GAS PLUS DACIA SRL
| Denumire | GAS PLUS DACIA SRL |
| CUI | 32458040 |
| Nr. Reg. Com. | J2013013964407 |
| EUID | ROONRC.J2013013964407 |
| CAEN | 620 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-11 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MASSIMO NICOLAZZI | - | Italia |
| CINZIA TRIUNFO | - | Italia |
| DAVIDE USBERTI | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217 945 924 | 68 289 471 | 16 053 153 | 111 996 399 | 152 685 370 | 207 850 137 | 0 |
| 2024 | 194 782 223 | 54 710 566 | 50 536 271 | 151 224 764 | 123 266 301 | 190 955 914 | 0 |
| 2023 | 228 565 549 | 190 975 187 | 136 491 617 | 192 343 679 | 290 161 258 | 322 315 133 | 0 |
| 2022 | 422 706 167 | 54 602 519 | 196 420 736 | 233 479 693 | 152 183 309 | 167 268 179 | 0 |
| 2021 | 0 | -4 069 733 | 89 606 982 | 187 451 668 | 10 607 340 | 112 665 661 | 0 |
| 2020 | 0 | -3 155 292 | 45 010 025 | 131 656 793 | 25 071 534 | 116 735 393 | 0 |
| 2019 | 0 | -923 964 | 5 164 899 | 77 790 956 | 27 415 205 | 100 041 262 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises217 945 924 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAS PLUS DACIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 620 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de servicii în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAS PLUS DACIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAS PLUS DACIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAS PLUS DACIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 151.224.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 123.266.301 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 56.976.084 |
| Casa si conturi la banci | 66.290.217 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 50.536.271 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 32.998.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 190.955.914 |
| Capital subscris varsat | 122.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 194.782.223 |
| VENITURI TOTALE | 196.669.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 130.363.069 |
| Profitul brut | 66.306.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.710.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 192.343.679 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 290.161.258 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 259.470.891 |
| Casa si conturi la banci | 30.690.367 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 136.491.617 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 23.698.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | 322.315.133 |
| Capital subscris varsat | 122.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 228.565.549 |
| VENITURI TOTALE | 344.414.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 139.561.709 |
| Profitul brut | 204.852.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 190.975.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| Active imobilizate | 233.479.693 |
| Active circulante | 152.183.309 |
| Creante | 59.872.145 |
| Disponibilitati | 92.311.164 |
| Cheltuieli in avans | 2.934.078 |
| Datorii | 196.420.736 |
| Provizioane | 24.908.165 |
| Capitaluri proprii | 167.268.179 |
| Capital social | 122.000.000 |
| Cifra de afaceri | 422.706.167 |
| Venituri totale | 426.379.827 |
| Cheltuieli totale | 239.580.902 |
| Profit brut | 186.798.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.602.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 187.451.668 |
| Active circulante | 10.607.340 |
| Creante | 5.160.916 |
| Disponibilitati | 5.446.424 |
| Cheltuieli in avans | 4.213.635 |
| Datorii | 89.606.982 |
| Capitaluri proprii | 112.665.661 |
| Capital social | 122.000.000 |
| Venituri totale | 1.831.392 |
| Cheltuieli totale | 5.901.125 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.069.733 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.069.733 |
| Active imobilizate | 131.656.793 |
| Active circulante | 25.071.534 |
| Creante | 20.466.320 |
| Disponibilitati | 4.605.214 |
| Cheltuieli in avans | 5.017.091 |
| Datorii | 45.010.025 |
| Capitaluri proprii | 116.735.393 |
| Capital social | 122.000.000 |
| Venituri totale | 1.317.886 |
| Cheltuieli totale | 4.473.167 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.155.281 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.155.292 |
| Active imobilizate | 77.790.956 |
| Active circulante | 27.415.205 |
| Creante | 16.810.416 |
| Disponibilitati | 10.604.789 |
| Datorii | 5.164.899 |
| Capitaluri proprii | 100.041.262 |
| Capital social | 102.000.000 |
| Venituri totale | 976.762 |
| Cheltuieli totale | 1.875.021 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 898.259 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 923.964 |
| Active imobilizate | 2.517.217 |
| Active circulante | 155.208 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 132.225 |
| Disponibilitati | 22.983 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 207.199 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.465.226 |
| Capital social | 3.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 783 |
| Cheltuieli totale | 241.187 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 240.404 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 240.404 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 2.517.217 |
| Active circulante | 258.177 |
| Creante | 97.824 |
| Disponibilitati | 160.353 |
| Datorii | 69.765 |
| Capitaluri proprii | 2.705.629 |
| Capital social | 3.500.000 |
| Venituri totale | 251 |
| Cheltuieli totale | 177.598 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 177.347 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 177.347 |
| Active imobilizate | 2.517.217 |
| Active circulante | 397.143 |
| Creante | 124.050 |
| Disponibilitati | 273.093 |
| Datorii | 31.384 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.882.976 |
| Capital social | 3.500.000 |
| Venituri totale | 603 |
| Cheltuieli totale | 170.579 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 169.976 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 169.976 |
| Nr. salariati | 0 |