GRUIA TRANS SRL

Cauta alta firma:
GRUIA TRANS SRL
CUI: 18521079EUID: ROONRC.J32/435/2006CAEN: 5221Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire GRUIA TRANS SRL
CUI 18521079
EUID ROONRC.J32/435/2006
CAEN 5221
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2006-03-24 (20 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
HORVAT GRUIA IOAN-România
HORVAT VIORICA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 449 326 469 411 1 464 179 11
2024 4 471 780 913 223 1 224 039 1 604 099 3 572 535 3 972 438 11
2023 3 436 323 755 973 502 573 1 622 842 3 252 429 4 322 269 11
2022 3 154 511 941 632 1 170 558 1 751 390 3 117 933 3 566 296 10
2021 2 989 631 746 404 1 399 171 1 807 109 3 262 634 3 469 926 10
2020 5 403 491 818 918 1 002 281 1 677 954 2 833 924 3 227 739 11
2019 5 414 121 939 846 1 150 090 1 845 864 2 220 871 2 560 397 11
2018 5 637 994 867 392 2 170 265 2 079 406 2 521 052 1 993 755 5
2017 4 119 850 600 741 2 297 609 1 439 729 1 969 278 1 117 563 3
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 449 326 lei
-23%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRUIA TRANS SRL”
Cod CAEN preponderent 5221 Rev. 2 (echivalent: 5221 Rev. 1, 5221 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Descriere Activitate Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Cod CAEN principal 52 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Descriere activitate (principal) Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GRUIA TRANS SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11360 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 5221: Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

Locul 255 în Sibiu pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
913.223 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GRUIA TRANS SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GRUIA TRANS SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GRUIA TRANS SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRUIA TRANS SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GRUIA TRANS SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GRUIA TRANS SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GRUIA TRANS SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRUIA TRANS SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.604.099
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.572.535
Stocuri 302.373
Creante 1.990.432
Casa si conturi la banci 1.279.730
CHELTUIELI IN AVANS 19.843
DATORII 1.224.039
CAPITALURI - TOTAL 3.972.438
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.471.780
VENITURI TOTALE 4.847.280
CHELTUIELI TOTALE 3.794.517
Profitul brut 1.052.763
Pierdere bruta 0
Profitul net 913.223
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.622.842
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.252.429
Stocuri 369.519
Creante 1.511.051
Casa si conturi la banci 1.371.859
CHELTUIELI IN AVANS 21.659
DATORII 502.573
VENITURI IN AVANS 72.088
CAPITALURI - TOTAL 4.322.269
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.436.323
VENITURI TOTALE 3.705.307
CHELTUIELI TOTALE 2.892.206
Profitul brut 813.101
Pierdere bruta 0
Profitul net 755.973
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.751.390
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.117.933
Stocuri 517.971
Creante 1.745.002
Casa si conturi la banci 854.960
CHELTUIELI IN AVANS 11.707
DATORII 1.170.558
VENITURI IN AVANS 144.176
CAPITALURI - TOTAL 3.566.296
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.154.511
VENITURI TOTALE 3.541.780
CHELTUIELI TOTALE 2.573.289
Profitul brut 968.491
Pierdere bruta 0
Profitul net 941.632
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.807.109
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.262.634
Stocuri 398.239
Creante 1.665.127
Casa si conturi la banci 1.199.268
CHELTUIELI IN AVANS 15.618
DATORII 1.399.171
VENITURI IN AVANS 216.264
CAPITALURI - TOTAL 3.469.926
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.989.631
VENITURI TOTALE 3.264.742
CHELTUIELI TOTALE 2.409.527
Profitul brut 855.215
Pierdere bruta 0
Profitul net 746.404
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.677.954
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.833.924
Stocuri 615.457
Creante 1.283.154
Casa si conturi la banci 935.313
CHELTUIELI IN AVANS 6.495
DATORII 1.002.281
VENITURI IN AVANS 288.353
CAPITALURI - TOTAL 3.227.739
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.403.491
VENITURI TOTALE 5.763.305
CHELTUIELI TOTALE 4.811.850
Profitul brut 951.455
Pierdere bruta 0
Profitul net 818.918
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.845.864
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.220.871
Stocuri 793.942
Creante 1.238.230
Casa si conturi la banci 188.699
CHELTUIELI IN AVANS 4.193
DATORII 1.150.090
VENITURI IN AVANS 360.441
CAPITALURI - TOTAL 2.560.397
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.414.121
VENITURI TOTALE 6.113.051
CHELTUIELI TOTALE 5.010.237
Profitul brut 1.102.814
Pierdere bruta 0
Profitul net 939.846
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.079.406
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.521.052
Stocuri 566.851
Creante 1.789.588
Casa si conturi la banci 164.613
CHELTUIELI IN AVANS 22.916
DATORII 2.170.265
VENITURI IN AVANS 459.354
CAPITALURI - TOTAL 1.993.755
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.637.994
VENITURI TOTALE 7.497.487
CHELTUIELI TOTALE 6.463.687
Profitul brut 1.033.800
Pierdere bruta 0
Profitul net 867.392
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5221
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.439.729
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.969.278
Stocuri 155.512
Creante 1.632.580
Casa si conturi la banci 181.186
CHELTUIELI IN AVANS 6.165
DATORII 2.297.609
CAPITALURI - TOTAL 1.117.563
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.119.850
VENITURI TOTALE 5.275.637
CHELTUIELI TOTALE 4.561.407
Profitul brut 714.230
Pierdere bruta 0
Profitul net 600.741
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5221
Active imobilizate 771.109
Active circulante 864.882
Creante 846.560
Disponibilitati 18.322
Datorii 1.119.169
Capitaluri proprii 516.822
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.888.015
Venituri totale 3.010.075
Cheltuieli totale 2.773.634
Profit brut 236.441
Pierdere bruta 0
Profit net 197.326
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).