GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL – CUI 30172598
Informativ
GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL are CUI 30172598, număr de înregistrare J2012000236369 și sediul în Municipiul Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 385.465 lei, un profit net de 1.484 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL |
| CUI | 30172598 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000236369 |
| EUID | ROONRC.J36/236/2012 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-05-09 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIMA GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385 465 | 1 484 | 831 732 | 1 125 | 64 854 | -765 753 | 6 |
| 2024 | 428 648 | -228 004 | 831 471 | 2 250 | 43 496 | -785 725 | 7 |
| 2023 | 431 812 | -257 095 | 664 077 | 3 375 | 91 805 | -568 897 | 9 |
| 2022 | 444 615 | -272 704 | 354 103 | 4 500 | 62 337 | -287 266 | 9 |
| 2021 | 100 979 | -13 936 | 18 407 | 0 | 3 845 | -14 562 | 1 |
| 2020 | 33 172 | -19 868 | 7 582 | 0 | 6 956 | -626 | 1 |
| 2019 | 93 314 | 28 529 | 22 454 | 0 | 64 908 | 42 454 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8571 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VLAD BEST SRL – locul 8567, 385.722 lei, Bucureşti
- RINNOVA CASA CONSTRUCT S.R.L. – locul 8567, 65.674 lei, Prahova
- IAZUL MORII SRL – locul 8568, 385.598 lei, Braşov
- FABEX ROYAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 8568, 65.608 lei, Timiş
- SMART INNOBUILD S.R.L. – locul 8569, 385.505 lei, Satu Mare
- DAG'MAR CONSTRUCT S.R.L. – locul 8569, 65.527 lei, Ilfov
- DABO ENGINEERING SRL – locul 8570, 385.466 lei, Cluj
- MIRKONSTRUCT SRL – locul 8570, 65.500 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GABRIELLE TEHNOLOGIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.250 |
| Active circulante | 43.496 |
| Stocuri | 23.878 |
| Creante | 15.962 |
| Disponibilitati | 3.656 |
| Datorii | 831.471 |
| Capitaluri proprii | -785.725 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 428.648 |
| Venituri totale | 513.167 |
| Cheltuieli totale | 734.051 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 220.884 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 228.004 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 3.375 |
| Active circulante | 91.805 |
| Stocuri | 19.307 |
| Creante | 69.185 |
| Disponibilitati | 3.313 |
| Datorii | 664.077 |
| Capitaluri proprii | -568.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 431.812 |
| Venituri totale | 585.264 |
| Cheltuieli totale | 838.041 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 252.777 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 257.095 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 4.500 |
| Active circulante | 62.337 |
| Stocuri | 24.633 |
| Creante | 961 |
| Disponibilitati | 36.743 |
| Datorii | 354.103 |
| Capitaluri proprii | -287.266 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 444.615 |
| Venituri totale | 469.404 |
| Cheltuieli totale | 737.662 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 268.258 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 272.704 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active circulante | 3.845 |
| Creante | 1.264 |
| Disponibilitati | 2.581 |
| Datorii | 18.407 |
| Capitaluri proprii | -14.562 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.979 |
| Venituri totale | 100.979 |
| Cheltuieli totale | 113.935 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.956 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.936 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 6.956 |
| Stocuri | 362 |
| Creante | 1.713 |
| Disponibilitati | 4.881 |
| Datorii | 7.582 |
| Capitaluri proprii | -626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.172 |
| Venituri totale | 35.344 |
| Cheltuieli totale | 54.858 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.514 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.868 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 64.908 |
| Creante | 23.412 |
| Disponibilitati | 41.496 |
| Datorii | 22.454 |
| Capitaluri proprii | 42.454 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.314 |
| Venituri totale | 97.007 |
| Cheltuieli totale | 67.682 |
| Profit brut | 29.325 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 46.113 |
| Stocuri | 15.783 |
| Creante | 26.312 |
| Disponibilitati | 4.018 |
| Datorii | 28.872 |
| Capitaluri proprii | 17.241 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.458 |
| Venituri totale | 41.458 |
| Cheltuieli totale | 34.377 |
| Profit brut | 7.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 55.319 |
| Stocuri | 9.120 |
| Creante | 26.312 |
| Disponibilitati | 19.887 |
| Datorii | 28.663 |
| Capitaluri proprii | 26.656 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.098 |
| Venituri totale | 59.099 |
| Cheltuieli totale | 56.934 |
| Profit brut | 2.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 37.407 |
| Stocuri | 3.751 |
| Creante | 25.547 |
| Disponibilitati | 8.109 |
| Datorii | 11.788 |
| Capitaluri proprii | 25.619 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.867 |
| Venituri totale | 46.869 |
| Cheltuieli totale | 31.477 |
| Profit brut | 15.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |