GRN STUDIO DESIGN SRL – CUI 18758335
Pe scurt
GRN STUDIO DESIGN SRL are CUI 18758335, număr de înregistrare J2006009626409 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7111 – Activități de arhitectură. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.014.850 lei, un profit net de 1.295.274 lei și un număr mediu de 17 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GRN STUDIO DESIGN SRL |
| CUI | 18758335 |
| Nr. Reg. Com. | J2006009626409 |
| EUID | ROONRC.J2006009626409 |
| CAEN | 7111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-06-13 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GĂBUREANU MARIUS-VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 014 850 | 1 295 274 | 1 456 651 | 242 350 | 2 494 517 | 1 295 514 | 17 |
| 2024 | 3 267 640 | -457 551 | 909 170 | 189 108 | 1 139 089 | 430 416 | 18 |
| 2023 | 5 202 323 | 937 727 | 1 168 015 | 202 789 | 1 881 298 | 937 967 | 18 |
| 2022 | 3 190 398 | 507 494 | 706 605 | 81 824 | 1 131 423 | 507 734 | 19 |
| 2021 | 2 571 459 | -198 316 | 1 222 012 | 220 756 | 1 144 308 | 154 246 | 19 |
| 2020 | 4 207 628 | 1 063 202 | 1 554 775 | 333 778 | 2 174 837 | 965 432 | 15 |
| 2019 | 3 161 590 | 1 081 567 | 362 265 | 508 020 | 1 747 712 | 1 906 045 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 014 850 lei
115%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRN STUDIO DESIGN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7111 Rev. 2 (echivalent: 7111 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de arhitectură |
| Descriere Activitate | Activități de arhitectură |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7111: Activități de arhitectură
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 50 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ENSYS RENEWABLE SOLUTIONS S.A. – locul 46, 64,30 mil. lei, Bihor
- J.S. HAMILTON ROMANIA SRL – locul 46, 13,53 mil. lei, Timiş
- CONDESIGN SRL – locul 46, 7,45 mil. lei, Sibiu
- ICEPRONAV ENGINEERING SRL – locul 47, 63,61 mil. lei, Galaţi
- ECOCERT SRL – locul 47, 13,17 mil. lei, Bucureşti
- EAST WATER DRILLINGS SRL – locul 47, 7,38 mil. lei, Bucureşti
- LUDAN ENGINEERING SRL – locul 48, 60,73 mil. lei, Bucureşti
- WESSLING ROMANIA SRL – locul 48, 12,97 mil. lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRN STUDIO DESIGN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRN STUDIO DESIGN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRN STUDIO DESIGN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 189.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.139.089 |
| Stocuri | 19.834 |
| Creante | 909.000 |
| Casa si conturi la banci | 210.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.389 |
| DATORII | 909.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 430.416 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.267.640 |
| VENITURI TOTALE | 3.281.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.739.061 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 457.551 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 457.551 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.881.298 |
| Stocuri | 20.432 |
| Creante | 858.306 |
| Casa si conturi la banci | 1.002.560 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.895 |
| DATORII | 1.168.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 937.967 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.202.323 |
| VENITURI TOTALE | 5.202.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.054.763 |
| Profitul brut | 1.147.764 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.727 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| Active imobilizate | 81.824 |
| Active circulante | 1.131.423 |
| Stocuri | 598 |
| Creante | 1.029.305 |
| Disponibilitati | 101.520 |
| Cheltuieli in avans | 1.092 |
| Datorii | 706.605 |
| Capitaluri proprii | 507.734 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.190.398 |
| Venituri totale | 3.194.490 |
| Cheltuieli totale | 2.655.678 |
| Profit brut | 538.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 507.494 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 220.756 |
| Active circulante | 1.144.308 |
| Stocuri | 598 |
| Creante | 826.612 |
| Disponibilitati | 317.098 |
| Cheltuieli in avans | 11.194 |
| Datorii | 1.222.012 |
| Capitaluri proprii | 154.246 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.571.459 |
| Venituri totale | 2.571.489 |
| Cheltuieli totale | 2.747.176 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 175.687 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 198.316 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 333.778 |
| Active circulante | 2.174.837 |
| Stocuri | 2.698 |
| Creante | 1.384.033 |
| Disponibilitati | 788.106 |
| Cheltuieli in avans | 11.592 |
| Datorii | 1.554.775 |
| Capitaluri proprii | 965.432 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.207.628 |
| Venituri totale | 4.349.809 |
| Cheltuieli totale | 3.244.935 |
| Profit brut | 1.104.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.063.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 508.020 |
| Active circulante | 1.747.712 |
| Stocuri | 216 |
| Creante | 1.043.153 |
| Disponibilitati | 704.343 |
| Cheltuieli in avans | 12.578 |
| Datorii | 362.265 |
| Capitaluri proprii | 1.906.045 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.161.590 |
| Venituri totale | 3.166.215 |
| Cheltuieli totale | 2.053.002 |
| Profit brut | 1.113.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.081.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 647.282 |
| Active circulante | 1.087.890 |
| Stocuri | 216 |
| Creante | 621.305 |
| Disponibilitati | 466.369 |
| Cheltuieli in avans | 1.046 |
| Datorii | 511.740 |
| Capitaluri proprii | 1.224.478 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.596.903 |
| Venituri totale | 2.608.830 |
| Cheltuieli totale | 1.614.477 |
| Profit brut | 994.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 968.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 626.417 |
| Active circulante | 635.576 |
| Stocuri | 216 |
| Creante | 453.090 |
| Disponibilitati | 182.270 |
| Cheltuieli in avans | 17.400 |
| Datorii | 503.179 |
| Capitaluri proprii | 776.214 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.978.589 |
| Venituri totale | 1.979.250 |
| Cheltuieli totale | 1.158.879 |
| Profit brut | 820.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 775.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 182.157 |
| Active circulante | 512.187 |
| Creante | 111.467 |
| Disponibilitati | 400.720 |
| Datorii | 136.666 |
| Capitaluri proprii | 557.678 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 826.155 |
| Venituri totale | 827.204 |
| Cheltuieli totale | 308.902 |
| Profit brut | 518.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 456.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |