GAMBIT RECRUITMENT S.R.L.
| Denumire | GAMBIT RECRUITMENT S.R.L. |
| CUI | 44922657 |
| Nr. Reg. Com. | J2021016115407 |
| EUID | ROONRC.J2021016115407 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-09-17 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROȘU NICOLAE CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 940 646 | 221 535 | 1 459 604 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 4 704 646 | 837 608 | 1 616 684 | — | — | — | 2 |
| 2023 | 4 616 009 | 414 639 | 251 300 | — | — | — | 2 |
| 2022 | 4 587 391 | 1 368 965 | 898 348 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 76 165 | 65 319 | 2 499 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 940 646 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAMBIT RECRUITMENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAMBIT RECRUITMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAMBIT RECRUITMENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAMBIT RECRUITMENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.204.556 |
| Active circulante | 1.599.659 |
| Creante | 1.567.868 |
| Disponibilitati | 31.791 |
| Datorii | 1.616.684 |
| Capitaluri proprii | 1.187.531 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.704.646 |
| Venituri totale | 4.704.646 |
| Cheltuieli totale | 3.735.192 |
| Profit brut | 969.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 837.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 8.693 |
| Active circulante | 1.092.530 |
| Creante | 544.944 |
| Disponibilitati | 547.586 |
| Datorii | 251.300 |
| Capitaluri proprii | 849.923 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.616.009 |
| Venituri totale | 4.616.009 |
| Cheltuieli totale | 4.139.041 |
| Profit brut | 476.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 414.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.291 |
| Active circulante | 2.327.341 |
| Creante | 1.903.736 |
| Disponibilitati | 423.605 |
| Datorii | 898.348 |
| Capitaluri proprii | 1.435.284 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.587.391 |
| Venituri totale | 4.587.391 |
| Cheltuieli totale | 3.172.552 |
| Profit brut | 1.414.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.368.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 68.818 |
| Disponibilitati | 68.818 |
| Datorii | 2.499 |
| Capitaluri proprii | 66.319 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 76.165 |
| Venituri totale | 76.165 |
| Cheltuieli totale | 8.561 |
| Profit brut | 67.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.319 |
| Pierdere neta | 0 |