FRAHER DISTRIBUTION SRL
| Denumire | FRAHER DISTRIBUTION SRL |
| CUI | 24366816 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000524364 |
| EUID | ROONRC.J36/524/2008 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-08-21 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HERŢEA NICOLAE | DEPLINEDE ADMINISTRARE EXERCITATE SEPARAT | România |
| HERŢEA ION | DEPLINE DE ADMINISTRARE EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 621 536 | 386 484 | 23 862 605 | 22 191 120 | 19 182 416 | 15 304 020 | 152 |
| 2024 | 94 713 612 | 303 869 | 21 776 185 | 21 683 990 | 17 384 321 | 14 917 530 | 153 |
| 2023 | 92 648 442 | 2 503 001 | 21 855 960 | 21 614 011 | 17 795 730 | 14 913 573 | 141 |
| 2022 | 81 237 494 | 1 275 135 | 18 620 865 | 17 145 505 | 17 277 825 | 13 009 871 | 138 |
| 2021 | 72 580 665 | 897 507 | 17 359 759 | 17 509 782 | 15 413 730 | 12 612 963 | 155 |
| 2020 | 70 252 480 | 219 443 | 18 361 356 | 17 048 937 | 15 208 668 | 10 609 852 | 164 |
| 2019 | 72 669 713 | 1 211 675 | 24 839 872 | 23 254 150 | 15 462 009 | 10 390 408 | 154 |
| 2018 | 76 603 200 | 2 276 085 | 25 398 957 | — | — | — | 160 |
| 2017 | 77 624 683 | 2 590 435 | 24 120 074 | — | — | — | 165 |
Statistics
Commercial networks and enterprises97 621 536 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FRAHER DISTRIBUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Tulcea , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FRAHER DISTRIBUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FRAHER DISTRIBUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FRAHER DISTRIBUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.683.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.384.321 |
| Stocuri | 6.201.243 |
| Creante | 10.676.970 |
| Casa si conturi la banci | 506.108 |
| DATORII | 21.776.185 |
| VENITURI IN AVANS | 2.374.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.917.530 |
| Capital subscris varsat | 988 |
| Cifra de afaceri neta | 94.713.612 |
| VENITURI TOTALE | 96.810.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.456.049 |
| Profitul brut | 354.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 303.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.614.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.795.730 |
| Stocuri | 5.912.349 |
| Creante | 11.535.370 |
| Casa si conturi la banci | 348.011 |
| DATORII | 21.855.960 |
| VENITURI IN AVANS | 2.640.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.913.573 |
| Capital subscris varsat | 900 |
| Cifra de afaceri neta | 92.648.442 |
| VENITURI TOTALE | 95.084.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.182.107 |
| Profitul brut | 2.902.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.503.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.145.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.277.825 |
| Stocuri | 5.983.769 |
| Creante | 11.127.428 |
| Casa si conturi la banci | 166.628 |
| DATORII | 18.620.865 |
| VENITURI IN AVANS | 2.792.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.009.871 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 81.237.494 |
| VENITURI TOTALE | 82.664.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.189.678 |
| Profitul brut | 1.474.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.275.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.509.782 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.413.730 |
| Stocuri | 4.907.688 |
| Creante | 10.358.832 |
| Casa si conturi la banci | 147.210 |
| DATORII | 17.359.759 |
| VENITURI IN AVANS | 2.950.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.612.963 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.580.665 |
| VENITURI TOTALE | 74.324.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.295.039 |
| Profitul brut | 1.029.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 897.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.048.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.208.668 |
| Stocuri | 3.804.926 |
| Creante | 11.261.004 |
| Casa si conturi la banci | 142.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.828 |
| DATORII | 18.361.356 |
| VENITURI IN AVANS | 3.292.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.609.852 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 70.252.480 |
| VENITURI TOTALE | 71.014.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.737.095 |
| Profitul brut | 277.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.254.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.462.009 |
| Stocuri | 4.803.024 |
| Creante | 10.533.066 |
| Casa si conturi la banci | 125.919 |
| DATORII | 24.839.872 |
| VENITURI IN AVANS | 3.485.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.390.408 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.669.713 |
| VENITURI TOTALE | 74.791.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.387.741 |
| Profitul brut | 1.403.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.211.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 154 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.655.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.805.191 |
| Stocuri | 4.319.562 |
| Creante | 10.297.305 |
| Casa si conturi la banci | 188.324 |
| DATORII | 25.398.957 |
| VENITURI IN AVANS | 3.882.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.178.733 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 76.603.200 |
| VENITURI TOTALE | 78.432.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.796.267 |
| Profitul brut | 2.636.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.276.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 160 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.634.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.840.215 |
| Stocuri | 4.108.284 |
| Creante | 10.217.023 |
| Casa si conturi la banci | 514.908 |
| DATORII | 24.120.074 |
| VENITURI IN AVANS | 4.451.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.902.648 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 77.624.683 |
| VENITURI TOTALE | 78.852.882 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.959.165 |
| Profitul brut | 2.893.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.590.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.811.606 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.310.877 |
| Stocuri | 8.676.450 |
| Creante | 11.847.053 |
| Casa si conturi la banci | 787.374 |
| DATORII | 23.793.587 |
| VENITURI IN AVANS | 5.016.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.312.214 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 75.991.792 |
| VENITURI TOTALE | 77.107.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.835.683 |
| Profitul brut | 3.272.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.839.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |