GUNNEX S.R.L.
| Denumire | GUNNEX S.R.L. |
| CUI | 30488605 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001230050 |
| EUID | ROONRC.J2012001230050 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-07-30 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KUBARSKI ADAM | - | Cehia |
| STACHOWSKA MAGDALENA JOZSEFINA | - | Polonia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 172 682 | 668 188 | 7 783 511 | 749 740 | 12 550 861 | 4 618 141 | 27 |
| 2024 | 24 666 335 | 372 420 | 3 677 686 | 402 294 | 7 202 684 | 3 949 954 | 17 |
| 2023 | 24 891 163 | 323 545 | 3 899 454 | 362 080 | 7 101 855 | 3 577 534 | 15 |
| 2022 | 22 914 676 | 572 040 | 4 755 117 | 409 020 | 7 596 361 | 3 253 989 | 14 |
| 2021 | 18 784 316 | 965 893 | 3 177 040 | 192 449 | 5 666 540 | 2 681 949 | 13 |
| 2020 | 13 346 496 | 244 302 | 2 351 765 | 131 003 | 3 936 818 | 1 716 056 | 12 |
| 2019 | 11 689 775 | 136 818 | 1 655 293 | 161 031 | 2 965 023 | 1 471 754 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises34 172 682 lei
39%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GUNNEX S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GUNNEX S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GUNNEX S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GUNNEX S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 402.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.202.684 |
| Stocuri | 4.089.647 |
| Creante | 2.411.813 |
| Casa si conturi la banci | 655.728 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.662 |
| DATORII | 3.677.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.949.954 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.666.335 |
| VENITURI TOTALE | 24.693.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.250.894 |
| Profitul brut | 442.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 362.080 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.101.855 |
| Stocuri | 3.965.118 |
| Creante | 2.605.006 |
| Casa si conturi la banci | 522.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.053 |
| DATORII | 3.899.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.577.534 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.891.163 |
| VENITURI TOTALE | 24.961.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.583.525 |
| Profitul brut | 378.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 323.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 409.020 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.596.361 |
| Stocuri | 3.851.959 |
| Creante | 2.707.189 |
| Casa si conturi la banci | 994.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.725 |
| DATORII | 4.755.117 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.253.989 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.914.676 |
| VENITURI TOTALE | 23.105.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.457.333 |
| Profitul brut | 648.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 572.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 192.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.666.540 |
| Stocuri | 3.477.422 |
| Creante | 2.093.781 |
| Casa si conturi la banci | 71.686 |
| DATORII | 3.177.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.681.949 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.784.316 |
| VENITURI TOTALE | 18.846.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.739.803 |
| Profitul brut | 1.106.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 965.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 131.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.936.818 |
| Stocuri | 2.302.778 |
| Creante | 1.425.880 |
| Casa si conturi la banci | 152.714 |
| DATORII | 2.351.765 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.716.056 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.346.496 |
| VENITURI TOTALE | 13.432.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.146.981 |
| Profitul brut | 285.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 244.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 161.031 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.965.023 |
| Stocuri | 1.606.763 |
| Creante | 1.161.074 |
| Casa si conturi la banci | 139.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 993 |
| DATORII | 1.655.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.471.754 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.689.775 |
| VENITURI TOTALE | 11.735.430 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.569.661 |
| Profitul brut | 165.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 136.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 244.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.422.595 |
| Stocuri | 1.345.865 |
| Creante | 751.911 |
| Casa si conturi la banci | 301.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 967 |
| DATORII | 1.333.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.334.936 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.916.272 |
| VENITURI TOTALE | 10.000.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.763.140 |
| Profitul brut | 237.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 277.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.727.030 |
| Stocuri | 1.399.066 |
| Creante | 972.627 |
| Casa si conturi la banci | 330.877 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 966 |
| DATORII | 1.867.133 |
| VENITURI IN AVANS | 567 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.138.220 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.650.676 |
| VENITURI TOTALE | 9.765.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.515.038 |
| Profitul brut | 250.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 209.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.984 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.084.992 |
| Stocuri | 1.122.276 |
| Creante | 814.103 |
| Casa si conturi la banci | 90.766 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 939 |
| DATORII | 1.393.209 |
| VENITURI IN AVANS | 39.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 928.310 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.410.941 |
| VENITURI TOTALE | 8.522.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.194.342 |
| Profitul brut | 327.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 283.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |