HAR PAPI SRL – CUI 23326937
Informativ
HAR PAPI SRL are CUI 23326937, număr de înregistrare J2008000165310 și sediul în Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 141 – Extracția minereurilor pentru industria materialelor de construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.227.950 lei, un profit net de 258.953 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | HAR PAPI SRL |
| CUI | 23326937 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000165310 |
| EUID | ROONRC.J31/165/2008 |
| CAEN | 141 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-20 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HOGYE ROLAND-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 227 950 | 258 953 | 3 371 245 | 5 559 362 | 965 122 | 3 153 239 | 1 |
| 2024 | 1 008 063 | 13 752 | 3 812 963 | 5 298 651 | 2 541 776 | 2 894 286 | 3 |
| 2023 | 1 071 988 | 2 241 501 | 3 375 058 | 5 262 491 | 2 632 258 | 2 881 349 | 3 |
| 2022 | 598 327 | -336 543 | 1 570 550 | 862 593 | 630 805 | -50 152 | 3 |
| 2021 | 617 765 | 26 442 | 1 090 616 | 803 989 | 528 017 | 268 390 | 2 |
| 2020 | 443 734 | 68 582 | 485 286 | 476 435 | 223 799 | 241 948 | 2 |
| 2019 | 223 867 | 4 655 | 282 663 | 308 300 | 120 729 | 173 366 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HAR PAPI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 141 Rev. 2 (echivalent: 141 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 141: Extracția minereurilor pentru industria materialelor de construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 105 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VITAL AGROLAND S.R.L. – locul 101, 15,18 mil. lei, Braşov
- BEL PUNTO SRL – locul 101, 6,71 mil. lei, Bucureşti
- AGRO ANEL SRL – locul 101, 6,06 mil. lei, Sălaj
- GHERGHINEL SRL – locul 101, 2,39 mil. lei, Alba
- CLARION CONF S.R.L. – locul 101, 891.460 lei, Satu Mare
- SMOKEY RANCH S.R.L. – locul 101, 713.691 lei, Sibiu
- OPTIM PRODIMPEX SRL – locul 101, 342.873 lei, Mureş
- PĂLĂRIA BARB S.R.L. – locul 101, 217.129 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HAR PAPI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HAR PAPI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HAR PAPI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.298.651 |
| Active circulante | 2.541.776 |
| Stocuri | 828.168 |
| Creante | 1.706.943 |
| Disponibilitati | 6.665 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 3.812.963 |
| Venituri in avans | 1.160.178 |
| Capitaluri proprii | 2.894.286 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 1.008.063 |
| Venituri totale | 1.612.790 |
| Cheltuieli totale | 1.577.270 |
| Profit brut | 35.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 5.262.491 |
| Active circulante | 2.632.258 |
| Stocuri | 400.962 |
| Creante | 2.128.491 |
| Disponibilitati | 102.805 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 3.375.058 |
| Venituri in avans | 1.665.342 |
| Capitaluri proprii | 2.881.349 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 1.071.988 |
| Venituri totale | 4.207.645 |
| Cheltuieli totale | 1.961.380 |
| Profit brut | 2.246.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.241.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 862.593 |
| Active circulante | 630.805 |
| Stocuri | 232.538 |
| Creante | 71.648 |
| Disponibilitati | 326.619 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 1.570.550 |
| Capitaluri proprii | -50.152 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 598.327 |
| Venituri totale | 722.254 |
| Cheltuieli totale | 1.056.248 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 333.994 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 336.543 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 803.989 |
| Active circulante | 528.017 |
| Stocuri | 158.524 |
| Creante | 82.934 |
| Disponibilitati | 286.559 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 1.090.616 |
| Capitaluri proprii | 268.390 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 617.765 |
| Venituri totale | 665.683 |
| Cheltuieli totale | 638.722 |
| Profit brut | 26.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 476.435 |
| Active circulante | 223.799 |
| Stocuri | 34.412 |
| Creante | 47.022 |
| Disponibilitati | 142.365 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 485.286 |
| Capitaluri proprii | 241.948 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 443.734 |
| Venituri totale | 495.858 |
| Cheltuieli totale | 422.865 |
| Profit brut | 72.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 308.300 |
| Active circulante | 120.729 |
| Stocuri | 82.896 |
| Creante | 41.055 |
| Disponibilitati | -3.222 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 282.663 |
| Capitaluri proprii | 173.366 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 223.867 |
| Venituri totale | 259.259 |
| Cheltuieli totale | 253.234 |
| Profit brut | 6.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 277.473 |
| Active circulante | 36.815 |
| Stocuri | 16.142 |
| Creante | 11.380 |
| Disponibilitati | 9.293 |
| Cheltuieli in avans | 27.000 |
| Datorii | 172.578 |
| Capitaluri proprii | 168.710 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 138.213 |
| Venituri totale | 161.940 |
| Cheltuieli totale | 158.400 |
| Profit brut | 3.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 190.954 |
| Active circulante | 133.995 |
| Stocuri | 6.200 |
| Creante | 48.962 |
| Disponibilitati | 78.833 |
| Cheltuieli in avans | 21.000 |
| Datorii | 179.536 |
| Capitaluri proprii | 166.413 |
| Capital social | 1.270 |
| Cifra de afaceri | 44.245 |
| Venituri totale | 259.474 |
| Cheltuieli totale | 64.112 |
| Profit brut | 195.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 50.196 |
| Active circulante | 41.278 |
| Stocuri | 6.200 |
| Creante | 27.006 |
| Disponibilitati | 8.072 |
| Cheltuieli in avans | 21.000 |
| Datorii | 141.096 |
| Capitaluri proprii | -28.622 |
| Capital social | 270 |
| Cifra de afaceri | 13.827 |
| Venituri totale | 64.195 |
| Cheltuieli totale | 50.905 |
| Profit brut | 13.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.876 |
| Pierdere neta | 0 |