FRAMEBREED SRL – CUI 23737932
Pe scurt
FRAMEBREED SRL are CUI 23737932, număr de înregistrare J2008006966405 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 5911 – Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.855.164 lei, un profit net de 690.264 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FRAMEBREED SRL |
| CUI | 23737932 |
| Nr. Reg. Com. | J2008006966405 |
| EUID | ROONRC.J2008006966405 |
| CAEN | 5911 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-04-16 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOLDOVAN OVIDIU - COSMIN | - | România |
| BROVCENCO VASILE | - | România |
| BROVCENCO ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 855 164 | 690 264 | 1 699 247 | 770 038 | 1 635 037 | 704 054 | 8 |
| 2024 | 6 842 376 | 1 098 565 | 989 970 | 992 992 | 1 947 234 | 1 944 041 | 8 |
| 2023 | 4 163 301 | 475 197 | 1 689 013 | 1 223 983 | 2 302 991 | 1 892 454 | 10 |
| 2022 | 4 407 736 | 2 021 675 | 903 427 | 693 468 | 2 517 674 | 2 339 854 | 6 |
| 2021 | 3 231 510 | 1 362 502 | 523 156 | 392 387 | 1 476 500 | 1 374 492 | 6 |
| 2020 | 2 217 923 | 604 404 | 537 570 | 239 535 | 1 271 792 | 973 757 | 5 |
| 2019 | 2 813 780 | 1 083 680 | 570 539 | 289 886 | 1 376 323 | 1 095 670 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 855 164 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FRAMEBREED SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5911 Rev. 2 (echivalent: 5911 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere Activitate | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 5911: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 45 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MORA TV SRL – locul 41, 6,07 mil. lei, Iaşi
- MAJOR MUSIC RECORDS S.R.L. – locul 41, 1,50 mil. lei, Ilfov
- ENTITY XPERT SOLUTIONS S.R.L. – locul 41, 488.183 lei, Bucureşti
- AGER FILM SRL – locul 42, 6,06 mil. lei, Bucureşti
- AMMA MUSIC & SOUND SRL – locul 42, 1,47 mil. lei, Bucureşti
- S&M MEDIA S.R.L. – locul 42, 484.624 lei, Maramureş
- OBLIQUE MEDIA SRL – locul 43, 5,95 mil. lei, Bucureşti
- MEMANA OFFICE S.R.L. – locul 43, 1,37 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FRAMEBREED SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FRAMEBREED SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FRAMEBREED SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-12-28 |
| Data reactivare | 2024-01-25 |
| Data publicare | 2023-12-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 992.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.947.234 |
| Creante | 1.678.785 |
| Casa si conturi la banci | 268.449 |
| DATORII | 989.970 |
| VENITURI IN AVANS | 6.215 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.944.041 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.842.376 |
| VENITURI TOTALE | 6.927.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.620.548 |
| Profitul brut | 1.306.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.098.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.223.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.302.991 |
| Stocuri | 51.953 |
| Creante | 1.702.128 |
| Casa si conturi la banci | 548.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.669 |
| DATORII | 1.689.013 |
| VENITURI IN AVANS | 13.176 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.892.454 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.163.301 |
| VENITURI TOTALE | 4.494.358 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.875.650 |
| Profitul brut | 618.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 475.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| Active imobilizate | 693.468 |
| Active circulante | 2.517.674 |
| Stocuri | 35.213 |
| Creante | 1.906.139 |
| Disponibilitati | 576.322 |
| Cheltuieli in avans | 54.307 |
| Datorii | 903.427 |
| Venituri in avans | 22.168 |
| Capitaluri proprii | 2.339.854 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.407.736 |
| Venituri totale | 4.616.345 |
| Cheltuieli totale | 2.554.334 |
| Profit brut | 2.062.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.021.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 392.387 |
| Active circulante | 1.476.500 |
| Stocuri | 13.626 |
| Creante | 1.071.087 |
| Disponibilitati | 391.787 |
| Cheltuieli in avans | 79.415 |
| Datorii | 523.156 |
| Venituri in avans | 50.654 |
| Capitaluri proprii | 1.374.492 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.231.510 |
| Venituri totale | 3.682.089 |
| Cheltuieli totale | 2.289.052 |
| Profit brut | 1.393.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.362.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 239.535 |
| Active circulante | 1.271.792 |
| Stocuri | 5.917 |
| Creante | 1.127.372 |
| Disponibilitati | 138.503 |
| Datorii | 537.570 |
| Capitaluri proprii | 973.757 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.217.923 |
| Venituri totale | 2.218.149 |
| Cheltuieli totale | 1.593.274 |
| Profit brut | 624.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 604.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 289.886 |
| Active circulante | 1.376.323 |
| Stocuri | 4.820 |
| Creante | 1.086.036 |
| Disponibilitati | 285.467 |
| Datorii | 570.539 |
| Capitaluri proprii | 1.095.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.813.780 |
| Venituri totale | 2.831.632 |
| Cheltuieli totale | 1.719.636 |
| Profit brut | 1.111.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.083.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 140.909 |
| Active circulante | 732.106 |
| Stocuri | 394 |
| Creante | 537.506 |
| Disponibilitati | 194.206 |
| Datorii | 157.312 |
| Capitaluri proprii | 715.703 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.074.222 |
| Venituri totale | 2.078.709 |
| Cheltuieli totale | 1.446.414 |
| Profit brut | 632.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 611.522 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 160.793 |
| Active circulante | 724.527 |
| Creante | 309.630 |
| Disponibilitati | 414.897 |
| Cheltuieli in avans | 2.808 |
| Datorii | 124.999 |
| Capitaluri proprii | 763.129 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.586.905 |
| Venituri totale | 1.595.848 |
| Cheltuieli totale | 901.137 |
| Profit brut | 694.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 675.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 216.843 |
| Active circulante | 620.989 |
| Stocuri | 250 |
| Creante | 187.288 |
| Disponibilitati | 433.451 |
| Cheltuieli in avans | 2.808 |
| Datorii | 154.523 |
| Capitaluri proprii | 686.117 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.438.406 |
| Venituri totale | 1.444.990 |
| Cheltuieli totale | 1.020.003 |
| Profit brut | 424.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 342.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |