GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L. – CUI 41454918
Informativ
GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L. are CUI 41454918, număr de înregistrare J2019003026355 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 386.343 lei, un profit net de 319.616 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 41454918 |
| Nr. Reg. Com. | J2019003026355 |
| EUID | ROONRC.J2019003026355 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-07-29 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UNGUREANU AUREL-GIGI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386 343 | 319 616 | 7 235 | 0 | 327 395 | 320 160 | 2 |
| 2024 | 296 011 | 131 358 | 15 167 | 0 | 146 823 | 131 656 | 3 |
| 2023 | 294 315 | 74 296 | 14 711 | 0 | 89 247 | 74 536 | 4 |
| 2022 | 297 050 | 68 082 | 16 825 | 0 | 85 147 | 68 322 | 4 |
| 2021 | 298 314 | 139 395 | 18 193 | 0 | 157 828 | 139 635 | 4 |
| 2020 | 297 421 | 142 910 | 11 356 | 0 | 234 371 | 223 015 | 2 |
| 2019 | 139 725 | 79 905 | 17 222 | 675 | 96 652 | 80 105 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8561 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DENIS & TUDOR CONSTRUCT S.R.L. – locul 8557, 386.457 lei, Arad
- PÂRŢU DANIEL CONSTRUCT SRL – locul 8557, 65.911 lei, Arad
- SANDBAU S.R.L. – locul 8558, 386.454 lei, Satu Mare
- DARGIV & CO INVESTMENT HOLIDING SRL – locul 8558, 65.904 lei, Constanţa
- JIANU RENT UTILAJE S.R.L. – locul 8559, 386.424 lei, Arad
- EVOFIN CONSTRUCTION S.R.L. – locul 8559, 65.882 lei, Arad
- CONSTRUCT GENERIC SISTEM SRL – locul 8560, 386.415 lei, Argeş
- TUDOR DRUM ARDEAL S.R.L. – locul 8560, 65.869 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GIGI DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 146.823 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 146.823 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 15.167 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 131.656 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 296.011 |
| Venituri totale | 298.030 |
| Cheltuieli totale | 163.692 |
| Profit brut | 134.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 89.247 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 34.704 |
| Disponibilitati | 54.543 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 14.711 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.536 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 294.315 |
| Venituri totale | 294.315 |
| Cheltuieli totale | 217.076 |
| Profit brut | 77.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 85.147 |
| Disponibilitati | 85.147 |
| Datorii | 16.825 |
| Capitaluri proprii | 68.322 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.050 |
| Venituri totale | 297.050 |
| Cheltuieli totale | 225.997 |
| Profit brut | 71.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 157.828 |
| Creante | 3.450 |
| Disponibilitati | 154.378 |
| Datorii | 18.193 |
| Capitaluri proprii | 139.635 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.314 |
| Venituri totale | 298.400 |
| Cheltuieli totale | 156.021 |
| Profit brut | 142.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 234.371 |
| Creante | 14.615 |
| Disponibilitati | 219.756 |
| Datorii | 11.356 |
| Capitaluri proprii | 223.015 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.421 |
| Venituri totale | 297.421 |
| Cheltuieli totale | 151.656 |
| Profit brut | 145.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 142.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 675 |
| Active circulante | 96.652 |
| Creante | 24.700 |
| Disponibilitati | 71.952 |
| Datorii | 17.222 |
| Capitaluri proprii | 80.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 139.725 |
| Venituri totale | 139.725 |
| Cheltuieli totale | 58.423 |
| Profit brut | 81.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |