HARIS TOUR SRL – CUI 18649044
Informativ
HARIS TOUR SRL are CUI 18649044, număr de înregistrare J2006001394133 și sediul în Sat Costineşti, Comuna Costineşti, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 172.280 lei, un profit net de 64.067 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | HARIS TOUR SRL |
| CUI | 18649044 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001394133 |
| EUID | ROONRC.J13/1394/2006 |
| CAEN | 5520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-08 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PEICIU GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172 280 | 64 067 | 9 517 | 119 365 | 209 246 | 319 094 | 1 |
| 2024 | 162 421 | 54 759 | 6 887 | 110 495 | 151 419 | 255 027 | 1 |
| 2023 | 94 950 | 17 044 | 32 042 | 98 723 | 140 327 | 207 008 | 1 |
| 2022 | 161 834 | 184 963 | 47 993 | 98 723 | 138 934 | 189 664 | 1 |
| 2021 | 114 650 | 35 699 | 59 866 | 98 723 | 195 843 | 234 700 | 1 |
| 2020 | 111 344 | 85 444 | 78 827 | 98 723 | 179 105 | 199 001 | 1 |
| 2019 | 105 565 | 12 787 | 65 860 | 98 723 | 80 695 | 113 558 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HARIS TOUR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5520 Rev. 2 (echivalent: 5520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Cod CAEN principal | 55 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 1908 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SAM TOTAL SERVICE S.R.L. – locul 1904, 172.893 lei, Arad
- EUROPE HRK SRL – locul 1904, 0 lei, Constanţa
- PRESTIGE EURO GROUP S.R.L. – locul 1905, 172.889 lei, Bucureşti
- JUVENTUS SA – locul 1905, 0 lei, Iaşi
- RARONIC TOURS SRL – locul 1906, 172.375 lei, Braşov
- INTERNATIONAL TURISM ALIMENT INDUSTRIAL IZVORUL RECE SRL – locul 1906, 0 lei, Hunedoara
- AZUR CARAVAN COSTINEȘTI SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 1907, 172.326 lei, Bucureşti
- RAFI SRL – locul 1907, 0 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HARIS TOUR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HARIS TOUR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HARIS TOUR SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-07-01 |
| Data reactivare | 2017-04-26 |
| Data publicare | 2016-07-19 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 110.495 |
| Active circulante | 151.419 |
| Stocuri | 42.365 |
| Creante | 43.890 |
| Disponibilitati | 65.164 |
| Datorii | 6.887 |
| Capitaluri proprii | 255.027 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 162.421 |
| Venituri totale | 162.421 |
| Cheltuieli totale | 102.838 |
| Profit brut | 59.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.723 |
| Active circulante | 140.327 |
| Stocuri | 39.753 |
| Creante | 46 |
| Disponibilitati | 100.528 |
| Datorii | 32.042 |
| Capitaluri proprii | 207.008 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 94.950 |
| Venituri totale | 94.950 |
| Cheltuieli totale | 77.099 |
| Profit brut | 17.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.723 |
| Active circulante | 138.934 |
| Stocuri | 34.064 |
| Creante | 98 |
| Disponibilitati | 104.772 |
| Datorii | 47.993 |
| Capitaluri proprii | 189.664 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.834 |
| Venituri totale | 259.072 |
| Cheltuieli totale | 72.458 |
| Profit brut | 186.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.723 |
| Active circulante | 195.843 |
| Stocuri | 14.225 |
| Creante | 3.363 |
| Disponibilitati | 178.255 |
| Datorii | 59.866 |
| Capitaluri proprii | 234.700 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 114.650 |
| Venituri totale | 115.636 |
| Cheltuieli totale | 79.444 |
| Profit brut | 36.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.723 |
| Active circulante | 179.105 |
| Stocuri | 2.394 |
| Creante | 2.270 |
| Disponibilitati | 174.441 |
| Datorii | 78.827 |
| Capitaluri proprii | 199.001 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 111.344 |
| Venituri totale | 111.660 |
| Cheltuieli totale | 25.211 |
| Profit brut | 86.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 99.120 |
| Active circulante | 65.641 |
| Creante | 20.501 |
| Disponibilitati | 45.140 |
| Datorii | 63.990 |
| Capitaluri proprii | 100.771 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.624 |
| Venituri totale | 69.624 |
| Cheltuieli totale | 36.473 |
| Profit brut | 33.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 99.596 |
| Active circulante | 25.673 |
| Creante | 826 |
| Disponibilitati | 24.847 |
| Datorii | 56.953 |
| Capitaluri proprii | 68.316 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.457 |
| Venituri totale | 29.457 |
| Cheltuieli totale | 13.191 |
| Profit brut | 16.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 100.072 |
| Active circulante | 9.857 |
| Creante | 826 |
| Disponibilitati | 9.031 |
| Datorii | 56.954 |
| Venituri in avans | 630 |
| Capitaluri proprii | 52.345 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.245 |
| Venituri totale | 25.245 |
| Cheltuieli totale | 24.997 |
| Profit brut | 248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 510 |
| Nr. salariati | 1 |