FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL – CUI 16500592
Pe scurt
FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL are CUI 16500592, număr de înregistrare J03/1017/2004 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 8020 – Activități de servicii privind sistemele de securizare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.023.480 lei, un profit net de 344.172 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL |
| CUI | 16500592 |
| Nr. Reg. Com. | J03/1017/2004 |
| EUID | ROONRC.J03/1017/2004 |
| CAEN | 8020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-06-09 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 023 480 | 344 172 | 1 092 901 | 966 335 | 693 823 | 642 334 | 1 |
| 2024 | 797 658 | 96 397 | 1 406 562 | 892 313 | 717 771 | 298 162 | 2 |
| 2023 | 339 940 | 51 571 | 1 624 925 | 885 108 | 835 427 | 201 765 | 2 |
| 2022 | 309 945 | 76 206 | 1 211 192 | 905 054 | 745 250 | 563 194 | 2 |
| 2021 | 176 781 | 72 007 | 1 251 566 | 873 828 | 863 969 | 486 581 | 1 |
| 2020 | 359 229 | 145 756 | 1 294 879 | 923 959 | 785 494 | 414 574 | 2 |
| 2019 | 270 706 | 2 276 | 1 481 034 | 970 025 | 781 885 | 268 818 | 3 |
| 2018 | 303 216 | 3 387 | 1 503 481 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 251 497 | 24 063 | 1 380 394 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 023 480 lei
28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8020 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 8020: Activități de servicii privind sistemele de securizare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 24 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ZIP ESCORT SRL – locul 20, 56,26 mil. lei, Constanţa
- COMANDOR SRL – locul 20, 9,50 mil. lei, Timiş
- NMS QUALITY DEFENCE SERVICES S.R.L. – locul 20, 4,36 mil. lei, Mureş
- HERCULES GROUP 2006 SRL – locul 20, 1,14 mil. lei, Argeş
- LEX PROTECT BUZĂU SRL – locul 21, 55,09 mil. lei, Buzău
- ITCONSTRUCTION S.R.L. – locul 21, 9,06 mil. lei, Sibiu
- ENIGMA SECURITY S.R.L. – locul 21, 4,19 mil. lei, Bucureşti
- LAVI PROTECT SRL – locul 21, 1,12 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 892.313 |
| Active circulante | 717.771 |
| Stocuri | 100.227 |
| Creante | 591.626 |
| Disponibilitati | 25.918 |
| Cheltuieli in avans | 94.640 |
| Datorii | 1.406.562 |
| Capitaluri proprii | 298.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 797.658 |
| Venituri totale | 797.671 |
| Cheltuieli totale | 681.987 |
| Profit brut | 115.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 885.108 |
| Active circulante | 835.427 |
| Stocuri | 125.449 |
| Creante | 706.700 |
| Disponibilitati | 3.278 |
| Cheltuieli in avans | 106.155 |
| Datorii | 1.624.925 |
| Capitaluri proprii | 201.765 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 339.940 |
| Venituri totale | 473.941 |
| Cheltuieli totale | 417.631 |
| Profit brut | 56.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 861.200 |
| Active circulante | 725.957 |
| Stocuri | 487.968 |
| Creante | 226.172 |
| Disponibilitati | 11.817 |
| Cheltuieli in avans | 216.805 |
| Datorii | 1.240.892 |
| Capitaluri proprii | 563.070 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 309.945 |
| Venituri totale | 499.955 |
| Cheltuieli totale | 418.868 |
| Profit brut | 81.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 873.828 |
| Active circulante | 863.969 |
| Stocuri | 660.186 |
| Creante | 195.791 |
| Disponibilitati | 7.992 |
| Cheltuieli in avans | 350 |
| Datorii | 1.251.566 |
| Capitaluri proprii | 486.581 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.781 |
| Venituri totale | 338.376 |
| Cheltuieli totale | 262.979 |
| Profit brut | 75.397 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 923.959 |
| Active circulante | 785.494 |
| Stocuri | 613.342 |
| Creante | 163.648 |
| Disponibilitati | 8.504 |
| Datorii | 1.294.879 |
| Capitaluri proprii | 414.574 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 359.229 |
| Venituri totale | 588.100 |
| Cheltuieli totale | 436.581 |
| Profit brut | 151.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 970.025 |
| Active circulante | 781.885 |
| Stocuri | 575.045 |
| Creante | 167.342 |
| Disponibilitati | 39.498 |
| Datorii | 1.481.034 |
| Venituri in avans | 2.058 |
| Capitaluri proprii | 268.818 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.706 |
| Venituri totale | 450.087 |
| Cheltuieli totale | 443.351 |
| Profit brut | 6.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.020.797 |
| Active circulante | 750.823 |
| Stocuri | 581.770 |
| Creante | 163.730 |
| Disponibilitati | 5.323 |
| Cheltuieli in avans | 461 |
| Datorii | 1.503.481 |
| Venituri in avans | 2.058 |
| Capitaluri proprii | 266.542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 303.216 |
| Venituri totale | 393.140 |
| Cheltuieli totale | 385.693 |
| Profit brut | 7.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.007.124 |
| Active circulante | 564.767 |
| Stocuri | 510.661 |
| Creante | 42.678 |
| Disponibilitati | 11.428 |
| Datorii | 1.380.394 |
| Capitaluri proprii | 191.497 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 251.497 |
| Venituri totale | 472.276 |
| Cheltuieli totale | 443.662 |
| Profit brut | 28.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 929.358 |
| Active circulante | 375.062 |
| Stocuri | 283.915 |
| Creante | 76.014 |
| Disponibilitati | 3.885 |
| Datorii | 1.136.987 |
| Capitaluri proprii | 167.433 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 291.596 |
| Venituri totale | 417.911 |
| Cheltuieli totale | 368.602 |
| Profit brut | 49.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |