G&M STRUCTURAL TOOLS SRL – CUI 37924272
Pe scurt
G&M STRUCTURAL TOOLS SRL are CUI 37924272, număr de înregistrare J2017001982082 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 118.748 lei, un profit net de 33.558 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | G&M STRUCTURAL TOOLS SRL |
| CUI | 37924272 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001982082 |
| EUID | ROONRC.J8/1982/2017 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-10 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 748 | 33 558 | 276 245 | 2 504 | 307 343 | 33 798 | 1 |
| 2024 | 168 418 | 74 238 | 288 681 | 14 232 | 348 879 | 74 479 | 1 |
| 2023 | 359 000 | 216 644 | 81 870 | 22 125 | 343 181 | 268 962 | 2 |
| 2022 | 168 527 | 123 080 | 185 069 | 32 850 | 343 215 | 154 752 | 1 |
| 2021 | 270 839 | 187 981 | 12 528 | 49 664 | 239 356 | 218 477 | 2 |
| 2020 | 79 195 | 1 719 | 31 784 | 79 317 | 62 924 | 30 496 | 2 |
| 2019 | 93 996 | 1 156 | 24 259 | 113 595 | 42 621 | 28 777 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises118 748 lei
-29%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “G&M STRUCTURAL TOOLS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3086 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OXYGEN INNOVATION LINE S.R.L. – locul 3082, 119.293 lei, Ilfov
- ELEVATHOR CONSULTING S.R.L. – locul 3083, 119.254 lei, Bucureşti
- EURIMMO PRODIMPEX 96 SRL – locul 3084, 119.121 lei, Bucureşti
- M P ADMINISTRARE SRL – locul 3085, 118.800 lei, Mureş
- D&T EXPERT PROIECTARE S.R.L. – locul 3087, 118.250 lei, Bucureşti
- CYBER NEST TALENT ACQUISITION S.R.L. – locul 3088, 118.211 lei, Timiş
- DEMO CONSULT GROUP SRL – locul 3089, 118.210 lei, Galaţi
- FERMA MODERNĂ SRL – locul 3090, 118.055 lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „G&M STRUCTURAL TOOLS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „G&M STRUCTURAL TOOLS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „G&M STRUCTURAL TOOLS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 14.232 |
| Active circulante | 348.879 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 166.462 |
| Disponibilitati | 182.417 |
| Cheltuieli in avans | 49 |
| Datorii | 288.681 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.479 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 168.418 |
| Venituri totale | 188.949 |
| Cheltuieli totale | 99.353 |
| Profit brut | 89.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.125 |
| Active circulante | 343.181 |
| Stocuri | 7 |
| Creante | 166.016 |
| Disponibilitati | 177.158 |
| Datorii | 81.870 |
| Venituri in avans | 14.474 |
| Capitaluri proprii | 268.962 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 359.000 |
| Venituri totale | 385.598 |
| Cheltuieli totale | 131.959 |
| Profit brut | 253.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 216.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 32.850 |
| Active circulante | 343.215 |
| Stocuri | 7 |
| Creante | 207.450 |
| Disponibilitati | 135.758 |
| Datorii | 185.069 |
| Venituri in avans | 36.244 |
| Capitaluri proprii | 154.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168.527 |
| Venituri totale | 195.939 |
| Cheltuieli totale | 71.257 |
| Profit brut | 124.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 123.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 49.664 |
| Active circulante | 239.356 |
| Stocuri | 13 |
| Creante | 39.858 |
| Disponibilitati | 199.485 |
| Datorii | 12.528 |
| Venituri in avans | 58.015 |
| Capitaluri proprii | 218.477 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.839 |
| Venituri totale | 306.931 |
| Cheltuieli totale | 116.431 |
| Profit brut | 190.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 187.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 79.317 |
| Active circulante | 62.924 |
| Stocuri | 60 |
| Creante | 25.375 |
| Disponibilitati | 37.489 |
| Datorii | 31.784 |
| Venituri in avans | 79.961 |
| Capitaluri proprii | 30.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.195 |
| Venituri totale | 109.004 |
| Cheltuieli totale | 106.521 |
| Profit brut | 2.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 113.595 |
| Active circulante | 42.621 |
| Stocuri | 108 |
| Creante | 36.650 |
| Disponibilitati | 5.863 |
| Datorii | 24.259 |
| Venituri in avans | 103.180 |
| Capitaluri proprii | 28.777 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.996 |
| Venituri totale | 119.467 |
| Cheltuieli totale | 117.035 |
| Profit brut | 2.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 156.703 |
| Active circulante | 19.944 |
| Stocuri | 409 |
| Creante | 402 |
| Disponibilitati | 19.133 |
| Datorii | 20.375 |
| Venituri in avans | 128.651 |
| Capitaluri proprii | 27.621 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.365 |
| Venituri totale | 106.788 |
| Cheltuieli totale | 110.374 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.586 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.050 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 83.310 |
| Active circulante | 231.033 |
| Creante | 215.000 |
| Disponibilitati | 16.033 |
| Datorii | 82.672 |
| Venituri in avans | 200.000 |
| Capitaluri proprii | 31.671 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.338 |
| Venituri totale | 35.338 |
| Cheltuieli totale | 3.844 |
| Profit brut | 31.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |