GAMMIS SRL
| Denumire | GAMMIS SRL |
| CUI | 2684096 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000053329 |
| EUID | ROONRC.J32/53/1993 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-01-13 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPA GHEORGHE | - | România |
| POPA MIRELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 991 901 | 420 432 | 1 864 167 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 7 623 679 | 509 734 | 2 438 631 | 4 957 232 | 1 844 284 | 4 260 480 | 22 |
| 2023 | 7 781 384 | 688 817 | 1 509 962 | 3 660 311 | 2 184 654 | 4 200 746 | 21 |
| 2022 | 7 255 265 | 536 177 | 1 326 306 | 3 137 535 | 1 834 118 | 3 511 929 | 21 |
| 2021 | 6 457 370 | 684 371 | 839 919 | 2 504 859 | 2 242 666 | 3 885 752 | 23 |
| 2020 | 8 200 064 | 560 126 | 522 375 | 2 135 544 | 1 927 055 | 3 537 381 | 22 |
| 2019 | 7 289 404 | 529 437 | 626 619 | 2 260 535 | 1 778 868 | 3 406 691 | 23 |
| 2018 | 6 981 557 | 532 926 | 656 458 | 2 448 331 | 1 361 651 | 3 144 181 | 23 |
| 2017 | 7 082 997 | 570 099 | 867 739 | 2 619 149 | 1 157 438 | 2 896 254 | 26 |
| 2016 | 6 796 209 | 451 776 | 1 061 031 | 2 292 861 | 1 320 061 | 2 552 155 | 23 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 991 901 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAMMIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAMMIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAMMIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAMMIS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.957.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.844.284 |
| Stocuri | 561.215 |
| Creante | 644.879 |
| Casa si conturi la banci | 638.190 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.438.631 |
| VENITURI IN AVANS | 102.405 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.260.480 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.623.679 |
| VENITURI TOTALE | 8.374.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.789.691 |
| Profitul brut | 584.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 509.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.660.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.184.654 |
| Stocuri | 531.978 |
| Creante | 587.619 |
| Casa si conturi la banci | 1.065.057 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.509.962 |
| VENITURI IN AVANS | 134.257 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.200.746 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.781.384 |
| VENITURI TOTALE | 8.237.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.449.661 |
| Profitul brut | 788.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 688.817 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.137.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.834.118 |
| Stocuri | 494.358 |
| Creante | 680.838 |
| Casa si conturi la banci | 658.922 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.326.306 |
| VENITURI IN AVANS | 133.418 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.511.929 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.255.265 |
| VENITURI TOTALE | 7.377.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.753.393 |
| Profitul brut | 624.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 536.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.504.859 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.242.666 |
| Stocuri | 445.246 |
| Creante | 563.207 |
| Casa si conturi la banci | 1.234.213 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 839.919 |
| VENITURI IN AVANS | 21.854 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.885.752 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.457.370 |
| VENITURI TOTALE | 8.227.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.443.306 |
| Profitul brut | 784.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 684.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.135.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.927.055 |
| Stocuri | 432.667 |
| Creante | 375.225 |
| Casa si conturi la banci | 1.119.163 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 522.375 |
| VENITURI IN AVANS | 2.843 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.537.381 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.200.064 |
| VENITURI TOTALE | 8.320.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.680.055 |
| Profitul brut | 640.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 560.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.260.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.778.868 |
| Stocuri | 497.798 |
| Creante | 526.455 |
| Casa si conturi la banci | 754.615 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 626.619 |
| VENITURI IN AVANS | 6.093 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.406.691 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.289.404 |
| VENITURI TOTALE | 7.464.379 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.840.178 |
| Profitul brut | 624.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 529.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.448.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.361.651 |
| Stocuri | 509.625 |
| Creante | 547.674 |
| Casa si conturi la banci | 304.352 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 656.458 |
| VENITURI IN AVANS | 9.343 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.144.181 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.981.557 |
| VENITURI TOTALE | 7.147.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.521.535 |
| Profitul brut | 625.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 532.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.619.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.157.438 |
| Stocuri | 465.926 |
| Creante | 602.955 |
| Casa si conturi la banci | 88.557 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 867.739 |
| VENITURI IN AVANS | 12.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.896.254 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.082.997 |
| VENITURI TOTALE | 7.253.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.585.510 |
| Profitul brut | 668.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 570.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.292.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.320.061 |
| Stocuri | 614.636 |
| Creante | 583.959 |
| Casa si conturi la banci | 121.466 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 264 |
| DATORII | 1.061.031 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.552.155 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.796.209 |
| VENITURI TOTALE | 6.918.831 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.389.132 |
| Profitul brut | 529.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 451.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |