GLUE CHIM PROD SRL
| Denumire | GLUE CHIM PROD SRL |
| CUI | 11456496 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000159120 |
| EUID | ROONRC.J12/159/1999 |
| CAEN | 2016 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-02-05 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANIŞTE GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 774 614 | 673 798 | 6 357 020 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 7 314 220 | 821 103 | 6 108 298 | 5 596 313 | 3 645 434 | 3 136 738 | 19 |
| 2023 | 7 475 274 | 213 546 | 6 495 648 | 5 499 052 | 3 691 297 | 2 697 990 | 24 |
| 2022 | 9 402 807 | 468 809 | 7 210 950 | 4 992 314 | 4 999 791 | 2 784 444 | 22 |
| 2021 | 7 292 508 | 871 625 | 4 940 604 | 4 114 701 | 4 159 629 | 3 337 015 | 19 |
| 2020 | 6 078 903 | 1 021 380 | 3 958 156 | 3 765 890 | 3 454 367 | 3 265 390 | 19 |
| 2019 | 6 024 841 | 439 331 | 4 650 341 | 3 890 580 | 3 300 482 | 2 544 010 | 22 |
| 2018 | 6 434 141 | 128 247 | 4 093 972 | 4 516 078 | 2 382 121 | 2 807 516 | 22 |
| 2017 | 6 175 057 | 483 635 | 3 696 489 | 4 324 981 | 2 447 488 | 3 079 269 | 21 |
| 2016 | 6 448 520 | 571 912 | 4 378 175 | 4 531 052 | 2 839 468 | 2 995 634 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 774 614 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GLUE CHIM PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2016 Rev. 2 (echivalent: 2016 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Descriere Activitate | Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Cod CAEN principal | 20 Fabricarea materialelor plastice în forme primare |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea substanțelor și a produselor chimice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GLUE CHIM PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GLUE CHIM PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GLUE CHIM PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.596.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.645.434 |
| Stocuri | 1.348.895 |
| Creante | 1.805.045 |
| Casa si conturi la banci | 491.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 6.108.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.136.738 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.314.220 |
| VENITURI TOTALE | 7.444.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.487.777 |
| Profitul brut | 956.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.499.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.691.297 |
| Stocuri | 1.447.513 |
| Creante | 1.960.940 |
| Casa si conturi la banci | 282.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 6.495.648 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.697.990 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.475.274 |
| VENITURI TOTALE | 7.121.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.865.784 |
| Profitul brut | 255.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.992.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.999.791 |
| Stocuri | 2.254.539 |
| Creante | 2.371.264 |
| Casa si conturi la banci | 373.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 7.210.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.784.444 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.402.807 |
| VENITURI TOTALE | 9.801.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.254.663 |
| Profitul brut | 546.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 468.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.114.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.159.629 |
| Stocuri | 1.600.151 |
| Creante | 1.870.346 |
| Casa si conturi la banci | 689.132 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 4.940.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.337.015 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.292.508 |
| VENITURI TOTALE | 7.739.269 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.715.812 |
| Profitul brut | 1.023.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 871.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.765.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.454.367 |
| Stocuri | 938.700 |
| Creante | 1.721.092 |
| Casa si conturi la banci | 794.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 3.958.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.265.390 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.078.903 |
| VENITURI TOTALE | 6.889.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.721.771 |
| Profitul brut | 1.167.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.021.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.890.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.300.482 |
| Stocuri | 702.543 |
| Creante | 1.536.225 |
| Casa si conturi la banci | 1.061.714 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 4.650.341 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.544.010 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.024.841 |
| VENITURI TOTALE | 6.086.014 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.573.979 |
| Profitul brut | 512.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 439.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.516.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.382.121 |
| Stocuri | 714.734 |
| Creante | 1.393.687 |
| Casa si conturi la banci | 273.700 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 4.093.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.807.516 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.434.141 |
| VENITURI TOTALE | 7.606.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.446.725 |
| Profitul brut | 159.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 128.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.324.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.447.488 |
| Stocuri | 817.812 |
| Creante | 1.365.956 |
| Casa si conturi la banci | 263.720 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 3.696.489 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.079.269 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.175.057 |
| VENITURI TOTALE | 6.876.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.306.489 |
| Profitul brut | 570.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 483.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.531.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.839.468 |
| Stocuri | 860.957 |
| Creante | 1.493.011 |
| Casa si conturi la banci | 485.500 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.289 |
| DATORII | 4.378.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.995.634 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.448.520 |
| VENITURI TOTALE | 7.367.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.699.034 |
| Profitul brut | 668.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 571.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |