GMC PROFI - CLEAN SRL
| Denumire | GMC PROFI - CLEAN SRL |
| CUI | 32653660 |
| Nr. Reg. Com. | J36/8/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014000008368 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-01-14 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 073 440 | -103 350 | 631 183 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 1 025 935 | 500 144 | 2 191 025 | 270 808 | 2 434 238 | 514 021 | 1 |
| 2023 | 10 288 830 | 1 216 205 | 302 657 | 226 868 | 2 369 666 | 2 293 877 | 1 |
| 2022 | 2 761 559 | 838 204 | 4 280 972 | 336 836 | 5 021 808 | 1 077 672 | 1 |
| 2021 | 136 681 | 80 348 | 4 449 241 | 4 295 516 | 393 193 | 239 468 | 1 |
| 2020 | 216 201 | 184 392 | 3 243 560 | 3 373 692 | 28 988 | 159 120 | 0 |
| 2019 | 0 | -6 162 | 1 330 818 | 1 193 230 | 112 252 | -25 336 | 0 |
| 2018 | 73 415 | -25 030 | 571 834 | 538 866 | 13 794 | -19 174 | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 073 440 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GMC PROFI - CLEAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GMC PROFI - CLEAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GMC PROFI - CLEAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GMC PROFI - CLEAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 270.808 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.434.238 |
| Creante | 2.044.697 |
| Casa si conturi la banci | 389.541 |
| DATORII | 2.191.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 514.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.025.935 |
| VENITURI TOTALE | 1.025.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 449.525 |
| Profitul brut | 576.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 500.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 226.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.369.666 |
| Stocuri | 303.945 |
| Creante | 2.001.400 |
| Casa si conturi la banci | 64.321 |
| DATORII | 302.657 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.293.877 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.288.830 |
| VENITURI TOTALE | 10.308.830 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.005.906 |
| Profitul brut | 1.302.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.216.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 336.836 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.021.808 |
| Stocuri | 4.078.925 |
| Creante | 55.200 |
| Casa si conturi la banci | 887.683 |
| DATORII | 4.280.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.077.672 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.761.559 |
| VENITURI TOTALE | 2.761.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.895.739 |
| Profitul brut | 865.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 838.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.295.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 393.193 |
| Creante | 317.937 |
| Casa si conturi la banci | 75.256 |
| DATORII | 4.449.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 239.468 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 136.681 |
| VENITURI TOTALE | 136.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.966 |
| Profitul brut | 81.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.373.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.988 |
| Creante | 28.892 |
| Casa si conturi la banci | 96 |
| DATORII | 3.243.560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 159.120 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 216.201 |
| VENITURI TOTALE | 216.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.323 |
| Profitul brut | 190.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 184.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.193.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 112.252 |
| Creante | 104.958 |
| Casa si conturi la banci | 7.294 |
| DATORII | 1.330.818 |
| CAPITALURI - TOTAL | -25.336 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.162 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.162 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.162 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 538.866 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.794 |
| Creante | 11.562 |
| Casa si conturi la banci | 2.232 |
| DATORII | 571.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.174 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 73.415 |
| VENITURI TOTALE | 243.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 266.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.096 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 25.030 |
| Active imobilizate | 231.500 |
| Active circulante | 36.129 |
| Creante | 35.907 |
| Disponibilitati | 222 |
| Datorii | 261.773 |
| Capitaluri proprii | 5.856 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.247 |
| Venituri totale | 41.248 |
| Cheltuieli totale | 34.422 |
| Profit brut | 6.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 71.144 |
| Disponibilitati | 71.144 |
| Datorii | 2.703 |
| Capitaluri proprii | 68.441 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.963 |
| Venituri totale | 94.967 |
| Cheltuieli totale | 24.867 |
| Profit brut | 70.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.201 |
| Pierdere neta | 0 |