GALDUM IMPORT EXPORT SRL
| Denumire | GALDUM IMPORT EXPORT SRL |
| CUI | 1327680 |
| Nr. Reg. Com. | J1992001931290 |
| EUID | ROONRC.J29/1931/1992 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-27 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 365 200 | 14 815 | 17 021 991 | 10 565 114 | 12 405 272 | 6 217 270 | 101 |
| 2024 | 55 882 082 | 139 080 | 16 250 565 | 10 546 181 | 12 412 423 | 6 892 456 | 101 |
| 2023 | 54 021 808 | 472 171 | 16 502 012 | 10 081 304 | 13 391 681 | 7 213 375 | 113 |
| 2022 | 59 830 077 | 442 558 | 15 371 967 | 8 706 654 | 13 982 673 | 7 510 345 | 108 |
| 2021 | 46 116 913 | 19 677 | 9 947 488 | 7 498 343 | 10 302 454 | 7 617 787 | 108 |
| 2020 | 37 671 803 | 377 982 | 11 924 937 | 8 526 024 | 11 427 121 | 8 086 709 | 117 |
| 2019 | 40 648 415 | 688 552 | 9 570 963 | 7 455 044 | 10 018 874 | 7 937 271 | 96 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 365 200 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GALDUM IMPORT EXPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GALDUM IMPORT EXPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GALDUM IMPORT EXPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GALDUM IMPORT EXPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.546.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.412.423 |
| Stocuri | 2.087.933 |
| Creante | 6.635.668 |
| Casa si conturi la banci | 3.688.822 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 184.417 |
| DATORII | 16.250.565 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.892.456 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.882.082 |
| VENITURI TOTALE | 56.785.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.536.817 |
| Profitul brut | 248.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 139.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.081.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.391.681 |
| Stocuri | 1.978.592 |
| Creante | 6.018.634 |
| Casa si conturi la banci | 5.394.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 242.402 |
| DATORII | 16.502.012 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.213.375 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.021.808 |
| VENITURI TOTALE | 54.524.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.924.897 |
| Profitul brut | 599.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 472.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.706.654 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.982.673 |
| Stocuri | 1.729.493 |
| Creante | 5.969.615 |
| Casa si conturi la banci | 6.283.565 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.985 |
| DATORII | 15.371.967 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.510.345 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.830.077 |
| VENITURI TOTALE | 61.668.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.097.915 |
| Profitul brut | 570.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.498.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.302.454 |
| Stocuri | 1.729.920 |
| Creante | 4.907.592 |
| Casa si conturi la banci | 3.664.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.767 |
| DATORII | 9.947.488 |
| VENITURI IN AVANS | 323.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.617.787 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.116.913 |
| VENITURI TOTALE | 47.519.368 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.464.193 |
| Profitul brut | 55.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.526.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.427.121 |
| Stocuri | 1.258.292 |
| Creante | 5.126.751 |
| Casa si conturi la banci | 5.042.078 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.501 |
| DATORII | 11.924.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.086.709 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.671.803 |
| VENITURI TOTALE | 38.478.466 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.891.055 |
| Profitul brut | 587.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 377.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.455.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.018.874 |
| Stocuri | 1.303.103 |
| Creante | 4.469.997 |
| Casa si conturi la banci | 4.245.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.316 |
| DATORII | 9.570.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.937.271 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.648.415 |
| VENITURI TOTALE | 42.053.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.209.553 |
| Profitul brut | 843.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 688.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.469.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.827.932 |
| Stocuri | 1.136.658 |
| Creante | 4.755.737 |
| Casa si conturi la banci | 1.935.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.404 |
| DATORII | 7.750.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.608.719 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.906.855 |
| VENITURI TOTALE | 40.980.490 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.980.273 |
| Profitul brut | 1.000.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 833.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.692.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.503.229 |
| Stocuri | 1.019.653 |
| Creante | 4.298.441 |
| Casa si conturi la banci | 1.185.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.715 |
| DATORII | 7.255.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.025.457 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.310.627 |
| VENITURI TOTALE | 33.242.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.234.476 |
| Profitul brut | 1.007.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 838.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.938.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.068.496 |
| Stocuri | 992.096 |
| Creante | 3.835.278 |
| Casa si conturi la banci | 1.241.122 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 236.286 |
| DATORII | 4.768.301 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.475.039 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.650.175 |
| VENITURI TOTALE | 28.337.798 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.833.130 |
| Profitul brut | 1.504.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.285.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |