GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L.
| Denumire | GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 16814234 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001657032 |
| EUID | ROONRC.J2004001657032 |
| CAEN | 2899 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-04 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOSQUERA VAZQUEZ IGNACIO | - | Spania |
| MENDIZABAL FERNANDO MACIAS | - | Spania |
| CELIK BARAN | - | Turcia |
| CELIK CIHAN | - | Turcia |
| ION BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 258 398 435 | 10 600 218 | 650 930 264 | 578 709 986 | 287 799 736 | 120 508 919 | 1 051 |
| 2024 | 943 671 134 | 8 618 804 | 607 790 409 | 514 229 875 | 284 083 842 | 115 322 490 | 924 |
| 2023 | 566 893 430 | 30 353 517 | 526 696 118 | 408 872 762 | 259 613 970 | 107 572 556 | 567 |
| 2022 | 408 035 450 | 8 131 612 | 260 261 495 | 240 625 692 | 113 103 034 | 77 468 160 | 391 |
| 2021 | 281 267 798 | 14 443 494 | 204 676 302 | 152 264 878 | 110 503 087 | 49 418 766 | 308 |
| 2020 | 221 403 018 | -4 341 824 | 171 344 869 | 126 276 427 | 72 417 313 | 34 975 271 | 406 |
| 2019 | 227 071 153 | 1 001 200 | 177 373 739 | 111 172 692 | 73 355 296 | 15 317 096 | 451 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 258 398 435 lei
33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2899 Rev. 2 (echivalent: 2899 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Argeş , domeniul 2899: Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GESTAMP BEYCELIK ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 111.172.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.355.296 |
| Stocuri | 55.162.016 |
| Creante | 16.782.835 |
| Casa si conturi la banci | 1.410.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.162.847 |
| DATORII | 177.373.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.317.096 |
| Capital subscris varsat | 570.090 |
| Cifra de afaceri neta | 227.071.153 |
| VENITURI TOTALE | 253.181.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 252.180.466 |
| Profitul brut | 1.001.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.001.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 451 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.642.911 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.868.347 |
| Stocuri | 19.517.154 |
| Creante | 26.907.351 |
| Casa si conturi la banci | 3.443.842 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.070.866 |
| DATORII | 63.163.694 |
| VENITURI IN AVANS | 2.726.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.691.829 |
| Capital subscris varsat | 570.090 |
| Cifra de afaceri neta | 163.298.956 |
| VENITURI TOTALE | 164.983.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 154.445.167 |
| Profitul brut | 10.538.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.598.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 318 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.979.806 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.990.451 |
| Stocuri | 6.244.847 |
| Creante | 15.513.909 |
| Casa si conturi la banci | 231.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.556.789 |
| DATORII | 45.879.222 |
| VENITURI IN AVANS | 8.554.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.093.347 |
| Capital subscris varsat | 570.090 |
| Cifra de afaceri neta | 75.699.840 |
| VENITURI TOTALE | 77.078.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.350.254 |
| Profitul brut | 4.727.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.157.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 230 |