H&D BEST CONSTRUCT S.R.L. – CUI 49150760
Pe scurt
H&D BEST CONSTRUCT S.R.L. are CUI 49150760, număr de înregistrare J26/1759/2023 și sediul în Sat Cîmpeniţa, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.672.204 lei, un profit net de 1.055.617 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | H&D BEST CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 49150760 |
| Nr. Reg. Com. | J26/1759/2023 |
| EUID | ROONRC.J26/1759/2023 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-11-20 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZEGEDI ÁRPÁD-GEZA | - | România |
| SZEGEDI BEATA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 672 204 | 1 055 617 | 519 510 | 1 000 | 1 691 322 | 1 172 812 | 3 |
| 2024 | 240 336 | 140 645 | 24 903 | 1 000 | 375 399 | 351 496 | 1 |
| 2023 | 220 000 | 210 651 | 50 972 | 1 000 | 260 823 | 210 851 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 672 204 lei
1,844%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “H&D BEST CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 412 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LANDMANIA SRL – locul 408, 34,64 mil. lei, Mureş
- DPA CAPITAL CONSULTING PROJECTS SRL – locul 408, 4,70 mil. lei, Bucureşti
- DIAMOND PROIECT SRL – locul 408, 236.122 lei, Bucureşti
- ALIS BABA SRL – locul 409, 34,40 mil. lei, Dolj
- ARHISILV SRL – locul 409, 4,69 mil. lei, Timiş
- BASGIU IMMO SRL – locul 409, 230.071 lei, Bucureşti
- ELEGANT GLOB SRL – locul 410, 34,35 mil. lei, Botoşani
- ROANA DAVSEL IMOBILIARE SRL – locul 410, 4,69 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „H&D BEST CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „H&D BEST CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „H&D BEST CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.000 |
| Active circulante | 375.399 |
| Stocuri | 84 |
| Creante | 165.430 |
| Disponibilitati | 209.885 |
| Datorii | 24.903 |
| Capitaluri proprii | 351.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.336 |
| Venituri totale | 240.336 |
| Cheltuieli totale | 97.335 |
| Profit brut | 143.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.000 |
| Active circulante | 260.823 |
| Creante | 261.800 |
| Disponibilitati | -977 |
| Datorii | 50.972 |
| Capitaluri proprii | 210.851 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 220.000 |
| Venituri totale | 220.000 |
| Cheltuieli totale | 7.193 |
| Profit brut | 212.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |