GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L.

Cauta alta firma:
GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 44658947EUID: ROONRC.J13/2551/2021CAEN: 4623Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 44658947
EUID ROONRC.J13/2551/2021
CAEN 4623
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-07-28 (5 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
AYÇIL ŐZLEM-Turcia
AYÇIL ŐZLEM-Turcia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 6 653 548 913 124 -14 159 4
2023 3 272 934 2 235 502 641 339 173 331 3 251 065 2 392 551 3
2022 576 011 152 091 33 534 2
2021 32 500 4 758 4 916 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 653 548 lei
103%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4623 Rev. 2 (echivalent: 4623 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al animalelor vii
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al animalelor vii
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al animalelor vii
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 10479 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4941: Comerț cu ridicata al animalelor vii

Locul 397 în Constanţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
913.124 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GALIP TRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4623
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 173.331
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.251.065
Stocuri 883.071
Creante 2.281.007
Casa si conturi la banci 86.987
DATORII 641.339
VENITURI IN AVANS 390.506
CAPITALURI - TOTAL 2.392.551
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.272.934
VENITURI TOTALE 3.276.816
CHELTUIELI TOTALE 1.015.125
Profitul brut 2.261.691
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.235.502
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4941
Active circulante 581.089
Creante 116.283
Disponibilitati 464.806
Datorii 33.534
Venituri in avans 390.506
Capitaluri proprii 157.049
Capital social 200
Cifra de afaceri 576.011
Venituri totale 576.485
Cheltuieli totale 419.497
Profit brut 156.988
Pierdere bruta 0
Profit net 152.091
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.