GAS RAIL S.R.L.

Cauta alta firma:
GAS RAIL S.R.L.
CUI: 50297006RegCom: J2024000660307EUID: ROONRC.J30/660/2024CAEN: 4212Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BEREGOVO, NR.3

Denumire GAS RAIL S.R.L.
CUI 50297006
Nr. Reg. Com. J2024000660307
EUID ROONRC.J30/660/2024
CAEN 4212
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2024-06-28 (2 ani)

Adresa JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BEREGOVO, NR.3
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SAS DANIEL GHEORGHE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 526 042 363 327 308 191 4
2024 1 710 450 612 660 256 457 8
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 526 042 lei
-11%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAS RAIL S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4212 Rev. 2 (echivalent: 4212 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Descriere Activitate Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Cod CAEN principal 42 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Descriere activitate (principal) Lucrări de geniu civil
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BEREGOVO, NR.3
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GAS RAIL S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20630 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Satu Mare

Locul 252 în Satu Mare pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
612.660 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GAS RAIL S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GAS RAIL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GAS RAIL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAS RAIL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GAS RAIL S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GAS RAIL S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GAS RAIL S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAS RAIL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
1 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4212
Active imobilizate 224.825
Active circulante 644.492
Stocuri 4.480
Creante 152.482
Disponibilitati 487.530
Datorii 256.457
Capitaluri proprii 612.860
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.710.450
Venituri totale 1.710.450
Cheltuieli totale 1.047.435
Profit brut 663.015
Pierdere bruta 0
Profit net 612.660
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.