751.707 |
| Creante | 312.617 |
| Casa si conturi la banci | 1.223.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 265.868 |
| DATORII | 4.905.891 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.254.870 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.078.799 |
| VENITURI TOTALE | 23.104.436 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.715.071 |
| Profitul brut | 2.389.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.081.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 740.944 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.864.440 |
| Stocuri | 1.318.422 |
| Creante | 278.718 |
| Casa si conturi la banci | 267.300 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.472 |
| DATORII | 2.584.835 |
| CAPITALURI - TOTAL | 173.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.425.996 |
| VENITURI TOTALE | 12.429.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.811.705 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 382.534 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 382.534 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 384.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.047.409 |
| Stocuri | 676.019 |
| Creante | 276.248 |
| Casa si conturi la banci | 95.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.388 |
| DATORII | 991.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 555.555 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.097.825 |
| VENITURI TOTALE | 8.101.433 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.775.855 |
| Profitul brut | 325.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 325.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.925.518 |
| Stocuri | 442.908 |
| Creante | 1.256.956 |
| Casa si conturi la banci | 225.654 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.322 |
| DATORII | 1.840.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 230.977 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.930.385 |
| VENITURI TOTALE | 4.950.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.346.491 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 395.937 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 395.937 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 186.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 840.221 |
| Stocuri | 509.828 |
| Creante | 162.808 |
| Casa si conturi la banci | 167.585 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.869 |
| DATORII | 471.381 |
| CAPITALURI - TOTAL | 626.914 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.423.435 |
| VENITURI TOTALE | 5.430.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.237.453 |
| Profitul brut | 193.354 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 370.734 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 737.430 |
| Stocuri | 437.582 |
| Creante | 148.045 |
| Casa si conturi la banci | 151.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.708 |
| DATORII | 710.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 470.755 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.927.400 |
| VENITURI TOTALE | 4.938.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.956.769 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.644 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.644 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 467.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 805.523 |
| Stocuri | 408.885 |
| Creante | 144.586 |
| Casa si conturi la banci | 252.052 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.173 |
| DATORII | 820.908 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 532.399 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.981.386 |
| VENITURI TOTALE | 4.991.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.059.786 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 68.496 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 68.496 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 528.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 975.587 |
| Stocuri | 723.258 |
| Creante | 143.053 |
| Casa si conturi la banci | 109.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.174 |
| DATORII | 948.585 |
| CAPITALURI - TOTAL | 631.346 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.898.274 |
| VENITURI TOTALE | 3.899.471 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.675.635 |
| Profitul brut | 223.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |