HALCROW ROMANIA SRL
| Denumire | HALCROW ROMANIA SRL |
| CUI | 14875731 |
| Nr. Reg. Com. | J2002008918408 |
| EUID | ROONRC.J2002008918408 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-09-12 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HALCROW INTERNATIONAL LIMITED | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 004 868 | -1 088 074 | 966 791 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 11 389 095 | 817 355 | 1 884 252 | 211 513 | 13 220 808 | 11 391 778 | 23 |
| 2023 | 9 657 515 | 848 716 | 4 912 764 | 2 504 551 | 13 141 472 | 10 574 423 | 23 |
| 2022 | 10 957 348 | 880 624 | 2 573 948 | 2 236 452 | 10 329 844 | 9 832 445 | 22 |
| 2021 | 13 888 618 | 823 703 | 4 958 302 | 2 145 238 | 11 926 913 | 8 951 821 | 22 |
| 2020 | 11 047 703 | 394 110 | 7 712 464 | 2 124 039 | 13 882 015 | 8 128 056 | 20 |
| 2019 | 10 559 346 | 122 773 | 6 311 878 | 2 233 741 | 11 976 973 | 7 733 945 | 23 |
| 2018 | 8 953 886 | 213 854 | 6 472 423 | 2 174 721 | 12 071 444 | 7 611 172 | 23 |
| 2017 | 9 381 489 | -2 104 227 | 5 567 948 | 2 477 760 | 10 719 587 | 7 397 319 | 31 |
| 2016 | 6 325 249 | -3 247 915 | 2 930 611 | 4 404 685 | 8 185 255 | 9 501 546 | 56 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 004 868 lei
-38%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HALCROW ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HALCROW ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HALCROW ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HALCROW ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 211.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.220.808 |
| Creante | 9.503.637 |
| Casa si conturi la banci | 3.717.171 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.709 |
| DATORII | 1.884.252 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.391.778 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 11.389.095 |
| VENITURI TOTALE | 12.339.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.522.607 |
| Profitul brut | 817.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.504.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.141.472 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.231.607 |
| Casa si conturi la banci | 5.909.865 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.164 |
| DATORII | 4.912.764 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.574.423 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 9.657.515 |
| VENITURI TOTALE | 14.532.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.683.523 |
| Profitul brut | 848.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 848.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.236.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.329.844 |
| Stocuri | 1.706.603 |
| Creante | 6.314.131 |
| Casa si conturi la banci | 2.309.110 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.097 |
| DATORII | 2.573.948 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.832.445 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 10.957.348 |
| VENITURI TOTALE | 10.949.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.069.294 |
| Profitul brut | 880.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 880.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.145.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.926.913 |
| Stocuri | 3.207.358 |
| Creante | 4.767.166 |
| Casa si conturi la banci | 3.952.389 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.972 |
| DATORII | 4.958.302 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.951.821 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 13.888.618 |
| VENITURI TOTALE | 11.823.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.999.400 |
| Profitul brut | 823.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.124.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.882.015 |
| Stocuri | 5.807.261 |
| Creante | 6.839.544 |
| Casa si conturi la banci | 1.235.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.466 |
| DATORII | 7.712.464 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.128.056 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 11.047.703 |
| VENITURI TOTALE | 14.805.718 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.411.608 |
| Profitul brut | 394.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 394.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.233.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.976.973 |
| Stocuri | 4.376.779 |
| Creante | 7.138.911 |
| Casa si conturi la banci | 461.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.109 |
| DATORII | 6.311.878 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.733.945 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 10.559.346 |
| VENITURI TOTALE | 12.308.255 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.185.482 |
| Profitul brut | 122.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 122.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.174.721 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.071.444 |
| Stocuri | 3.366.428 |
| Creante | 7.558.181 |
| Casa si conturi la banci | 1.146.835 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.430 |
| DATORII | 6.472.423 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.611.172 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 8.953.886 |
| VENITURI TOTALE | 12.493.723 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.279.869 |
| Profitul brut | 213.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.477.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.719.587 |
| Stocuri | 1.410.515 |
| Creante | 8.762.976 |
| Casa si conturi la banci | 546.096 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.891 |
| DATORII | 5.567.948 |
| PROVIZIOANE | 240.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.397.319 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 9.381.489 |
| VENITURI TOTALE | 11.784.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.888.227 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.104.227 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.104.227 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.404.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.185.255 |
| Stocuri | 240.373 |
| Creante | 5.216.491 |
| Casa si conturi la banci | 2.728.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.217 |
| DATORII | 2.930.611 |
| PROVIZIOANE | 180.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.501.546 |
| Capital subscris varsat | 11.591.800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.325.249 |
| VENITURI TOTALE | 8.148.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.395.987 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.247.915 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.247.915 |
| Numar mediu de salariati | 56 |