HCS AVANTAJ S.R.L.

Cauta alta firma:
HCS AVANTAJ S.R.L.
CUI: 48235109RegCom: J13/1817/2023EUID: ROONRC.J13/1817/2023CAEN: 5222Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MĂRĂŞTI, NR.19

Denumire HCS AVANTAJ S.R.L.
CUI 48235109
Nr. Reg. Com. J13/1817/2023
EUID ROONRC.J13/1817/2023
CAEN 5222
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-05-25 (3 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MĂRĂŞTI, NR.19
Cod Poștal 906100
Telefon 0735777724
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SMOCHINĂ FLORENTINA-MIRELA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 072 306 1 111 568 1 030 543 30
2024 2 575 336 876 020 410 427 35
2023 1 313 511 779 668 389 057 15
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 072 306 lei
19%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HCS AVANTAJ S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 5222 Rev. 2 (echivalent: 5222 Rev. 1, 5222 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de servicii anexe transportului pe apă
Descriere Activitate Activități de servicii anexe transportului pe apă
Cod CAEN principal 52 Activități de servicii anexe transportului pe apă
Descriere activitate (principal) Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MĂRĂŞTI, NR.19
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția HCS AVANTAJ S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 11815 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 5222: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

Locul 517 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
876.020 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „HCS AVANTAJ S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HCS AVANTAJ S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5222
Active imobilizate 196.743
Active circulante 1.141.270
Stocuri 2.154
Creante 1.104.419
Disponibilitati 34.697
Cheltuieli in avans 11.640
Datorii 410.427
Capitaluri proprii 939.226
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.575.336
Venituri totale 2.575.336
Cheltuieli totale 1.576.487
Profit brut 998.849
Pierdere bruta 0
Profit net 876.020
Pierdere neta 0
Nr. salariati 35

WEB_UU_AN CAEN: 5222
Active imobilizate 53.360
Active circulante 1.105.174
Stocuri 1.446
Creante 757.321
Disponibilitati 346.407
Cheltuieli in avans 10.391
Datorii 389.057
Capitaluri proprii 779.868
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.313.511
Venituri totale 1.313.511
Cheltuieli totale 520.970
Profit brut 792.541
Pierdere bruta 0
Profit net 779.668
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.