GLASS WORK DESIGN SRL – CUI 26913782
Pe scurt
GLASS WORK DESIGN SRL are CUI 26913782, număr de înregistrare J2010004897409 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.087.714 lei, un profit net de 137.357 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GLASS WORK DESIGN SRL |
| CUI | 26913782 |
| Nr. Reg. Com. | J2010004897409 |
| EUID | ROONRC.J2010004897409 |
| CAEN | 4334 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-05-12 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VASILE MARIAN | - | România |
| VASILE ALEXANDRU ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 087 714 | 137 357 | 566 243 | 402 042 | 542 353 | 378 152 | 5 |
| 2024 | 1 606 652 | 26 242 | 634 648 | 315 832 | 558 952 | 240 795 | 5 |
| 2023 | 1 242 134 | 12 821 | 562 018 | 367 042 | 409 530 | 214 554 | 5 |
| 2022 | 1 447 154 | 171 450 | 367 373 | 84 313 | 504 867 | 221 807 | 6 |
| 2021 | 1 023 518 | 257 658 | 396 317 | 112 331 | 334 343 | 50 357 | 5 |
| 2020 | 986 420 | -208 918 | 595 153 | 258 905 | 131 307 | -204 941 | 5 |
| 2019 | 942 422 | 51 918 | 401 091 | 90 580 | 352 895 | 42 384 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 087 714 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GLASS WORK DESIGN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4334 Rev. 2 (echivalent: 4334 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 79 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANDREM STRATEGY SRL – locul 75, 46,17 mil. lei, Bucureşti
- ENERGOFOR SRL – locul 75, 32,94 mil. lei, Bacău
- D & D TEAM GROUP SRL – locul 75, 16,09 mil. lei, Arad
- BODBER INTERSERV SRL – locul 75, 5,81 mil. lei, Prahova
- MPA PROFI GLASS S.R.L. – locul 75, 5,80 mil. lei, Timiş
- D.A. AMBIENT INTERIOR SRL – locul 75, 4,23 mil. lei, Bucureşti
- PREDA COREMY S.R.L. – locul 75, 2,57 mil. lei, Olt
- SEVEN SRL – locul 75, 2,23 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GLASS WORK DESIGN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GLASS WORK DESIGN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GLASS WORK DESIGN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 315.832 |
| Active circulante | 558.952 |
| Stocuri | 98.462 |
| Creante | 84.940 |
| Disponibilitati | 375.550 |
| Cheltuieli in avans | 659 |
| Datorii | 634.648 |
| Capitaluri proprii | 240.795 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.606.652 |
| Venituri totale | 1.629.791 |
| Cheltuieli totale | 1.596.367 |
| Profit brut | 33.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 367.042 |
| Active circulante | 409.530 |
| Stocuri | 92.071 |
| Creante | 86.799 |
| Disponibilitati | 230.660 |
| Datorii | 562.018 |
| Capitaluri proprii | 214.554 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.242.134 |
| Venituri totale | 1.352.154 |
| Cheltuieli totale | 1.327.862 |
| Profit brut | 24.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 84.313 |
| Active circulante | 504.867 |
| Stocuri | 71.442 |
| Creante | 161.140 |
| Disponibilitati | 272.285 |
| Datorii | 367.373 |
| Capitaluri proprii | 221.807 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.447.154 |
| Venituri totale | 1.555.878 |
| Cheltuieli totale | 1.371.220 |
| Profit brut | 184.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 112.331 |
| Active circulante | 334.343 |
| Creante | 100.670 |
| Disponibilitati | 233.673 |
| Datorii | 396.317 |
| Capitaluri proprii | 50.357 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.023.518 |
| Venituri totale | 1.604.211 |
| Cheltuieli totale | 1.330.809 |
| Profit brut | 273.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 258.905 |
| Active circulante | 131.307 |
| Stocuri | 5.765 |
| Creante | 46.949 |
| Disponibilitati | 78.593 |
| Datorii | 595.153 |
| Capitaluri proprii | -204.941 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 986.420 |
| Venituri totale | 992.159 |
| Cheltuieli totale | 1.191.603 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 199.444 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 208.918 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 52.284 |
| Active circulante | 319.412 |
| Stocuri | 19.122 |
| Creante | 167.164 |
| Disponibilitati | 133.126 |
| Datorii | 311.889 |
| Capitaluri proprii | 59.807 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 748.935 |
| Venituri totale | 763.496 |
| Cheltuieli totale | 589.077 |
| Profit brut | 174.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.622 |
| Active circulante | 199.772 |
| Stocuri | 12.540 |
| Creante | 104.875 |
| Disponibilitati | 82.357 |
| Datorii | 315.832 |
| Capitaluri proprii | -109.438 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 194.941 |
| Venituri totale | 196.341 |
| Cheltuieli totale | 457.997 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 261.656 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 264.328 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 163.654 |
| Creante | 20.953 |
| Disponibilitati | 142.701 |
| Datorii | 8.764 |
| Capitaluri proprii | 154.890 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 303.937 |
| Venituri totale | 306.712 |
| Cheltuieli totale | 205.654 |
| Profit brut | 101.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |