HAPPY CRUISES SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEMETRIADE ELENA CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 413 567 | 139 552 | 1 684 623 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 1 330 686 | 781 706 | 964 901 | — | 5 268 565 | 2 405 775 | 12 |
| 2023 | 1 629 970 | 567 277 | 2 229 704 | 14 301 | 5 795 082 | 1 624 070 | 11 |
| 2022 | 1 465 725 | 937 008 | 2 384 175 | 14 301 | 5 448 646 | 1 056 793 | 12 |
| 2021 | 738 824 | 192 199 | 2 210 202 | 14 301 | 4 391 533 | 119 784 | 11 |
| 2020 | 535 434 | -98 315 | 174 564 | 1 245 | 3 279 667 | 1 782 042 | 10 |
| 2019 | 1 612 296 | 676 263 | 169 564 | 5 676 | 3 492 005 | 1 880 357 | 9 |
| 2018 | 20 465 298 | 681 422 | 704 674 | 12 296 | 3 123 015 | 1 204 094 | 8 |
| 2017 | 18 050 327 | 258 281 | 581 308 | 7 482 | 2 523 600 | 499 172 | 6 |
| 2016 | 12 510 772 | 238 491 | 672 358 | — | 2 311 411 | 240 891 | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 413 567 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HAPPY CRUISES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7911 Rev. 2 (echivalent: 7911 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Cod CAEN principal | 79 Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7911: Activități ale agențiilor turistice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HAPPY CRUISES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HAPPY CRUISES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HAPPY CRUISES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.268.565 |
| Creante | 2.284.972 |
| Casa si conturi la banci | 2.983.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.097.446 |
| DATORII | 964.901 |
| VENITURI IN AVANS | 2.995.335 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.405.775 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.330.686 |
| VENITURI TOTALE | 2.118.328 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.204.680 |
| Profitul brut | 913.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 781.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.795.082 |
| Creante | 1.973.892 |
| Casa si conturi la banci | 3.821.190 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.671.395 |
| DATORII | 2.229.704 |
| VENITURI IN AVANS | 3.627.004 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.624.070 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.629.970 |
| VENITURI TOTALE | 1.843.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.183.932 |
| Profitul brut | 659.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 567.277 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.448.646 |
| Creante | 1.905.483 |
| Casa si conturi la banci | 3.543.163 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.718.647 |
| DATORII | 2.384.175 |
| VENITURI IN AVANS | 3.740.626 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.056.793 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.465.725 |
| VENITURI TOTALE | 2.356.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.259.079 |
| Profitul brut | 1.097.480 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.391.533 |
| Creante | 1.807.555 |
| Casa si conturi la banci | 2.583.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.455.183 |
| DATORII | 2.210.202 |
| VENITURI IN AVANS | 3.531.031 |
| CAPITALURI - TOTAL | 119.784 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 738.824 |
| VENITURI TOTALE | 1.074.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 865.973 |
| Profitul brut | 208.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 192.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.279.667 |
| Creante | 1.555.256 |
| Casa si conturi la banci | 1.724.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.273.963 |
| DATORII | 174.564 |
| VENITURI IN AVANS | 3.598.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.782.042 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 535.434 |
| VENITURI TOTALE | 641.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 715.025 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.198 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 98.315 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.492.005 |
| Creante | 1.318.857 |
| Casa si conturi la banci | 2.173.148 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.272.777 |
| DATORII | 169.564 |
| VENITURI IN AVANS | 4.720.537 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.880.357 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.612.296 |
| VENITURI TOTALE | 1.688.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 897.751 |
| Profitul brut | 790.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 676.263 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.123.015 |
| Creante | 1.025.276 |
| Casa si conturi la banci | 2.097.739 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.712.759 |
| DATORII | 704.674 |
| VENITURI IN AVANS | 3.939.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.204.094 |
| Capital subscris varsat | 25.500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.465.298 |
| VENITURI TOTALE | 20.516.462 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.720.721 |
| Profitul brut | 795.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 681.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.523.600 |
| Creante | 739.145 |
| Casa si conturi la banci | 1.784.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.654.772 |
| DATORII | 581.308 |
| VENITURI IN AVANS | 3.105.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 499.172 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.050.327 |
| VENITURI TOTALE | 18.114.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.817.632 |
| Profitul brut | 296.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.311.411 |
| Creante | 696.034 |
| Casa si conturi la banci | 1.615.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.938.051 |
| DATORII | 672.358 |
| VENITURI IN AVANS | 3.336.213 |
| CAPITALURI - TOTAL | 240.891 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.510.772 |
| VENITURI TOTALE | 12.611.428 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.334.653 |
| Profitul brut | 276.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 238.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |