GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L.
| Denumire | GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L. |
| CUI | 32004892 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001172056 |
| EUID | ROONRC.J2013001172056 |
| CAEN | 4623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-12 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRONȚ ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 779 164 | 2 005 153 | 114 446 724 | 61 054 459 | 99 098 454 | 3 530 166 | 10 |
| 2024 | 100 966 937 | 199 470 | 49 304 495 | 33 427 110 | 25 641 919 | 1 525 013 | 11 |
| 2023 | 109 979 779 | 50 769 | 25 177 494 | 20 223 219 | 14 414 539 | 1 325 543 | 9 |
| 2022 | 56 257 036 | 22 497 | 18 627 107 | 21 681 797 | 6 836 069 | 1 274 774 | 16 |
| 2021 | 40 607 473 | 291 | 18 987 415 | 21 828 317 | 7 522 351 | 1 252 277 | 8 |
| 2020 | 42 247 464 | 6 790 | 12 175 647 | 15 629 650 | 7 091 732 | 1 251 986 | 2 |
| 2019 | 45 497 981 | 219 448 | 3 334 393 | 1 452 377 | 12 405 451 | 1 236 196 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises123 779 164 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4623 Rev. 2 (echivalent: 4623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al animalelor vii |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4623: Comerț cu ridicata al animalelor vii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRUPUL DE PRODUCATORI CARNE PASARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.427.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.641.919 |
| Stocuri | 241.147 |
| Creante | 24.889.977 |
| Casa si conturi la banci | 510.795 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.081 |
| DATORII | 49.304.495 |
| VENITURI IN AVANS | 8.346.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.525.013 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.966.937 |
| VENITURI TOTALE | 102.129.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 101.894.920 |
| Profitul brut | 234.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 199.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.223.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.414.539 |
| Stocuri | 139.239 |
| Creante | 12.812.444 |
| Casa si conturi la banci | 1.462.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.230 |
| DATORII | 25.177.494 |
| VENITURI IN AVANS | 8.144.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.325.543 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 109.979.779 |
| VENITURI TOTALE | 110.610.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.551.053 |
| Profitul brut | 59.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.681.797 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.836.069 |
| Stocuri | 2.793.378 |
| Creante | 3.879.612 |
| Casa si conturi la banci | 163.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.950 |
| DATORII | 18.627.107 |
| VENITURI IN AVANS | 8.629.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.274.774 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.257.036 |
| VENITURI TOTALE | 55.501.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.474.704 |
| Profitul brut | 26.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.828.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.522.351 |
| Stocuri | 4.047.366 |
| Creante | 3.372.709 |
| Casa si conturi la banci | 102.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.671 |
| DATORII | 18.987.415 |
| VENITURI IN AVANS | 9.128.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.252.277 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.607.473 |
| VENITURI TOTALE | 44.177.451 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.177.069 |
| Profitul brut | 382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.629.650 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.091.732 |
| Stocuri | 1.202 |
| Creante | 6.031.899 |
| Casa si conturi la banci | 1.058.631 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.251 |
| DATORII | 12.175.647 |
| VENITURI IN AVANS | 9.317.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.251.986 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.247.464 |
| VENITURI TOTALE | 42.359.009 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.351.466 |
| Profitul brut | 7.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.452.377 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.405.451 |
| Stocuri | 1.203 |
| Creante | 12.222.786 |
| Casa si conturi la banci | 181.462 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.761 |
| DATORII | 3.334.393 |
| VENITURI IN AVANS | 9.317.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.236.196 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.497.981 |
| VENITURI TOTALE | 45.951.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.690.602 |
| Profitul brut | 261.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 914.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.695.525 |
| Stocuri | 1.214 |
| Creante | 18.166.627 |
| Casa si conturi la banci | 527.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.546 |
| DATORII | 9.088.335 |
| VENITURI IN AVANS | 9.520.242 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.016.748 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.959.500 |
| VENITURI TOTALE | 64.434.816 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.039.766 |
| Profitul brut | 395.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 344.660 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.059.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.185.425 |
| Stocuri | 1.689 |
| Creante | 7.126.047 |
| Casa si conturi la banci | 57.689 |
| DATORII | 7.089.734 |
| VENITURI IN AVANS | 482.752 |
| CAPITALURI - TOTAL | 672.088 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.956.974 |
| VENITURI TOTALE | 57.530.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.332.976 |
| Profitul brut | 197.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 165.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 565.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.089.035 |
| Stocuri | 1.930 |
| Creante | 7.442.572 |
| Casa si conturi la banci | 644.533 |
| DATORII | 7.302.436 |
| VENITURI IN AVANS | 845.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | 506.617 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.182.515 |
| VENITURI TOTALE | 62.017.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.934.139 |
| Profitul brut | 83.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 69.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |