GRUP SAPTE S.R.L.
| Denumire | GRUP SAPTE S.R.L. |
| CUI | 11389389 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1508/1999 |
| EUID | ROONRC.J1999001508129 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-12-02 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIOREAN STANCIU AURA CORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 747 851 | 3 222 845 | 10 652 384 | — | — | — | 315 |
| 2024 | 48 719 419 | 826 610 | 15 756 942 | 274 221 | 20 043 632 | 2 744 885 | 314 |
| 2023 | 41 431 515 | 503 184 | 17 469 726 | 417 377 | 19 037 154 | 1 918 275 | 328 |
| 2022 | 37 568 670 | 137 428 | 13 334 246 | 515 659 | 14 096 275 | 1 415 091 | 449 |
| 2021 | 38 577 965 | 152 545 | 13 506 509 | 524 541 | 14 039 447 | 1 291 163 | 408 |
| 2020 | 32 380 918 | 850 310 | 15 469 769 | 605 135 | 15 895 830 | 1 138 618 | 358 |
| 2019 | 40 863 208 | 332 885 | 16 299 846 | 902 623 | 17 260 515 | 2 040 072 | 442 |
| 2018 | 43 605 220 | 233 745 | 17 008 146 | 1 139 653 | 17 577 824 | 1 895 274 | 464 |
| 2017 | 36 815 413 | 660 296 | 13 274 238 | 1 118 840 | 14 323 995 | 2 323 470 | 469 |
| 2016 | 34 104 329 | 821 692 | 11 709 022 | 877 665 | 13 059 526 | 1 727 196 | 552 |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 747 851 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRUP SAPTE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRUP SAPTE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRUP SAPTE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRUP SAPTE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.043.632 |
| Stocuri | 93.961 |
| Creante | 19.654.092 |
| Casa si conturi la banci | 295.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 70.292 |
| DATORII | 15.756.942 |
| VENITURI IN AVANS | 1.164.219 |
| PROVIZIOANE | 722.099 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.744.885 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 48.719.419 |
| VENITURI TOTALE | 49.189.174 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.904.290 |
| Profitul brut | 1.284.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 826.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 314 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 417.377 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.037.154 |
| Stocuri | 294.168 |
| Creante | 18.704.519 |
| Casa si conturi la banci | 38.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 207.960 |
| DATORII | 17.469.726 |
| VENITURI IN AVANS | 49.490 |
| PROVIZIOANE | 225.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.918.275 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 41.431.515 |
| VENITURI TOTALE | 41.793.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.204.308 |
| Profitul brut | 589.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 503.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 328 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 515.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.096.275 |
| Stocuri | 257.622 |
| Creante | 13.816.372 |
| Casa si conturi la banci | 22.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 200.233 |
| DATORII | 13.334.246 |
| VENITURI IN AVANS | 62.830 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.415.091 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 37.568.670 |
| VENITURI TOTALE | 37.722.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.556.685 |
| Profitul brut | 165.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 449 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 524.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.039.447 |
| Stocuri | 207.026 |
| Creante | 13.812.910 |
| Casa si conturi la banci | 19.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 233.684 |
| DATORII | 13.506.509 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.291.163 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 38.577.965 |
| VENITURI TOTALE | 38.722.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.467.391 |
| Profitul brut | 255.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 152.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 408 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 605.135 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.895.830 |
| Stocuri | 407.157 |
| Creante | 14.627.766 |
| Casa si conturi la banci | 860.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 201.920 |
| DATORII | 15.469.769 |
| VENITURI IN AVANS | 94.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.138.618 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 32.380.918 |
| VENITURI TOTALE | 33.651.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.608.434 |
| Profitul brut | 1.043.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 850.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 358 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 902.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.260.515 |
| Stocuri | 569.174 |
| Creante | 16.666.681 |
| Casa si conturi la banci | 24.660 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 199.794 |
| DATORII | 16.299.846 |
| VENITURI IN AVANS | 23.014 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.040.072 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 40.863.208 |
| VENITURI TOTALE | 40.869.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.426.428 |
| Profitul brut | 443.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 332.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 442 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.139.653 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.577.824 |
| Stocuri | 374.167 |
| Creante | 17.122.281 |
| Casa si conturi la banci | 81.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 186.656 |
| DATORII | 17.008.146 |
| VENITURI IN AVANS | 713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.895.274 |
| Capital subscris varsat | 118.450 |
| Cifra de afaceri neta | 43.605.220 |
| VENITURI TOTALE | 43.627.014 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.295.896 |
| Profitul brut | 331.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 233.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 464 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.118.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.323.995 |
| Stocuri | 204.349 |
| Creante | 14.076.856 |
| Casa si conturi la banci | 42.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168.828 |
| DATORII | 13.274.238 |
| VENITURI IN AVANS | 13.955 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.323.470 |
| Capital subscris varsat | 117.300 |
| Cifra de afaceri neta | 36.815.413 |
| VENITURI TOTALE | 36.820.991 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.006.260 |
| Profitul brut | 814.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 660.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 469 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 877.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.059.526 |
| Stocuri | 208.773 |
| Creante | 12.777.209 |
| Casa si conturi la banci | 73.544 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.737 |
| DATORII | 11.709.022 |
| VENITURI IN AVANS | 655.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.727.196 |
| Capital subscris varsat | 117.300 |
| Cifra de afaceri neta | 34.104.329 |
| VENITURI TOTALE | 34.543.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.478.522 |
| Profitul brut | 1.064.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 552 |